Aldatılıyormuyum lütfen yardım

nededinsenn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2016
214
86
34
Kızlar meraba 22 yasindayım 2 senelik evliyim lütfen yardimci olun akil akildan ustundur benim beynim durdu cunku.hayatta en cok aldatilmaktan korkardim hep dua ederdim allahim beni bununla sınama diye.aldatilmaya sebebiyet vermemek icin de kendimce elimden geleni yapardim.ilk önce esimle benim ozlelliklerimizden bahsedeyim konuya farkli pencerelerden bakabilmeniz acisindan.ben 22 yasinda 2 senelik evli ayni zamanda unv 3. sinif ogrencisiyim (örgün)evde genel anlamda bakimliyim hergun dus alirim kiyafetime dikkat ederim esofman tayt giyeceksem de uyumlu temiz yeni olmasina dikkat ederim yani.öyle cirkin biri oldugumu da dusuuyorum.boyum 60 kilom 1.61.genelde cok sen sakrak oldugumu da soylerler.esimse 24 yasinda boyu kilosu fizigi iyi biri o da cok neseli girdigi ortamda hemen dikkat ceker.bu arada belki ona baglayanlariniz olabilir diye söyleyeyim,cinsel hayatimiz da gayet iyi.ona karsi sevgili ilgiliyim b3nsiz duramaz vs.vs.simdi gelelim sorunuma.esim mahallede bir dukkanda mobilyacilik yapiyo tam karsisinda da bi market var mahallemizde oldugu icin ben de taniyorum market sahibini.bir iki kere kizini esime bakarken gördum sans eseri.hic supelenmedim cunku kiz 18 yasinda yanlis anlamayin cocuk dedim hesaba almadim.ondan sonra baktim kiz bana durduk yere ters davraniyo anlam veremedim aradan baya bi zaman gecti tabi bu süre zarfinda aksam vakti esim sigara alicam diyip bakkala gidiyo kola alicam diyip bakkala gidiyo ben supelenmedigimden bisey farketmedim cunku bana olan ilgisinde de en ufak azalma yoktu sonra bigun bana sanki aniden dank etti durduk yere.esimde meyve alicam diyip gene disari cikmisti ben de ondan hemen sonra evden ciktim bakkal zaten iki adim bakkala digru indim amacim orda bekleyip esimin hususi bakkala da girip girmeyecegini gormekti cunku manava diye cikti evden.neys bekledim orda karisik bisey oldu adam gec kaldi vs baska uzak bi manava gitmis aramak zorunda kaldim.bakkaldan alicaklarim var para almadim gel birlikte alalim diye.kizin da icerde oldugunu biliyorum.amacim kiza nasil davrandigini gormekti.neyse benimki geldi biz bakkala dogru girdik kiz sasirdi gibi dondu hos geldiniz dedi ben hic cevap vermedim dovecekmis gibi baktim cunku canim yaniyodu neyse alacagimizi cikarken posetleri esimin eline verdi cunku ben elimi uzatmadim iyi aksamlar abla dedi kiz esim de hadi hayirli isler hadi kolay gelsin falan bir suru saydi.ciktiktan sonra da diyo ki kiza nasil baktiysan artik bana abla diyo dedi.ben de o kizin kafasini koparicam ben az kaldi dedim.neyse aradan zaman gecti benim aklimda hep bi süphe aksamlari bu bakkala gitmek istiyo birakmiyorum falan .bi gerekcem de yok adama beni aldatiyosun desem elimde bi kanit yok ve durduk yere essegin aklina karpuz kabugu dusurecem belki de.dun de motorla disari ciktik ozellikle dikkat ettim bakkalin icine bakacak mi diye cunku bazen kizin babasi da olabiliyo bakkalda.hususi iceri bakti kasanin orda kizi kimseyi goremeyince dondu bakkalin icine de bakti motorun ustundryiz bu arada.brnim bu konu yuzunden agzimin tadi falan kalmadi surekli aglayip duruyorum süphe beni mahfetti telefonlarini arama dökumanlarina filan bakiyorum internetten yok konusmuyolar vatsap filan da kullanmiyo benimki.dun gece saat 22.30 gene bakkala gidecem dedi kizdim ne bakkali bu saatte acelesi mi var dedim sigara istiyo canim dedi gitti aldi bekledim gelir gelmez icmesini cips yedi onu icmedi demekk ki acelesi yoktu sabah da alinabilirdi izellikle sordum niye icmiyosun sigarani canin cekmisti dedim ne bu senin yaptigin ya diyo istedigim saatte icerim diyo ondam sonra artik patladim ee gittigine degdi mi bari dedim cunku gercekten aglamamak icin zor tutuyodum kendimi ne kastediyosun sen manyakmisin sizofren misin falan dedi.burdan tasinalim diyorum tamam diyo ama icraat yok nolur yardim edin kizlar kiskandigimi cok belli etmemeye calistim rahat hareket etsin yakalansin diye ama artik cilmdirmak uzereyim aylardir bir arpa boyu yol katedemedim bu şuphe beni mahfetti huzurum kalmadi adami kendimden uzaklastirmamak icin yuzune guluyorum ama kendimi yedim bitirdim nolur yardim edin nasil bi yol izlemem lazim bu arada kiz guzel de degil.hakkini helal edin cok uzun oldu

