Aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar daha önce eşiniz tarafından aldatıldınız mı ve nasıl öğrendiniz hadi içimizi dökelim okuyan hanımlarada örnek olsun herkes bildiklerini ve söylemek istedikleri tiyoları yazsın
Çok anlamsız bir konu olmamış mı sizce de?
Yani bu konuyla ilgili açılmış onlarca başlık var, açıp okuyun.

Aldatılıp affetmeyi böyle kalpli falan yazarak normalleştirmekte amacınız ne?
Sanki çok olağan bir şeymiş herkes aldatılmış gibi yazmışsınız.
Ben normalleştrmedim içimizi dökelim istedim affetmek gibi de bir derdim yok affet ile ilgili birşey yazdığımıda göremiyorum ben neden böyle kötü yorum yapıyorsunuz beğenmediyseniz cevap vermeyin insna kalbi kırmak ne kadar kolay ya

Çok anlamsız bir konu olmamış mı sizce de?
Yani bu konuyla ilgili açılmış onlarca başlık var, açıp okuyun.
Yeni tarihli bir konuşma yapalım istedim hanımefendi size uygun gelemdiyse cevaplamazsınız olur biter insan linçlemek neden bu kadar basit neyse birşey söylemek istemiyorum

Bdv de konulara okursan sana bir dünya malzeme çıkar aldatılma üzerine yada buna göz yumanların nasılda defalarca aynı şeyi yaşadığına dair

Konu içeriğine değil de sanki bizlere yapılmış kalp... açıklama yaptığı halde neden devam ediyor acaba

Aldatılma “hikayelerinizi” demişsiniz. Sanki çok minnoş gibi bir tavırla yazmışsınız.
Aldatılma hikayesini güzel bir şeymiş gibi yazıp anlatıp bundan duygusal bir tatmin bekliyor gibisiniz.

Ayrıca amacını tüyo istemenizden belli. Aldatılmanın ne tüyosunu istiyorsunuz?
Aldatıldım ama şöyle evime bağladım mı beklediniz cevap olarak

Bahsedilmesi gereken konu sizce insanların nasıl aldatıldığımıdır
bildiğim kadarıyla aldatılmadım evine esine cocuklarına bağlı bir eşim var ama hiç kimse için asla yapmaz demem
O yüzden kadının güçlü olabilmesi lazım her anlamda bunun için konu acılsa garip gelmezdi ama ne bilim aldatılanların birbirini teselli konusu gibi biraz farklı geldi içerik amacı anlayamadım

Eşinin aldattığından şüphelendiğine dair zaten konu açtın orada yazılan yazıldı, bu konuda minnoş hikayeler mi bekliyorsun kalpler, hadi aldatılma hikayelerimizi paylaşalım falan? Neyin tüyosunu bekliyorsunuz adamı eve bağlamanın yollarını mı arıyorsunuz?

Ben hiçbir art niyetle yazmamıştım sadece bira dertleşmek istedim keşke yazmasaydım farklı anlaşıldım gerçekten neden bu yöne çekildi analmadım tamam silme şansım olsa silerdim daha fazla cevaplamayın lütfen çok hassas zamanımdayım dertleşmek istedim ama demekki yanlış yerdeyim kusura bakmayın

Mune yi etiket yapıp konuyu kapatmak isteğini yazabilirsin konu kapanır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…