aldığımız kilolar

çok sevindim cnm ne güzel isteğini yerine getiriyosun demmekki bizimde hikayemiz ocak 2005 te velendik 29 u ne olur allahım diye dua ettik kar yağmasın yağmur yağsın diye...ve de deli gibi yağmur yağdı aşkımız herşeyimiz yağmurda başladı hikaye bu yaniii

Egemencim sizin de çok hoş bir anısı varmış Allah yavrunuzla birlikte mutluluğunuzu daim etsin:))

amin cn cümlemizin nerde varsa inşallahh.sanada hayırlı doğumlar olsun yağmurun ve eşinle mutluluklar olsunn

benim için kötü ama sizin için keyifli bir haber :KK70:

1,72 boyum var.

67 kilo ile hamile kaldım.

şu anda 85 kiloyum :KK70::KK70:

ilk doğumumda daha çok almıştım. dengelide beslendim fazla yemedim ama haftada 1 kere wc ye gidiyorum bazen 2 kere. bünye meelesi galiba. yuvarlanıp gidiyorum işte :) 6.7. ayda düzelirim. 2. kere anne olucam ya o bana yeter.

Asayiş bozma moralini, bende üzülüyorum kilolarıma ama artık olan olmuş. Bebişlerimiz sağlıklı gelsinde kiloların çaresine bakacağız inşallah

canlar takmayın kiloları kafaya..
doğumdan sonra herşey normale döner.
yeterki bebişlriniz sağlıklı olsun.
benim bebişim 3 aylık vermem gereken kilom 4

kızlar bugün itibariyle kilo 64 oldu.yani 14 kilo aldım.ah ahhh nasıl vercem ben bunları

iremik sen yine iyisin 33. haftanın sonunda 14 kilo olmuşsun ya ben :KK43: 33. haftaya yeni girdim ve 15 kilo oldum :KK43:kim görse çok kilo almışsın diyor moralim bozuluyor. son ay su yüzünden daha çok kilo alacaksın, hamileliği 20 kiloyla bitirirsin diyorlar yani çok güzel moral oluyor. :KK43:( walla kafama takmamaya çalışıyorum sağlıklı sıhhatli bir şekilde normal yada sezeryan hangisi bebeğimle benim için hayırlı olursa o şekilde bitireyimde gerisi boş bol bol hareket spor yaparız artık doğumdan sonra veririz kiloları ..

Bende sanırım (umarım) 20 kg. ile bitireceğim hamileliğimi ama sonuçta bunların bir kısmı gidecek kızlar. Kalanını da yavaş yavaş veririz inşallah, takmayın kafaya olan omuş.

slm. benim 4 yaşında kızım var ve hamileliğimde 28 kilo almıştım.zaten 10 kilo alarak hamile kalmıştım.Ama vücudum su toplamıştı doğumdan sonra büyük bi bölümünü çok çabuk verdim.şimdi ise ilk evlendiğim gibiyim çok şükür.bu ara ikinci bebeği istiyorum inşallah aynı kiloyu almam.

Selam kızlar bende 13 kilo aldım bakalım doğuma kadar kaç olurum ama bi şu varki 9.aya girildiğinde kilo alımı duruyormuş hatta 1 veya 2 kilo da yazıflanabiliniyormuş okuduğum kitapta öyle yazıyordu bakalım ilerleyen günler bizer ne göstericek 1 haftadan az zaman kaldı 9. aya girmeme.

53 kiloydum suan 65 oldum 12 kilo aldim bakalim ilerleyen haftalarda ne olacak?

ay ben 14 kilo aldım ama kimse anlamıyor.herkes çok kilo almamışsın falan diyor.bu arada bende biyerde okudum 36. haftadan sonra hafif hafif su sıacağı için kilo kaybedebilirsiniz yazıyor

Su sıcağı ne demek? Ben 2 hafta aradan sonra dün doktorda tartıldım kilo almamışım. Geçte olsa kilo almamayı öğrendim

X