Aldatilmaya devammi......................?

D

didem44

Ziyaretçi
Arkadaslar ben 7 senelik evliyim esim 7 sene boyunca sureklı aldatmaktan bıkmadı neden boyle yapıyosun dedikce ben bişey yapmıyorum kızlar peşimi bırakmıyor diyor ve beni böyle kabul et etmesende sen bilirsin diyor 6 yasındada bi kızım var inanı ne yapacagımı bilmiyorum sureklı kendimde kusur ara oldum bence benim en buyuk kusurum onu çok sevmekmi oldu nolur yardım edermisin bana DEVAMMI ETMELİ YOKSA KABULLENİP SUSMALIMIYIM.............................................yasakkelime:

bence hic durma onun yaninda....
kim geri getirecek gecen yillarini yada sana kim aferin diyecek bunca yil cektigin icin...
madalyami takacaklar esiniz sizi aldatti ama siz cektiniginiz icin buyrun bosa gecmis yillariniz mi diyecek...
hadi diyelim kizin icin katlaniyorsun kizin büyüdügü zaman sana cekmeseydin anne diyecek...
ya anlamiyorum hala susmalimiyim diye soruyorsun anlamiyorum hic bir zamanda anlamiyacagim...
senin bize sormani gerektirecek hic bir konu yok ortada bitmis bir evlilik var daha ne susmasi...
cok sinirlendim daha fazla ileri gitmeden bitireyim yazimi...

Bu erkekler neden boyle midesiz ve karekter yoksunu birer lagim faresi ya coluk cocuga karisirsin hala gozun neden disarda,hadi disardaki kadinsa evde bekleyen ne madem aldaticak kadar yetesiz goruyorsun da neden bosanmiyorsun be adam hadi farzet kadin aldatan rolune gecince asarim anlindan vururum naralari neden atiyorsun evindeki kadin seni vurma planlari yapiyor mu? hey buyuk Allahim sen akil ver desem zaten beyin kapasitesi kucuk 3hucre ile idare eden bu cinsin neresine akil vericen yalan mi????????????sana gelince guzel arkadasim sakin bu yzdigima yalvaririm alinma neden baskasinin kokusu uzerine sinmis adami hala es olarak gorup devam ediyorsun ustelikte kizlar pesimi birakmiyor diyecek kadar suurunu yitirmis duyen adamla omur nereye kadar be canimin ici kizin annedeki bu gerginligi hissedicek yasta bu durumda bir ailede mutlulugu nereye kadar gider bak arkadasi davulun sesi uzaktan hostur konusma diyebilirsin bana ki haklisin basima gelmedi umarim gelmezde benimde bir kiz evladim var sende bir anne babanin kinali kuzususun babanin prenses kizisin sence bu muameleyi hak ediyormusun ASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA heleki bir erkegi baba yaparak odullediren bir kadinsin ve 6yildirdir kel etmeden sakat etmeden evladinida buyutmusun sevmissin ne guzel ama kimi sevgi emek ister beslenmek ister kelebek gibidir oluverir kum gibidir akiverir senin askin da sevginde tek kisilik neden mi biri kalbini doldurmussa gozun baskasina ilismez esinin kalbi demek hala bombos sana tek bir sey soyliyim mi SEVGI BAZEN BIRAKIP CEKIP GITMEKTIR..................................................sevgilerimle

gitmek yada kalmak sizin kararınız...
ama eşinizin cevabı çok çirkin...o adam ne koca olmayı ne de baba olmayı haketmiyor...
kendinizi ve kızınızı düşünerek hakkınızda hayırlı bir karar vermenizi dilemekten başka hiçbirşey diyemiyorum...
Allah yardımcınız olsun...
sevgiler...

Ben kendi kendimi bipleyeyim ..:kızgın:
Biiippp bip bip bip bip yani
öh yüzsüz herif
Ne bekliyorsun başını kardeşim gidcek yerin yoksa tamam ama varsa kes at bu kangren olmuş adamı:kızgın:

bu kadar yıl nasıl katlandınız, acıyorum koca olan, dahası baba olan bir erkeğin vaktini, parasını, emeğini başka kadınlara harcamasına.

