Aldatilmakdan korkuyomusunuz ???

baxsx_belasxix

baş_belası
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
98
0
35
ARKADAŞLAR İÇİMİ KEMİREN BİŞİLER VAR SÜREKLİ YENİ EVLİYİM AMA HEP BEKARKENDE KORKUM ALDATILMAK OLMUŞTUURR YA SİZİN BÖLE BİR KORKUNUZ VARMI ???????kötükedihüso

canım çevremizde okadar çok şey duyuyor ve şahit oluyoruz ve hatta kk'da öyle şeyler okuyoruz ki inan ben de bu konuda korkar oldum...
korkmak ölüme çare değil tabi, her daim her konuda akıllı kadınlar olmalıyız..

kalbimizin bir köşesinde herzaman acaba olmalı bence
benim bile aklımdan bazen eser geçer
keserim uleynnnnnnnnnnnn

Benim arasira aklimin ucundan gecer esimde hemen sezer zaten bende bir degisiklik oldugunu ve sorar neyin var ne düsünüyorsun diye ozaman bende icimdeki korkularimi paylasirim ve o ozaman bana sevgisini, hayattan beklentilerini, askini, benle gecirmek istedigi gelecegini ve hayallerini anlatir gözüm icine bakar, gözleri gülerek ozaman herseyi unuturum!

Oda öyle arada sirada bir gelir aklima kendime ceki düzen vermedigim günler...

korkmayın benim başıma geldi ilk zamanlar ölüyorum sandım ama çok şükür hayattayım.öldürmeyen acı güçlendirirmiş.bu çok doğru.şimdi anlatsam çok uzun hikaye.ama insanız başımıza olmadık şeyler geliyor.üstelik benim aklımın ucundan geçmezdi böyle birşey yaşayacağım.artık olan oldu.bende bambaşka bir kadın olup çıktım.şimdi kendime daha çok güveniyorum tam tersi olması gerekirken ve beni aldatanıda 1500 kere pişman ettim.ama ne fayda bir yeriniz hep kanıyor.ne pansuman ne ilaç sadece zaman acısını azaltıyor.ama asla unutturmuyor.ya kuyruğu dik tutup ayakta kalıcan yada oturup kendine acıyacan ben ilkini seçtim.bu zamanda her an herşeye hazır olun.hiç temenni etmem tabi ama gerçekler çok acıa.s.

benim kocam yapmazzzzz demem asla çünki o kadar sey duyuyoruz ki...
ama ben esime güveniyorum o yüzden korkmuyorum aklima bile getirmiyorumyerimseniben
Allah korusun eger bir gün aldatigini duyarsam tabiiki yikilirim ama kaybeden o olur...

Korkunun ecele faydası yok ki..sengözlerimebaksanab
Adam aldatacaksa sonuçlarına katlanmaya hazır olsun..
Hiç uğraşamam nerede,ne yapıyor diye..:nazar:
Kapının yeri belli,güle güle:eek:

evliliğiniz boyunca sürekli bu tip olumsuzluklar düşünürseniz
mutlu olamazsınız...Eşinize güvenmeniz şart...
Hayat bizlere ne getirir,ne götürür bilemeyiz...
herşeyi yaşayarak öğreniyoruz...
siz size düşeni yapın ve lütfen evliliğinizin kıymetini bilin..
kafanızda senaryolar üretirseniz,olamamış bir olayı bile
olmuş gibi yaşarsanız,eşinizden de soğursunuz...
ben 14 yıllık evliliğim süresince hiç düşünmedim...:nazar:
eşim de düşündürtmedi zaten...çok şükür...:nazar:
sevgiler...

böyle düşünerek zaten bir evliliği ne kadar yürütebilirsiniz ki
süreklide acabalarla yaşanmaz be güzelim
en azından bana göre değil

aldatacak olan sen korksanda korkmasanda aldatır zaten.ama böyle sürekli şüphede seni yıpratır.sen evliliğini akışına bırak en iyisi tadını çıkar şüpheyle yaşamaktan daha iyidir...

hiç korkmuyorum...Aldatırsa kendini aldatır beni değil...
Kim ne yaparsa kendine yapar....

ne demişler "Ne edersen kendine, Edersin kendi kendine"
benimde felsefem bu...

X