Hersey olacagına varıyor , sakın ol ve gozlemle sadece.
Elbette öyle oluyo canim ama çok zor çok 6 senelik sevdigim adam gözümün icine bakan adam bunu yapinca dünyam durdu sanku ben cok asığım eşime nasil gercegi ogrenirim nasil kabullenirim bilmiyorum.amacim aldatmasini önlemek de degil yanlis anlasilmasin ben önledikten sonra bi anlami yok acikcasi.bugun beni öpmeden gitti bu adamda bi hal var brn biliyorum ama yapacagini yapsin diye de urkutmuyorum.ustume dusen gorevi yerine getiriyorum ona karsi hala ilgiliyim sefkatliyim özel anlamda da gorevimi yapiyorum buna ragmen bi bok yerse vicdan azabi cekmem yani.

ınsan nefessız kalıyor degıl mı , ıhtımalı bıle kotu aynı durumdayım senınle sakın olmaktan baska care yok malesef

ınsan nefessız kalıyor degıl mı , ıhtımalı bıle kotu aynı durumdayım senınle sakın olmaktan baska care yok malesef
Sorma çok kotu sinavlarim basladi dera calisamiyorum su icemiyorum yemek yiyemiyorum hayat fonksiyonlarim durmus gibi

Bence eşin sadece kız bakıyor diye onunda dikkatini çekmiş ve uzaktan uzağa oda bakmaya çalışıyor gibi. Bişey olacağından değil belki ama macera mı arıyor nedir anlayamadım.ayrica siz sinirlenince üste çıkmaya çalışmasıda dikkat uyandirici.ben eşime böyle konussam yav he he der benimle dalga gecer bende anlarım onu. üste çıkmaya çalışmaz yani. Takipte kalın. Ayrıca taşınmak istiyorsunuz ama adamın işyeri orda değil mı tasinirsaniz nasıl kontrol edeceksin.

Aldatılmıyorsun sadece aşırı kıskançsın.
Bu ihtimal de var canim cunku gercekten asiri kiskancik insallah dedigin gibidir ama bak soyle dusun bakkalin icinie adam bisey arar gibi 2-3kere bakiyo.mesela dizi izliyoruz dun bakkalcinin kizinin adi elif ya hani dizide de elif diye biri var gayet saf kalpliligimle farkinda olmadan bu kizin adi neydi ya dedim esramiydi ne diyo süphe cekiyo yani ve ben o an onun yalan soyledigine adim gibi eminim elif oldugunu biliyo bilerek esramiydi ne diyo ben esimin yalan soyledigini hep anlamiusimdir o da bunun farkinda nasil anladin derdi hep

Evet konusma gorusme vs yok.nasil bi uyari mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…