aldığımız kilolar

Ya üzülmeyin kızlar, beterin beteri var. 59la başla 75 ol!!!16kg 25 haftada:) nasıl süper dimi...hergün büyük bir hızla büyüyoruz... Nasıl vercez bilmiyorum.

ya birşey soracağım 19 yaşındayım ve hamile kalmayı düşünüyorum ama kilo almaktan çok korkuyorum boyum 170 kilom 51 sizce ne kadar kilo alırım ve ne kadar verebilirim ve kilo almaya müsait bir yapım var

ben hamileliğimin 3.ayından itibaren karnıma çeşitli nemlendiricili kremler sürdüm bol bol zeytinyağı sürüp karnıma poşet geçiridim ve öyle uzun süre bekledim 6.aydan itibarende 2 günde bir badem yağı kullandım arada bebek yağıda kullandım anlayacağınız çatlak oluşmasın diye yapmadığım kalmadı ve şu anda tek bir çatlağım yok tavsiye ederim.ama daha hamilleliğinizin ilk aylarında başlayınki deriniz gerilmesin...

arkadaslar ben dogum yapali nerdeyse 6 ay oldu
ve hamilelikte aldigim 19 kilonun 5-6 kilosu dogumda gitti
ve gerisi hala duruyor
tavsiyem cok kilo almayin
insan cok kotu hissediyor kendini

sanirim her insanin vucüt yapisi farkli ben ogluma 51 kiloyla hamile kalmistim doguma 70 kiloyla gittim
dogumdan eve geldim cok hafif bi göbegim vardi ,iki haftaya bile kalmadi eski pantalonlarimi tekrar giyebilmistim ... ( 55 kiloydum dogumdan iki hafta sonra ) iki aya kadarda 49 kiloya düstüm

simdi gene 51 kiloyla hamile kaldi 30. haftamdayim ve 65 kiloyum bakalim bu defa dogum sonrasi nasil olucak bende merak ediyorum ..... önemli olan cok yagli ve unlu mamüller yememek kizlar sonucta aldiginiz kalorinin bebege bi faydasi yok tam tersine zarari var
hepinize iyi dogumlar iyi kilo vermeler diliyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…