Aldatiliyor muyum ? Kocamın yeminleri gerçek mi ?

Ben gerçekten duzelecegine inanmak istedim asla kabul ettiğim birşey değil. Kovduğu zaman hep geri yalvardı beni ikna etti düzeleceğini söyledi

İlk üç dört cümleden sonrasını okumadım. Aldatiliyorsun. Hem de buz gibi. İlkini affettigin için sen kendi ellerinle hazirladin bu aldatmayı. Bunda ne yaparsın bilmem ama 3. Defa olacağı da kesin.

Bir yerlerine tekme atılmasınımi bekliyorsun daha ne desin adam sana

Yalan söyleyen için henüz bir yaptırım yok maalesef ayrıca Yemin bir ispat şekli değildir o telefon şifreliyse bir şey vardır , birde tepkinden dolayı karşı taraf uyarılmıştır.

Bu aldatma işinin aşamaları var sen kesin delillerle yakalayıp sıkıştırana kadar inkar edecek ve büyük tepkilerle üste çıkacak , hem vicdan rahatlığı hem insanlara hesap verme kolaylığı hemde mahkeme açısından sana kesin delil lazım bundan dolayı

Bir süre sessizlikle bekle ben bu işin ortaya çıkmayanına denk gelmedim en kötü bir gün bir kadın tarafından aranacaksın.

18 yaşında eğitimini bırakıp ayakları üzerinde durmaya çabalamadan koca bulan bütün kızlara ders olsun.
18 yaşında ne aceleniz vardı da evlendiniz koştur koştur.

Şaka olduğuna dair öyle biri olmadığına dair yeminler etti
Canım kim ben şe****im der ki zaten..Tabii ki inkar ve yeminler edecek. Ay bu adam sizin yüzünüze karşı seni arzulamıyorum demis zaten itis kakıs cinsellik yasıyomussunuz, nedeni ne biliyo musun? Dışarıdakileri arzuladığı için adam zaten dışarda hallediyo işini. Büyük konuşmayı sevmem ama sizde lütfen biraz kendinize saygı duyun ya ben beni aldatan adama bi daha koca gözüyle bakmayı geçtim insan gözüyle bile bakamam. Sorun sizde olduğundan mı siz çabalıyorsunuz bu kadar? Sen yarın ayrılıp gitsen ne olacak biliyo musun? Bu adam yine evlenecek ve yine karısını aldatacak. Maya değişmiyor çünkü yanındaki değişince.

Büyük yeminler edince bir an durakladim düşündüm oyle birşey olsa böyle yeminler etmezdi diye. Allah'tan korkusu vardır heralde
Yemin edince ne oluyor sanıyorsunuz? Yalan söylüyorsam annem babam ölsün deyince gerçekten ölüyor mu sanki bu insanlar nskdkdk hala aldatılıyor muyum diye sorabiliyorsunuz hayret ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…