Aldatilmaya devammi......................?

canım kesin asker eşisin diyecem genelde onlar bu tarz konuşurlar. bu kadar sene neden sabrettinki anlamadım. ailelere aç konuyu bu sürekli böyle de. herşeyi anlat olurmu ya. kadın veya erkek hepimize zaman zaman sarkanlar asılanlar hayran olanlart olmuyormu sanki. evlilik çok farklı birşey. artık kabullenmeyi bırak kendine ve çocuğuna zarar veriyorsun

bence sizin bırakıp gidemeyeceğinizibildiği için bu tutumu...
bunca sene sessiz kalmışsınız zaten....
üstelik çocuk var benide seviyor göz yumacaktır diyordur...
hadi yaptı bir kere bir hata affettiniz ama bunun ne yüzü ne astarı kalmamış....
bence gururunuzu daha fazla ezdirmeyin
...

7 Yıldır mütemadiyen aldatılıyorsunuz ve buna tahammül etmekteki tek sebep ekonomik özgürlüğünüzün olmayışı...
İşte bu yüzden her kadının çalışması ve kimseye muhtac olmaması gerektiğini düşünüyorum..
Allah kolaylık versin.. şahsi fikrim ayrılmanız ama çok zor bir karar ve çok zor bir yol olucaktır..

eşinizin tutumu çok çirkin gerçekten verdiği cevap hiç hoş değil evlendiğinizden beri bu şekilde kabul edip susmuşsunuz ilişkinizde zaman aşımına uğramış keşke en başta büyük bir tepki verip gözünü korkutsaydınız 7 yıldır sizin onu bırakmayacağınızı bildiği için bu kadar net konuşabiliyo çok şaşırdım sizin sabrınızıda tebrik ediyorum okadar yıl bile bile katlanmak çok büyük bir sabır allah yardımcınız olsun

o iliskiniz coktan bitmis sizin canim bosuna daha fazla aci cekme birak gitsin.sende diceksinki ne kadar rahat yaziyorlar ama bu boyle sevgini hak etmiyormus demek sen neden cekesinki pesini birakmayan kizlara gitsin birak daha fazla katlanip omrunu harcamaya degermi haketmeyen birisi icin

Ekonomik özgürlüğünüz varsa yada aileniz destekse
hiç durmayin öyle biriyle ayni çati altinda.

ya ALllah insanlara akıl fikir vermiş.olabilir kızlar ilişki teklif edebilir,o da kabul etmek zorundamı ki?neden kabul ediyor?yoksa kendince sevap mı işliyor?ya yazık kıza beni istiyor vereyim kendimi ne olacak diye mi düşünüyor?
yoksa kızlar büyü mü yapıyor eşinize de gidiyor peşlerinden?
ya bir de gazozuma ilaç atıp tecavüz ediyorlar desin de tam olsun bariiiiiiiii
tövbeeeeeeeeeeeeeeee:KK43:((

hayatım sen nasıl katlanabiliyorsun bu evliliğe anlamadım valla
hani affedilecek bir yanı yokkki 7 yılda bahsediyorsun ve adamın verdiği cevaplar iğrenç
bence kesinlikle ayrılmalısın,bu duruma katlanmak çok zor,kendi hayatını kur
biliyorum kolay değil ama bir süre sıkıntı çektikten sonr rahat edersin
evli kaldığın takdirde ömür boyu aynı şeyi yaşayacaksın

imkanın varsa bıraıp gitmelisin bence..ne bu böyle..evli erkek..kızlar peşini bırakmıyomuşşşşş
6 yaşındaki kızından utanmıymu eşin???

Allah yardımcın olsun 7 yıl az bir süre değil daha ne kadar kaldırabilirsin bu yükü ne kadar dayanabilirsin......

cnm tık onun yaptıkları.durulduda zatenmerhaba.bazı şeylere bile bile katlanmak çok zor.bende aldatıldım ama senin tam tersin aşk sevgi bunlardan bende eser kalmadığı için kızımda mutsuz olmasın diye mantıklı bir evliliği sürdürüyorum yıllardır.benden alıp götürdüğü çok şey oldu.ama sevgim aşkım sürseydi kesinlikle boşanırdım.çünkü severken katlanmak eminim daha zordur.benden mahrum kalması için onu bırakırdım.ama benim durumum farklı. çok enterese etmiyor beni artık eşimin yaptıkları.duruldu üstelik ama kaç yazar yaşanmışları unutmak mümkün değil.mantığımla ben mutluyuz.nelerden vazgeçtim onları düşünmek bile istemiyorum.doğru olan benim için buydu.oda asla boşanmak istemiyordu.herşey yavrum için.yenisi farklımı olcak hayır.erkek milletine güvenim sıfır.

hem suçlu hem güçlü işte...
bazen üzülüyorum kadın olduğum için ne kadar da çaresiz ve mecburuz o yaratıklara

Nasıl yani, beni böyle kabul et mi?Sende kabul ediyor musun?Kızın ve sen böyle bir ortamda mutlu olacak mısınız?Valla sana bu acıyı veren insan böyle söyleyebiliyorsa, çek git arkadaşım ya.....Kendi hayatını kur en kısa zamanda.

allah sana sabır vermiş arkadaşım,7sene sen bu adama nasıl katlandın ailen arkandaysa bi dakka bile durma,o adamdan ne koca nede baba olmaaaaaaaaaz inşallah hayırlı bi çıkış yolu bulursun,allah ıslah etsin bunuda bunun gibileride başka ne denir

Şu mübarek Kadir gecesinde bütün gönlümle diliyorum ki ;sevgililerinden,eşlerinden başkasına bakabilen,yatabilen,yuvasının sorumlulugundan bihaber,ahlaksız,terbiyesiz,arsız,karaktersiz,namussuz
,serefsiz bütün erkekler İKTİDARSIZ KALSIN inşallah!

cnm bende aynı seylerı yaşadım ama ben yaşatan taraf oldum malesef bıtanemı herseyımı cok uzdum o 2 yıl sabrettı.2 yılda adam olmayınca uygun degılız artık ben kendı yoluma gıtsem ıyı olucak dedı asker psıkolojısıde eklenınce.Şimdi gözüm başkasını görmüyor delı gıbı onu özlüyorum.Aldıgım her nefes onu anarak geçiyor.Aramak ıcın ona bır sekılde ulaşabılmek ıcın canımı vermeye hazırım.Bence sende bırakmalısındır .Çünkü ınsan ınan bana bırısı ona deger verınce geregınden fazla dısarıya yöneliyor ve elınde olmadan dısardada ılgı gorunce hata yapıyor.
Eşıne ılgı gosterme ve bırak o sana gelsın sen zaten cocuk vermekle ona en buyuk davranısı gostermıssın.

tek diyebileceğim şey Allah yardımcın olsun.eşine de doğru yolu göstersin canım

X