DEVAMMI ETMELİ YOKSA KABULLENİP SUSMALIMIYIM.............................................yasakkelime:

canım senin iki seçeneğin de aynı böyle devam mı etmeli yoksa kabullenip susmalımıyım diyorsun
zaten 7 yıldır böyle devam ediyorsun ve kabullenip susmuşsun nedenini sormak kabullenmemek olmuyor yani...
kendine yazık etmişsin canım yaaa Rabbim yardımcın olsun hayırlısıyla bir çıkış yolu bulursun inşaAllah

Kızlar onun peşini bırakmıomuşş muşşştaaa:mymeka:.Allahım ya ben bişi demiyorum artık.Kimse sizin durumunuzu bilemez tabiki en doğru kararı kendiniz vereceksiniz:teselli: ama kocanız gerçekten afedersiniz ama adam değilmişşş:mymeka:

yazık olmuş 7 yıla. nekadar karakteri bozuk bi adammış bu ya. kızlar peşini bırakmıyormuş sanki bekar adamda annesiyle konuşuyo. hadi seni geçtik 6 yaşındaki çocuğunuzada saygısı yokmuş.
susup devam edersen herzaman aşağılanırsın hor görülürsün.

Adamdaki yüzsüzlüğe bak ya ne demek beni böyle kabul et :kızgın: Pes yani bence eğer ailen arkanda destekse gidecek yerin varsa bi dk. bile durma yol ver gitsin ne hali varsa görsün kötükedihüso

arkadaşım herhalde bu işin en yüzsüzce şekli budur.güzelim sırtın kuvvetli olsaydı 7 yıl tahammül etmezdin.bu devirdeki hiç bir bayanda etmez.senin ne koşullarda olduğunu biz bilmiyoruz, neler yaşadığınıda.bundan sonrası için adam olacaksa ona göre davran,yok ben buyum diyorsada güçlü ol bir şekilde hayatını kur.bir ömür boyu artık yenmez.senin yaratılış amacın bu rezalete tahammül etmek değil.başta insan olmaktan gelen bir şerefin var ,yarıca kadın ve erkeğin namusu bizde birdir ona sahip çık.allah seninle olsun.

Cnm uzuldumm alahh yardimcin olsun insallh hersey duselir ama esinden igrendim bide su ewli erkeklerlee fingirdeyen kadinlardan midem bulaniyoo bekar erkek mi yok allahim ya tahammul edemiyorumm catlicm simdii sinirdenn sen canini sikmaa kizin war bakk

Ya arkadasim,ne demek susupta kabulleneyim mi?!!!!
Yani böyle biseyi sormana cok sasirdim.
Bizden nasil bir cevap bekliyorsunki?
Ne olacak,erkektir yapar,onun hakkidir dememizimi.
Tamam kocana cok kizdim ama burada sana daha cok kizdim.
Gururunu bu kadar yerlerde sürttürmene.
Bence bir an önce yikilan gururunu kurtar.

ihanet üzerine;tamam mı, devam mı?
İlişkide erkeğin yaptığı hatayı, ihaneti kabulllenebilmek çok zordur. Kimi gururunu ön plana çıkarır ve ilişkiyi bitirir. Kimi de sevgisine verdiği emeğin hatırına bir kez daha dener! Peki siz olsanız ne yaparsınız?

Gerçekle karşılaştınız. Bir süredir içiniz içinizi kemiriyordu. İlk önceleri hissetmek bilmek istemediniz. Sonra da kendinize kızdınız, sevdiğiniz adamdan şüphelendiğiniz için.

Ama bir gün geliyor ve gerçeği öğreniyorsunuz. Bundan sonra ne yapacaksınız?

Karar vermek
Duyunca hiç bir tepki vermediniz. Devam etmek ya da etmemek! Duyduğunuz şüphelerin doğrulanması çok acı. Oysa onu o kadar çok seviyorsunuz ki... İçiniz gerçekten acıyor. Yaptığı itirafı kulağınızda yankılanıyor. Gururunuz aklına geliyor. Kapıdan çıkıp eşyalarını toplaması gerektiğini söyleyeceksiniz.

