aldığımız kilolar

su sızacağı yazıyordu canım ne demek bende bilmiyrum ama su sızdırcaz sanırım öyle söylemişlerdi bana pek inandırıcı gelmedi ama kendimzi avuturuz işte nasılsa son ay sızdırcam zayıflıycam diyesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar benim dün kontrolüm vardı 40 kilo ile hamile kalmıştım şimdi 55 kilo oldum bebişimde 1.770 gr geldi ama hala oturur vaziyette gerçi dr doğuma kadar dönebilir dedi bakalım hayırlısı.3 hafta sonraya randevu verdi artık daha kısa sürelerde dr gideceğiz.
Eşim ve ben çok sabırsızlanmaya başladık sizlerde de öyle mi? Zaman çabucak geçsede biran önce kucağımıza alsak diyoruz.

dün doktora gittim 65 kilo olmuşum..yani 13 kilo almışımm
canım oğluşum da 2300 gr olmuş..

Ben de 33+6 oldum ve 11 kilo aldım toplam.Aslında aldığım kilo iyi ama kilolu hamile kaldım.1.70 boyum var ve şimdi tam 83 kiloyum((((

valla hamileliğe bağlı tansiyon ve şeker çıknca dikkat etmek zorunda kaldım.Ama bayram bana yaramadı 12yi geçtim bu ara

ben de şuan 38. haftaya girdim 60 kilo ile hamiş kaldım şimdi 74 kiloyum ve sabah akşam ellerim ayaklarım balon gibi geliyor yarın doktora gideceğim kan tahlili falan yapılacak............

bende 12 kilo aldim 36 haftalik oldum suan 4 hafta var bebisim zamaninda gelirse 2 haftada 1kilo almisim sanirsam 4 kilo falandaha alirim 15 veya 16 kilo ile bitiririm umarim

kızlar 57 kilo ile başladım şimdi 64 kiloyum ve hamileliğin henüz 3. ayındayım ne yapıcam beeeennnn çok hızlı gidiyorum bu gidişle kapılara sığmıycamm :1no2:

kızlar 57 kilo ile başladım şimdi 64 kiloyum ve hamileliğin henüz 3. ayındayım ne yapıcam beeeennnn çok hızlı gidiyorum bu gidişle kapılara sığmıycamm :1no2:

bende 49 kilo idim canım şu an 54 kiloyum çok hızlı kilo alışım oldu ve hiç kilo alınmaması gereken dönemde oldu asıl kilo bundan sonra alınacak ama napalım dikkat edicez bundan sonra öyle hamileyiz diye ne bulursak yemicez

60 kilo ile başladım enson tartıldığımda da 81 dim doğuma 83 le falan girdim ama 40 ım çıktığında 68 kiloya düştüm hala 68-69 kiloyum bebeğim 7, ayına girdi ama hareket yapmadan gitmiyor.

moralinizi bozmayın gidecek o kilolar bizde kalmayacak inanın.

Bende tahmin ettiğim gibi 80 le girdim doğuma henüz 6. ayımda 60 kiloya düştüm bile. Ve hamile kaldığım zamandan daha bile inceyim. İlk 3 ayda deli gibi gidiyor kilolar ama yine de siz siz olun abartmamaya çalışın.

Bende 43 ile hamiş kalmıştım 60 ile doğuma girmiştim şimdi 47 kilo oldum iki dakka oturamıyorum yerime yapımda var bide hareketlilik.

hep söylüyorum tekrarlamış olayım 70 ile başladım 91 ile bitirdim. şuan 66 kiloyum.. 2009 annelerinede tavsiyem kilo aldırıcı şeyler hamur işler vs. abartmayın meyve sebzeye ağırlık verin. çok kilo alıyorum diye yiyeceğinizden kısmayın kontrolünüz dışındaki kilo alımının çoğunluğu su toplamasıdır. Canınızı boş yere sıkmayın doğunca böyle fazlasıyla gidiyor hepsi :)

kizlar ya ben niye kilo veremiyom uff toplam hamilelikte 14 kilo aldim dogumda 5 kilosu gitti 67 kiloda dogum yaptim 62 ye dustum simdi 65 im aglamak istiyorummm aglamak istiyorum ...

dogru pekde yaramaz degil ama cok cadi gulumsemesi yokmu icimin yaglarini eridiyor :))

arkadaşlar ocak 13 benim doğum inşalaah 4,5 aylık ve daha bi kilo bile almadım 54 ile başladım şimdi 52 yim tartım mı bozuk ne pazartesi doktora gideceğim bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…