Aldatılmak nasıl atlatılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

glmzyz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2014
889
459
Yaklaşık 2 yıldır beraber olduğum her koşulda yanında olup zor zamanında yetiştiğim maddi sorunlar yaşadığında destek olduğum manevi sıkıntılarında herşeyden öne koyup yanında olduğum ailesi ile bile tanıştığım bana evlenelim diyip duran sevgilimin eski sevgilisine mesajlar attığını yalvardığını şarkılar yollayıp geceleri aradığını, benim yanımdayken bile tuvalete diye gidip sigara içmeye diye çıkıp onu aradığını öğrendim. Hasta diye gidip alıp evime getirip ona baktığım günlerde hem de. Ben adam çok hasta yalnız kalmasın diye alıp getirdim evime. Baktım çorbalar yaptım hastaneye götürdüm. Ateşler içinde yandı da sabahlara kadar uyumadım başında. Sirkeli sular alnına bezler koymalar. Korona imiş bana da geçti sonra. Hastanelik oldum falan. Beraber karantinaya girmek zorunda kaldık. Ve bu karantina sürecine tuvalete telefonla girmesinden kıllanıp kurcaladım işin içini. Hadi zaman geçsin diyerek online Sevgili testleri falan çözdürdüm eğlencesine. Sonra testi çözerken baktım çaktırmadan hiç sevgilinizi aldattınız mı sorusuna evet çok pişmanım işaretlediğini gördüm. O ne demek deyince önceki sevgilsiini bi kızla o kızı da başka bi kızla aldattığını söyledi. Dünyam başıma yıkıldı. O andan itibaren herşey değişti benim için başkalarını aldatan beni de aldatıyodur dedim şifresini de değişmişti son zamanlarda ve o şifreyi girerken göz ucuyla bakıp şifresini öğrendim ve telefonunu kurcaladım. Başka isimle telefonunda sahte bi instagram açıp eski sevgilisine mesajlar şarkılar atıp yalvardığına vs gözyaşları içinde şahit oldum kavga kıyamet evden kovdum. Babasını aradım durumu anlattım ayrıldığımızı artık görüşmeyeceğimizi söyleyip hakkınızı helal edin dedim. Heryerden engelledim ama çok kötüyüm çok yıkıldım dağıldım. Uyku uyuyamıyorum. Yemek yiyemiyorum. O kadar ağırıma gidiyor ki inanamıyorum. Birkaç ortak arkadaşımız vardı çok yakın arkadaşlarım. Onlardan birine durumu anlattım bitirdik benle alakalı hiçbir sorusuna cevap verme bilgi verme dedim. Kalbim çok ağrıyor. Çok zor bi durummuş. Bu nasıl geçer nasıl atlatılır var mı önerisi olan? Herşeyi beklerdim bunu beklemezdim arkadaşlar. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum kendimden tiksiniyorum balkona çıkıp o kıza mesaj atıp sonra gelip dokunduğu okşadığı saçlarımdan tuttuğu ellerimden sarıldığı bedenimden nefes aldığı evimden yemek yediğimiz masadan okşadığı sevdiği kedimden her şeyden kendimden dahi tiksiniyorum nasıl bu kadar salak oldum inanamıyorum. Öz güvenim düştü. Niye diyorum ne vermedim. Hep güzel yemekler yapar tatlılar yapardım. Son zamanlar da hissiyat ya hiçbişe yapasım gelmiyodu. Sürekli tv izliyor bana eskisi gibi değil romantizm bi anda kesilmiş seni seviyorum demez olmuştu. İçimden bişe gelmiyor sürekli odama kapanıp kitap okuyodum bikaç gündür. Yemek falan yapmayı bıraktım. Söyleniyodu bazen sen yapmıyosun bari ben yapayım diyerek. Ben de tersliyodum senin hizmetçin yok kalk yap sen iyileştin ben hasta oldum şimdide ben hastayım heryerim ağrıyor diyordum. Bu tavırlarım mı itti diyeceğim ama saçma olacak. Aldatmanın fa bahanesi olmaz. Psikolojim bozuldu. Sürekli düşünüp duruyorum neden bana bunu yaptı bende neyi bulamadı diye. Ben bunu nasıl atlatırım. Varmı önerisi olan

Bunu gördükten sonra nasıl beklemezdi diyebiliyorsunuz ki? Daha sevgiliyken bu durumu öğrendiğinize dua edin

Herşeyi beklerdim bunu beklemezdim arkadaşlar.