Ama ilişkiniz canlanıyor gözünüzde. Üç günlük heyecan için bitirmek istemiyorsunuz bu ilişkiyi. Nefes almanız zorlaşıyor. Bir yanda da uzun zamandır emek verdiğiniz sevginiz... İşte yol ayrımındasınız. Karar sizin. Yüreğiniz ne diyor? Kararlı, güçlü olun. Veee...

Ona tekrar güvenmek
Devam etmeye karar verdiniz diyelim. Yapabilecek misiniz? Ona tekrar güvenebilecek misiniz? Bazen insanlar bir hata yapar. “O da bir hata yaptı. Bir daha yapmayacak” diyebilyor musunuz? Bu hatanın ardından bu sorulara olumlu cevap veriyorsanız, ikinizin de bu ilişkide hatalarınızın olduğunu düşünüyorsanız, bunları onardıktan sonra böyle bir şeyi bir daha tekrar etmeyeceğinden eminseniz durmayın devam edin.

Siz ve gururunuz
Diğer alternatife gelince; Hayatınız boyunca ayaklarınız altına almadığınız gururunuz var ortada! Karşınızdaki adamı ne kadar severseniz sevin, siz bunu kabul edemezsiniz. Siz onunla bu hatayı bilerek yaşayamazsınız.

Unutmazsınız, unutamazsınız. Her şeyden önce; bir şekilde bu hata tekrar tekrar içinizde hayat bulur. O hiç bir şey yapmasa da, size bağlılıını kanıtlasa da bu hatayı aklınızdan çıkartmak çokzordur. Eğer böyle düşünen biriyseniz, eşyalarını toplayıp gitmesini isteyin ondan.

Eğer böyle yapmazsanız sevginiz içinizde işkenceye dönüşecek. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. En mutlu anınızda bile o aldattığı hali gözünüzün önüne gelecektir. Tüm bu karmaşanın içinde yaşamak ne kadar size göre?

Kapıyı açmak
Tüm bunları göz önünden geçirin. Boğazınızdaki düğümlenmeyi yutkunarak, göz yaşlarınızı silin. Siz hangi kadınsınız? Gururunu asla ayaklar altına almamış bir kadın mı? Yoksa sevgisini bir kalemde harcayamayacak, bunun için çabalayacak kadın mısınız?

koy kı..... tekmeyi at sokağa..yazık değilmi 7 senene..her gece kimin koynundan gelicek diye beklenirmi bi koca....

arkadaşım olan çoçuğunuza oluyor madem gözü dışarıdaydı niye evlenmiş şaysiyetsiz kusura bakam ama çok sinirlendim
sen bu ilk öğrendiğinde tepkin ağır olmamış baktiki birincide afetti bu ikincidede af eder demiştir devamıda böyle gelmiştir senin gitmicenden emindir
yaaaa erkek deyilmi beyinleri anca bunlara çalışır işte.ALLAH YARDIMCIN OLSUNkötükedihüso:eek:klava:

canım benim biz sana boşan yada boşanma tabiki diyemeyiz o senin kararın fakat eşinin bu şekilde seni daha fazla rencide etmesine nasıl katlanacaksın sana yazık yavruna yazık onun için en doğru kararı biz sana değil sen kendine söyleyip kabullendirmelisin

arkadaşım...devam etmemelisin...ne demek beni böyle kabul et? böyle saçmalık mı olur? benim eşim asker...kızlar benim eşimin de peşini bırakmıyor, hatta ben ve çocuğum eşimin yanındayken bile asılan oluyor...ama allah ıma bin şükür eşimin ters bir durumunu görmedim bu zamana kadar...ben yanında varken de yokken de... o yüzden boşan arkadaşım...gönlü sende olsa, çapkınlık yapmaz bu adam...bu sadece senin gördüğün... ya görmediklerin? göremediklerin?

boyle bırsey nasıl kabul edılır kı ama genede kararı sen vereceksın

7 sene...
Nasıl katlanılır böyle bir duruma...
Canım kararı verecek olan sensin ama yani böyle hayat sürmek insanın psikolojisini iyice bozar... Eşinin sözleri hiç hoş değil... Bence kendini ve kızını düşünerek en sağlıklı kararı ver... Allah yardımcın olsun.

X