Aldatılmak nasıl atlatılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kabullenme evresinden sonra yavaş yavaş gececek..İyilesme baslayacak.
2 yıl ile atlattiginiza şükredin.Gecmis olsun .

Nasıl bu tavırlarım mı itti diye düşünürsünüz… sorun siz değilsiniz ki tamamen o. Ayrıca belli ki eski sevgilisini unutamamış, aldattım der geçerdi pişmanım gibi bir şey belirtmezdi. O an anlamanız lazımdı aslında şifreye bile gerek yoktu. Çok üzüldüm umarım karşınıza en kısa sürede her yönden iyi bir insan çıkar. 5 senelik bir ilişkim bitti benim de halen unutamıyorum ama düşünmemeye çalışıyorum siz de düşündüğünüz an başka bir şeye yönelin, kendinizi meşgul edin sürekli.

Benim elimde kanıtlarım var. Anlaşmalı boşanmak istediğim için mahkemeye sunmamış hiç bir şey talep etmemiştim. Eşim davada karımı seviyorum dedi boşanmadı. Öyle olunca dava çekişmeliye dönüyormuş.

O zaman işte kanıt lazım. Eğer otelde konaklama vs varsa ya da telefon kayıtları bunlar çıkarılıyor. Bunlar için sizin elinizde kayıt olmasına gerek yok. Sizdeki msjlarda olur heralde, burada önemli olan boşanmadaki kararlılığınız siz ne kadar güçlü ve kararlı olursanız boşanabilirsiniz.

Tabikide bu iş çok ciddi iyi düşünün iyi karar verin. Eşiniz boşanmak istemiyor ve bunda samimiyse inanıp güvenebilecekseniz o size bu gücü veriyorsa iyi düşünün.

Allah yardımcınız olsun.

Bi erkeğe bu kadar annesi gibi olup, bu kadar bağlandığınızı belli ederseniz zaten hiç zor olmuyorsunuz...Deve diken lazım...Eski sevgilisini de aldatmıştır zaten, şimdi seni elde etti kıymetin kalmadı o yüzden geri tekrar birilerini elde etme çabaları...Eski sevgilisi ok dese bu sefer sana gelecek eminim

Ohh son yaptığınızı iyi yapmışsınız. Baştan beri o kadar verici olmasaydınız keşke.. Verdikçe değersizleşiyoruz çünkü. Maalesef yaşamanız gerekiyormuş ve yaşadınız, buradan almanız gereken bir ders var, onu alın ve devam edin. Neden diye sormayın, kabul edin.. Herşey kabul etmekten geçiyor.. Sonrasında güzellikler sizi bulacaktır

2 yıl çıktık. O arada Amerika’ya gitti 18 ay bekledim. 23 yıl evli kaldık. Tam 23 yıl. 2 yetişkin çocuğumuz var. İş için uzun süredir Dubai’ye gidip geliyordu. 5-6 senedir böyleydi. Onkadar güveniyordum ki o kadar seviyordum ki. Giderken bana tekrar tekrar sarılırdı. Gelince peşinden ayrılmazdı evin içinde. Son 1 yıldır değişmeye başlamıştı hissediyordum ama işlerine bağlıyordum. Meğer 3-4 yıldır kendinden 16 yaş küçük bir Ukrayna’lı kadınla yaşıyormuş orada. Ben 2 ay oldu hala inanamıyorum yaşadıklarıma. Boşandım ama sadece gururumu ve onurumu kurtarmak İçin. Açım hafiflemiyor. Hala inanamıyorum karşıma geçip söylemesine rağmen inanamıyorum. En kötüsü de seni seviyorum ama ondan da vazgeçemiyorum dedi. Ama ben seni böyle istemiyorum kabul etmiyorum dedim yolladım evden.inş acım diner 23 senelik bir ömür…

Ahh sizi o kadar iyi anlıyorum ki inanaın okurken içim titredi. Ondan vazgeçemiyorum demesi çok zordur...

Benim içimde acıyor ve yanıyor. Çok şükür ki sizin 2 tane evladınız var. Benimse ellerim bomboş.

Ahh sizi o kadar iyi anlıyorum ki inanaın okurken içim titredi. Ondan vazgeçemiyorum demesi çok zordur...

Benim içimde acıyor ve yanıyor. Çok şükür ki sizin 2 tane evladınız var. Benimse ellerim bomboş.
Bilmiyorum bu durumu nasıl atlatıcam. Yaktı yıktı geçti. Nasıl toparlanıcam? Terapiye başladım kızımı da başlattım. O kendine yeni hayat kurma peşinde. Erkekler için ne kadar kolay. Olan geride kalana oluyor. Bana yaşattığı acının aynısını, aynı hayal kırıklığını yaşasın inş

Aynen şimdi siz söyleyince gözümün önüne geldi. Ben acı çekip ağlarken o güle oynaya kadına gidiyormuş meğersem. Beni boşanmak için aradığında deliler gibi mutluydu...eminim şimdide öyledir.

Biz acımızla kalıyoruz evet. La havle çekiyorum, sürekli daraldığımda ayetel kürsi duasını okuyorum.

Önceden ilk öğrendiğimde hep dua ederdim Allahım yuvamı kurtar diye. Öyle bir hale geliyoruz ki. Bu duayı söylesem bu seferde kendi kendime ihanet edicem diye hissediyorum..

Rabbim inşallah kolaylıkla bizi normale döndürsün demekten başka artık çözüm yolumuz yok malesef.

Beddua etmek istediğimde de az kalır diye düşünüyorum. O ne yaşarsa yaşasın benim yaşadığım acının yanında az kalacak diye hissediyorum.

Bir arkadaşım bana demişti ki ! Sen beddua etme Allaha bırak, belki Allah daha güzel senin intikamını alacak diye...

Bazı insanlar böyledir. Kıza ihanet etmiş, o kişiye de ihanet etmiş, sana da ihanet etmiş. Sence herkese ihanet etmesinin sebebi hepinizin yeteriz olması mı? Bu durumu kişisel algılama. O öyle biriydi ve belki çok iyi rol yaptı ya da yaptığı role kendisi bile inanıyordu, belki de sen kafanda kurduğun birine aşık oldun ama karşındaki kişiyle kafandaki kişi aynı değildi. İlk zamanlar zor olacak ağlayacaksın gözlerin şişene kadar iştahın kesilecek asosyalleşeceksin ama bir gün taşlar yerine oturacak ve atlatacaksın. Kendine yas tutmak için zaman ver. İçinde bir yerde birisi zaman zaman sana affetmeni söyleyebilir. O sesi dinleme bir süre sadece kendi kendinle kal. Sonrası çok güzel olacak güven bana. Karşına daha iyileri çıkacak ve iyi ki bunları yaşamışım ve o kişiden ayrılmışım diyeceksin.

İnşallah öyle olur kardeşim inşallah sabır diyorum ne gelir elden

Sanki ben yazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…