Aldatilmaya devammi......................?

canım 7 yıldır onu bu şekilde çekmen hata bence.
yine iyi sabretmişsin ama nereye kadar.
adam zaten sana sen bilirsin demiş
onun midesizliklerine ortak olma yeter bence bir an evvel başının çaresine bak.

çok üzülerek söylüyorum değişir diye beklediğin koca 7 yıl içersinde hiçbir değişme olmamış. kabullenip beklemek senin tercihin tabi, o zaman sen sen olmazsın eğer kabullenip dur demeden devam edersen hem ondaki seni hem sendeki seni kaybedeceksin. Allah yolunu açık etsin.

sustuğun için aldatmaya devam ediyor
çünkü seni kaybetmemiş hiç ki kıymetini henüz bilmiyor
acı ve sert dille ayrılmak istediğini söyle kızını da al git
ama aldattığına dair elinde deliller olsun
mahkeme kararında lazım olur bunlar
bakıcaksın ayrılmıyor kı.ından
bırakırsa da artık ne mutlu bana dersin eziyet cekmezsin

nasıl yani yaaaa aldatıyo
ben devammı edeyim yoksa gideyimmi hala niye duruıyosun sana değer verse seni aldatırmı tabikide durma ya gururun kızının hayatı büyüyünce anlıcak herşeyi bırak yolu açık olsun arkadaşım eşinin
ne sevgisi sevgi olan yerde 2. kadın olmaz

7 sene :1shok:
Allah askina, ne olur sunu bize soyleyin, sizin aileniz nerde ? size sahip çikacak kimsecikler yokmu etrafinizda ? :1shok:

kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsohemen ayrılmalısın.geç bile kalmışsın.git hayatını kur oda resilikleri ile kalsın.çok sinirlendim bak şimdi 7 sene ne demek bu ya bu adam sevilirmi yedi sene bboyunca.yanlış yapıyosun canım.bi dur demen lazım

allahımm yaa beni böle kabul ette ne demek nassı bi saçmalık cnm sen 7 sene nassı dayandın pes doğrusu birde aldatılmaya devammı diye soruyosun varmı böle bişi sisin. ilişlkinis saten bitmiş daha bu kusura bakma ama karaktersis adamın yaptıklarını sölediklerini sineyemi çekeceksin ne kadar gös yumacaksın... ama karar senin kararın.. Allah yardımcın olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
ne demek kabul et sen o kadar aciz bir insanmısın canım ya bence tavrını kesin koyman gerekli bu sekilde senin ruh sağlıyınla oynuyor bence hayat senin sürekli acı cekmek istiyorsan kabul et ama hayat o kadar güzel ve kıymetli ki bir anını bile mutsuz yasama derim sevğiler

ben bişi yapmıyorum, kızlar peşimi bırakmıyor mu? ayıp ya...bu kişinin genel olarak kadınlara saygısı yok...sen o kızlara evli olduğunu, çocuğunun olduğunu söylüyor musun peki adam? bir de haklı gibi gösteriyor kendini..of Allahım ya..arkadaşım olmaz böyle....yaşanmaz ya..ben eşimle basit bişiyden bile kavga etsem üzgün oluyorum tüm gün, sen nasıl dayandın böyle..Allah yardımcın olsun...bir an önce kanıt topla...kendin ve çocuğun için psikolojik destek al, sıkı bir avukat bul...canını, malını kurtar..en önemlisi çocuğunu..sanma ki birliktesiniz diye çocuğun sağlıklı büyüyor, bu şekilde bir yuva, baba, bu çocuğu mahveder...

7 sene boyunca eşinizin aldatmalarına katlanabildiyseniz bundan sonrada demekki devam edebilirsiniz...
Aldatmayı kaldıramıyacak insan ilk yakaladğı an son noktayı koyar bence...
böyle saygısız bir eşe çocukda yapmışsınız helal olsun size ne diyeyim genede seçim sizin....