Bunu gördükten sonra nasıl beklemezdi diyebiliyorsunuz ki? Daha sevgiliyken bu durumu öğrendiğinize dua edin
Bunu görmeden öncesi için demiştim. Bu ikisi aynı gün oldu o cümleleri söyledikten eski sevgilisini aldattığını öğrendikten sonra zaten kafamda herşey netleşti. Kesin beni de aldatıyordur dedim o süreçte soğuk durdum. geriye kalan tek şey kanıt elde etmekti bu cümleyi kurduğu gece ben uyuyamadım o uyurken telefonunu karıştırıp herşeyi öğrendim işte. Beklemezdim derken o güne kadar beklemezdim. O cümleyi kurana kadar herşeyi yapar ama aldatmaz diyordum hep. O cümleyi kurduktan sonra dünyam yıkıldı. Gözümle görmek için telefonuna baktım ve gördüm herşeyi

Aaaiiiyyyy şu 5 para etmez adamlara üzülüp bitiyorsunuz ya deliriyorum. Zarardan döndüm, kardayım diye düşün bence.
Haklısınız da insan böyle bi adama verdiği onca emeğe harcadığı 2 seneye acıyor işte. Kendimi aptal gibi hissediyorum nasıl anlamadım diye

Zamanla geçer. İlk önce ben nasıl aldatıldım bunu hak edecek ne yaptım evresi var sonrasında yavaş yavaş toparlanacaksnız. Aldatılmış olmak sizin yüzünüzden değil kişinin kendi karakteriyle alakalıdır

Evet ben düşünüyorum da karşımdaki ne yaparsa yapsın ben aldatamam. Midem kaldırmaz. Memnun değilsem bişeylerden rahatsızsam konuşurum olmuyosa ayrılırım. Ya da aklım başkasındaysa eski sevgilimi unutamadığımı fark ettiysem fark ettiğim gibi açıklarım ayrılırım. Karakter meselesi demek ki.Belki de gereksiz yere kendi kendimi yiyorum ben nerde hata yaptım o kızda ne var dönüp dolaşıp ona gidiyor diye. Ondan sonraki sevgilisini aldatmış onu aldattığı kızı da bi başkasıyla aldatmış. Beni de aldatmış oldu eski sevgilisine yazarak. Ama helali var kız namusluymuş. Sevgilin orda git ona evlenme teklif et. Rahat bırak beni sen beni bıraktın başkasına gittin o kızın da hayatıyla oynuyorsun insanlarla oynamayı bırak ekran görüntüsü alır atarım o kıza demiş. Yüz vermemiş. Hem onu elde edemedi hem beni kaybetti. Arabam var karavanım var öğretmenim bolca gezerim maddi durumum iyi falan onun da çok borcu var. Hatta yardım etmek amacıyla çok borç verdim. Geri de almadım. kendince bunlardan faydalanmak için mi beraberdi nedir bilmiyorum

Son düzenleme:

Sevgili hanımefendi, yaşadığınız acıyı bizzat ben yaşadığım için çok iyi anlıyorum. 3 yıl sevgili 12 yıl evli olduğum insan beni artık sanırım 1 yıl olmuştur ilişkileri aldatıyormuş.

Şimdi sonunda boşanabiliyorum. Bu acı nasıl geçer diyorsanız bence geçmez o kadar yazı okudum. Video izledim. Psikolog, psikiyatri hepsine gittim. Antidepresan kullanıyorum, geceleri uyku hapı içmeme rağmen kalp çarpıntılarıyla uyanıyorum. Acım gram hafiflemedi, her geçen gün daha da katlanarak arttı.

Neden arttı derseniz ? Ben onu tam 3 kez affettim. 2 kez ev dizdim bu süreçte derdimin dermanı olur beni sarar sarmalar. Yüreğimi hafifletir sandım ama nafile. Gece klübüne gittiğimizde şarkıları çekip kadına gönderiyormuş.

Neyse size gelecek olursak. Benim size tavsiyem hiç vakit kaybetmeden aşkından sevgisinden ölsenizde kendinize zaman tanıyın ve hemen kesip atın.

Ne yaparsa yapsın bir daha asla o güveni bulamazsınız. Kadın ona cevap verdiği an sizi terk eder ve gider o zaman daha çok acı çekersiniz.

