aldatılma kadının elinde mi?

kesinlikle katılmıyorum erkeğin içinde varsa varsa isterse eşi ağziyla kuş tutsun yaranılmaz..toplumda bide erkek herzaman capkınlık yönünde destekleniyor..ezilen herzaman kadınlar..

bi ilişkide karşılıklı olarak eşlerin temiz ve bakımlı olması, ona hoş görünmeye çalışması ve gönlünü hoş tutmaya çalışması güzel bişeydir.. iyi bi ilişkinin ilerlemesi için bu çabaya da gerek yoktur aslında uyum yakalanmıştır bi şekilde, beraberinizdeki kişi akşam eve geldiğinde sizi kızartma kokusuna bulanmış şekilde ocağın başında bulsa bile bunu dert etmez.. ama yine de karşılıklı özen iyi bişeydir..
ama kadının kocasını aldatmaya itmesi olarak değerlendirilebilecek bu şey de nedir:kızgın:
sanki onlar muhteşemler, bi kadına istediği herşeyi veriyorlar da kadın pasaklının, paspalın, umursamazın, sevgi göstermeyi bilmeyenin teki..
konuyla az çok alaklı olarak itüsözlükte "kızın kolunun tüyden geçilmemesi" başlığı altına yazılmış bi giri geldi aklıma paylaşmak isterim:

"kızların kılsız, tüysüz ,geğirmeyen, sıçmayan ,küfür etmeyen aynı zamanda her daim cillop gibi, makyajlı ,ağdalı, saçları fönlü, kıyafetleri düzgün, çantası ayakkabısı uyumlu ,elleri manikürlü ,kaşları alınmış ,zarif, kibar ,sevimli, zeki, komik ,bütün bunları olmaya çalışırken bi de üstüne kültürlü olmasını bekleyen ve kendileri çoğu zaman traş olmaya bile üşenen erkek modelinin görüp de burun kıvırdığı takdirde haydeeee şeklinde sepetlenmesi gereken insani ve hormonal durum."

böyle bilimsel çalışmalar oludğu sürece bizim kocacıklarımız daha çok at koşturur

14 senelik evliliğimi aldatma yüzünden bitiriyorum.vay be ne kadar kötüymüşüz biz kadınlar

senin o dandik dediğin ayakkabıyı ben bahçeli 7.caddenin en cikis mağazasından aldım...
paraları dağıttığım doğrudur ancak ayakkabıların dandik olmasını şiddetle reddediyorum...
ben de diyorum zati...aldatmazsa salaktır diye...niye tekrar ediyon...
hayır saat öğleden sonra 4 oldu anlamam diye mi yazpıyosun...
:mymeka:

hahayyyy güldürme beni anacım..cikismiş..sen hayatında ciks diye bişe gördünmübenneyaptımki
cips dir o cipskaydirigubbakcemile3
bahçeli 7.caddeyi bilmesek kakalıcan..kızım orda bir sürü tektekciler var..markaların tek numara kalmış ayakkabılarını satan yerler sen ordan almışındır de get ordan:eek:
neysem konuya dönelim..kaydirigubbakcemile5

Ben bu yazıyı bir yerden hatırlıyorum, konu tekrarı gibi geldi bana...
Orada yabancı bir iletişim uzmanı aynı saçmalığı tekrarlamıştı...
Ayrıntısı ile cevap yazmıştım...
Yine söylüyorum ki kadın doğru söylüyor...
Herşeyi kadın düşünÇok üzgünüm çoookmelidir, hatta karşısındaki adamın ne istediğini bilmemesi bile kadının suçudur..
Bilemiyorsa bunu aldatılmak kadının kaderidir elbette ki...
Vurun kahpeye pardon kadına..
:mymeka:

[Ancak normal şartlardaki Türk erkeğinin yapısını düşünürsek, erkeğin aldatma sebeplerini kadında aramak gerek. Kadınlar, eşlerinin hayalindeki kadını iyi tespit etmeli, eşini nasıl mutlu edeceğini destek alarak çözmeli.

neden kadın bu kadar şeyi düşünmek zorunda ki..:çok üzgünüm:
erkekler aynı inceliği düşünüyorlar mı acaba?:uhm:

Ben bu İncinin kadın olduğundan şüpheliyim.CADIARZU, Erkek olmasın bu. benneyaptımki

Hayır yani, İsmet, Fikret, Canan, Mehtap gibi erkek isimleri varda ondan şeyettim. Bence kesin erkek bu.sengözlerimebaksanab

erkeklerin hayalindeki kadın tipi o kadar var ki heraan değişiyo bukelemun mu olalım yapan her fırsaatta yapıyo yapmayan yapmıyo adamın ciğersizliği midesizliği doyumsuzluğu bu aldatmak benim bir arkadaşım var bakan yolda bir daha bakıyo su gibi güzelliği var ama kocası her fırsatta aldatıyo arkadaşım kuaförden çıkmaz okadar bakımlı ama yok yani adam ona bakmıyor kişilik bozukluğu bu

X