Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadını sibel canımdan ötesin diye mi kaydetmiş onu anşamadım

Ağlamaklı olmuş bi de konuşmanın sonunda. Ağzına tükürürsün normalde suçsuz yere itham edilsen. Hem adam hem Sibel çok naif ya da suçlular

Bir insan bu kadar ağır itham edildiği bir durumda özür üstüne özür diliyorsa bunun içinde mutlaka danışıklı dövüş vardır.
Masumiyet asla aramam bu durumda. Hal hatır nasıl sorarsın eşime gibi basit bir kıskançlık mevzusu değil çünkü bu.

Canımdan ötesin sen mesajının altında yatan anlamın gerçek olduğunun özürü aslında bu dilenen ama yine de konu sahibesi kendi bilir hayat onun karar onun.

Yani şifreyi girerken bile yanımda girdi mesajları silmeyi fırsatı olmadı dediniz ama adam yanınızda mesajları silmiş.
Şimdi telefon hiç yanımdan ayrılmadı diyorsunuz ama ara ara gidip istediniz.
Aldatma olarak düşünmesem bile sizin saflıktan sonra aldatma olarak düşünüyorum. Gözleriniz çok kapalı gibi geldi bana.

Kuşkuya bile yer verdirtmediniz bize, silemez yanmda açtı dediniz ama silmişti...
Bence biraz gözlerinizi açın ondan sonra takip işine girişin

my mister kanka konu sahibine yüklenme kadıncağız kemalim yapmaz diyor, bu zamana kadar bu tür konu açanlardan en yüreklisi bu arkadaş bence…

Ama hatası şu “ekran görüntüsü lazım” dedirtmeyecektin konu sahibi günaydın nasılsınız başlatacaktın…

Mesajı silip hani nerede diyen adamdan her türlü performansı bekliyorum artık…

Sibel hanım niye ağlamaklı oluyor hayırdır?
Ben derim ki sen kimsin de bana böyle bir ithamda bulunuyorsun? Beş dk bekle tüm konuşmaları atıyorum derdim gerçi siliyormuş…

Eşi silmiyor mesajı
Eşi canımdan ötesin mesajı atıp siliyor daha sonra Sibel bu geç görüp mesajı beğeniyor sonra mesaj atıyor telefon kapalıydı gibisinden sonra konu sahibi mesajı görüyor ama karşı taraf komple sohbet bölümünü sidiği için sohbet hiç olmamış gibi duruyo yani mesajları Sibel siliyor telegram da karşı taraf yazışmayı silince eşinde olan mesajlarda silinir wp değil yani

Ya canımın içi ben konu sahibine yüklenmiyorum ya valla bi hemcinsim olarak üzülüyorum sadece uyanık olmasını istiyoru diğer konularda bile bu kadar üstelemem yani ama adam konu sahibini saf yerine koyuyor ona üzülüyorum ben saf dediğimde kötü olarak söylemiyorum yani iyi niyetli olarak düşünüyor hep az biraz gözünü açıp az da mantık yürütse sakin olup herseyi çözecek aslında konu sahibi

Ağlamaklı olmuş bi de konuşmanın sonunda. Ağzına tükürürsün normalde suçsuz yere itham edilsen. Hem adam hem Sibel çok naif ya da suçlular

alik

Mery çok haklı
+1000000000

Benim çalıştığım yerde evli erkekler var. Herhangi birinin karısı gelse/arasa böyle böyle diye beni itham etse, sonuçta iş yerinde duyulacak çok rezil bir olay bu, ben çok kötü tepki gösterirdim. Böyle bana telefon edilse, herhalde beynimde sigortalarım atardı. Bir üst amir/yetkili kimse anında ona durumu bildirir şikayet ederdim.

Hani arkadaş ortamı olur bu insanlarla liseden vs tanışıklık olur, o zaman hadi alttan alınır. Ama iş yerinde bekar bir kadının böyle bir olayı bu kadar sakin karşılayacağını sanmıyorum.

Üstelik kocan için aynı şey geçerli. Onun şuan acaba işimden olur muyum endişesi taşıması gerekir.

Ekran görüntüsü lazım hiç olmamış ya. Nasılsın falan yazmalıydı ki kadın emin olamasın kim olduğuna, açık versin

Ekran görüntüsü lazım hiç olmamış ya. Nasılsın falan yazmalıydı ki kadın emin olamasın kim olduğuna, açık versin

Konu sahibi üzüntüden stresten sakin hareket edemiyor maalesef ama şüpheleniyorum acaba bu adam haber mi uçurdu Sibel’e? Yada cevap yok ses yok soluk yok bir sıkıntı var dedi de ondan mı böyle cevaplar verdi…

Sibel de evli…

Kadın da bekar değil evli işin kötüsü. Hanımefendi iyi misiniz ben de evli barklı kadınım haddinizi bilin demesi gerekirken fazla alttan almış. Şüpheli. Umarım yanılırız ya üzüldüm baya bu konuya

Büyük ihtimal "mesajımı okuyunca beğeni yap, sonra tüm sohbeti sil yap" diye anlaşmışlar. Telegramda tüm sohbet tek taraftan, iki kişinin geçmişinden silinebiliyor.

Büyük ihtimal "mesajımı okuyunca beğeni yap, sonra tüm sohbeti sil yap" diye anlaşmışlar. Telegramda tüm sohbet tek taraftan, iki kişinin geçmişinden silinebiliyor.

İyi niyetli kullananları es geçiyorum acilen kalksın bu uygulama travma oldu bende kara delik gibi yediğin naneler sonsuza dek gömülüyor…

alik

Birde şu var, neden mesajlar siliniyor. Hadi kocan kendisini düşündü, sen yanlış anlarsın diye siliyor.

Ee kadına ne oluyor? O neden silsin. Onun silmesi için bir neden
Kadın silmiyor otomotik ayarlamış silmeyi eşim. Eşim yazdiktan sonra siliyor.o yüzden kadindan istedim

alik

Birde şu var, neden mesajlar siliniyor. Hadi kocan kendisini düşündü, sen yanlış anlarsın diye siliyor.

Ee kadına ne oluyor? O neden silsin. Onun silmesi için bir neden yokki.
Kadın herhalde bi fırsat buldu attı mesajı ama atmaması gereken bi saatde attı sonra fark edince sildi komple yazışmayı olay bu yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…