Yani canım kusura bakma ama adam aldatmasa sana ayıp olurmuş yani.....ay bu nasıl iş anlamadım.Allah yardımcınız olsun

şaka yapiyor olmalisin hala onunlamisin???çocugunu da al ve hiçarkana bakmadan git ordan allahindan bulsun birak

ayy nasıl tahammül ediyorsun ya Allah sana peygamber sabırımı verdi..aman Yarabbim şaşırdım valla:KK43:

eşim 7 yıldır bıkmadı benı aldatmaktan dıyorsunuz.7 yıldır nasıl baska tenlere dokunan adamla aynı evde kalabılıyorsunuz.o pis ellerı nasıl cocugunuza ve kendınıze surduruyorsunuz.nasıl kendısıne camasırlarını yıkayıp,ütüleyıp temıs pak yapıp onu baska kadınlara yolluyorsunuz.helal olsun sıze.sız hala napayım dıye dusunun.ne yapmanız gerektıgı gayet acık bence

yuh cevaba bak ne bekliyorsun canım hatta neyi soruyorsun ki ne cevap bekliyorsun

canım sana tek tavsiyem var. seninde bi hayatın var lüften kendi hayatına saygı duy ve bu kişiliksiz insanı hayatından çıkar.inan sonraları farkediceksin ne kadar doğru yaptığını...böyle bi insan seni ve kzını haketmiyo... lüften şartlarını ayarla ve bırak bu adamı...hemde hiç ummadığı bi anda...

böyle kabul et beni diyen lanet bir herife harcama hayatını lütfen...nedir bu kendilerine özgüvenleri anlamıyorum ki yakında erkeklerin hepsini kurşuna dizicem..... o kadar sinirliyimki... sadaktsiz tüm erkeklerden nefret ediyorum ve hepsini inanın gözümü kırpmadan öldürebilirim...

sakın ha evden gitme onun eşyalarını kapıya koy.böyle bi adam bunu hakeder.sakın sen gitme zorluğu o çeksin.senin sevgini kötüye kullanan bi erkek için sakın da üzülme.ağla acını dibine kadar yaşa ama hayatını bu adama bahşetme lütfennnnn......

Son düzenleme:
ailenin yanına git ve bir iş bul.kızına bak.o da ne yaparsa yapsın..ne güzel yaaaaaaaaaa.başkalarının koynundan senin koynuna gelecek..........(((((((((

Bazen alışkanlıklarımız ya da sevgimiz için bile olsa bu kadar pişkinliğe izin vermemeli insan. Yapan zaten karakterini ortaya koyuyor ama bunu sürekli kabullenen kişi de kendi onurunu ve gururunu düşünmeli, ahlaki ve insani değerlerimizi bu kadar ayak altına almamalıyız. O giderse hayatınızdan yaşama amacınız mı kalmaz? Herşey bir yana kızınız da sizi örnek alacak, zamanı gelince o da kabullenecek doğal karşılayacak aldatılmayı. Kendinize acımıyorsanız, ona böyle bir ortamı sunmamak adına, başınız dik, gururlu, kendinize yakışanı yapın ve hakettiğiniz gibi yaşayın. Mutlu olun.. Sizi gerçekten seven ve değer veren insanlarla.. Lütfen cesaretsizliğe kapılmayın..

Böyle bir evliliği devam ettirmeye nasıl dayanabildin canım.Bence bukadar zaman kabullenmen hata olmuş senin kayıtsız kalmanda eşinin işine gelmiş tavrını koyup seni kaybedeceğini anlasa belki bukadar ileri gitmezdi.Bak birde kızın var biraz daha büyüdüğünde oda olanların farkına varacak ve onun için katlandığın evlilik ona daha çok zarar verecek.Bence yol yakınken kendinide kızınında kurtar bu çekilmez hayattan:nazar:

ayyyyyyyyy vur öldür beni diyen cinslerden bu adam. nasil sabrediyosun sen canim yaaaaa ??????
bukadar kadinlik gururundan onurundan ödün vermesene lütfeen:KK43:(((
valla ben böyle seyleri duydukca üzülüyorum....
allah yardimcin olsun.....

X