2 yıl yarın öbürgün 3 olur 4 olur zaman su gibi akıp geçer.

Bir diğer boyutta şu ki tüm kadınlara sesleniyorum. Ne olursa olsun hiç bir erkeğe maddi destek vermeyin. Erkek adam olmasını ilk önce kadından para almamayı öğrenmesi lazım ki adam olsun. Namuslu, şerefli, halsiyetli olsun.

İnşallah inşallah siz benim yaptığım hatayı yapmaz. Daha evlenmeden bu adamdan kurtulur kendinize güzel bir sayfa açarsınız.

Biliyorum siz şu an hafifletici birşeyler okumak, yüreğinizi hafifletmek onu affetmek hayatınıza devam etmek istiyorsunuz bende öyleydim bu sadece süreci uzatıp sizi daha da hasta edecek.

Haklısınız da insan böyle bi adama verdiği onca emeğe harcadığı 2 seneye acıyor işte. Kendimi aptal gibi hissediyorum nasıl anlamadım diye

Sonsuz güvendiğimiz için asla anlamazsınız ama inan değmez uğraşmaya . Söylemesi kolay dersiniz inanın kolay değil ama kurtulun hemen başkasına ilgi duyan seven adamdan sizi cepte gören adamdan hayır gelmez.

Hayır affetmeyi düşünmüyorum ilişkiyi bitirdim görüşmeyeceğim de. Tek derdim şu içimdeki kayayı nasıl kaldıracağım

Yani ne kadar beş para etmez herkese yavsayan karaktersiz omurgasız bir insan olsa da sizde değersizlik duygusu oluşturmuş bunu yaparak ama bu durumun sizle hiçbir alakası yok.Sizden öncekileri aldatmış muhtemelen o kız kabul etse bir süre sonra ondan sıkılıp onu da aldatacak!Bu karakterler böyledir ailesi tarafından bile sevilmedigi için kadınlardan sevgi dilenp dururlar ha bulunca da kıymet bilmezler çünkü ne kadar skor o kadar egodur onlar için.Birileri beni kabul etsin sevsin diye hep yavsaktirlar kendi hemcinslerine bile! Aman ne dersem diyeyim sen bir süre takacaksin ama diyeceğim en güzel şey yoluna bak!B.kunu bile yiyecek adamlar varken biri beni aldattı diye ağlayıp gezme

Siz sevgilinizin alkol kullanıyor oluşunu dert edip, üstüne kumar oynadığını öğrenmiştiniz zaten. Güya ayrılmişsiniz o zaman. Onun üstünü ört bunu görmezden gel en son aldatılmak kalmış geriye.
Sizden öncekileri de aldatmış, bu noktada çok açık karaktersizlik abidesi olan biri nasıl öz güveninizi düşünebiliyor, enteresan.

Babasını aramanız da garip olmuş. İşler ciddiye binmeden öğrenmişsiniz ne güzel. Zamanla unutursunuz.

Daha kötüsü de olabilirdi. Evliyken bunları öğrenip boşanma aşamasında olabilirdiniz. Yolun başında öğrendiğiniz için şanslısınız bence. Kendinizi üzmeyin. Geçecek, zaman gecirecek.

Yaşadığınız çok kolay değil fakat ben sizin hikayenizin aynısını evliliğimde yaşadım. Evliliğim boyunca türlü bahanelerle ilgisiz alakasız olan kocamın eski sevgilisiyle aynı işyerinde çalıştığını benim yerime onunla alakadar olduğunu öğrendiğimde beş yıllık evliydim ve lohusaydım siz halinize şükredin. yaşadığım acının tarifi yok üç sene oldu hiç atlatamadım ilaçlar kullandım terapiye gittim boşanma aşamasındayım.

Daha kötüsü de olabilirdi. Evliyken bunları öğrenip boşanma aşamasında olabilirdiniz. Yolun başında öğrendiğiniz için şanslısınız bence. Kendinizi üzmeyin. Geçecek, zaman gecirecek.
O daha kötüsü benim boşanma aşamasındayım ama o kadınla ilgili hiç bi yazışma yok elimde eşim sildi hepsini boşanmak istemiyor ben bitik durumdayım mahkemeyi nasıl ikna ederim benim konuyla ilgili eşime attığım mesajlar var sadece bi de ailem şahit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…