Aldatıldım lütfen bir akıl verin

Ölüm orucu olayına kadar üzülmüştüm ama ondan sonra çok sinirlendim. Salak bir koca için çocuklardan vazgeçip ölecek kadar aç kalmak? Kendinize gelin. Hiç kimse için bu kadar üzülünmez.

Çocuklarınız küçük, çalışmıyorsunuz. Aileniz boşanma durumunda destek olmayacaksa mecburen şimdilik yapacak bir şeyiniz yok. Bekleyin çocuklar okul çağına gelince işe girer sonra da boşanırsınız..

Daha önceden benimle evlenmek isteyen bi adam vardı istememiştim, ben evlendim o da evlendi. 3 sene önce ben hamileyken bana napıyosun arkadaşım yazmıştı da bu mal niye bana mesaj yazıyor diye sinirden ağlamıştım. Cevapta vermemiştim karısına da yazık.

Keşke her bayan böyle düşünebilse malesef aldatıldığım kadında evli çocukları var ama seve seve yapmış fahi ....liği

Ya siz ne kadar güçlü bir kadınsınız farkındamısınız? 3 tane evlat getirmissiniz dünyaya bu öyle hafife alinacak birsey değil. Esiniz cinsel olarak aldatmasa da yine de o yola da girecek vaziyette. Erkekler kendilerini eskisi gibi değerli hissetmek icin malesef yaparlar ama siz engel olmamissiniz ve 3 cocugunuzda engel olmamis boyle birsey yapmasina o yüzden sizde ne isterseniz çalışmamaniz ya da ev hanimi olmaniz birseye engel değil. Birey olarak once kendinizi degerli hissedin. Yardim edecek aileniz yok mu? Ya da devam ediyorsanız cocuklarinizla aktiviteler yapın, kurslara gidin iyi gelebilir ayrica o kurslarla bir cok kadın is sahibi olabiliyor. Hakkinizda hayirlisi olsun.

Keşke her bayan böyle düşünebilse malesef aldatıldığım kadında evli çocukları var ama seve seve yapmış fahi ....liği
Bazı adam aklından atamıyor, bi tanıdığımız var adam 50li yaşlarda falandır. Evlenmek zorunda kalmış adam yıllar önce ailesi zorlamış ama hatice diye bi kızı seviyormuş o zamanlar, anneme demiş ki sizin memlekettendi onu bulabilir miyiz şimdi beni al dese alırım. Bak aradan 30 sene geçmiş nerden baksan adam aklından çıkaramamış. Çocukları var, belki o kadın da çoktan evlenmiştir. Ama bulmak istiyor. Bu işlerde mantık sıfır. Karşı taraftaki mantıklı olmak zorunda. O konuşmak istese bile, karşıda ki hayır demeli.

Kocayi affet kadina fa..se de. Ne guzel dunya anam babam. Bu aadam bozuntulari zaten effedileceklerini bildikleri icin tekrar tekrar aldatiyorlar.
Birisi de yazmis hemen ayril diyenler de zamanjnda aldatilmislardir da bilmem ne de.
Ya bi gidin Allah askina. Ayril diyorum ama aldatilmadim esim tarafindan. Bunu yaparsa ardima bakmam bilir. Kaldi ki bunu yapacak bir karakterde degil. Beni seviyor ve bana cok sadik. Olur da bir gun bu halti yerse benim yapacaklarimi bilir.
Cocuklarini dusunup ayrilmayan kadin yine cocuklarinii dusunmeyip olum orucu tutuyor.. yersen.. kendin icin affettin bunu itiraf etmek zor olmamali..

Çok teşekkür ederim iyiki varsınız başıma bunu getiren hemcinsim olsada sizin gibi değerli kadınların var olduğunu görmek beni çok mutlu etti

Mesajlaşmalarda ne gördünüz mesela.
Aldatmak nedir tam olarak yani ?

Kesinlikle haksızsın böyle bir şey yaşamadığın çok belli zaten yoksa böyle atıp tutamazdın .rica ederim eğer bu şekilde konuşaksan konu dışında kal belli ki sen beni anlamayı değil rencide etmeyi tercih ediyorsun herkes kendi hayatından sorumludur. Ayrıca onu ne diye kendim için affedeyim ben daha 25 yaşındayım o 40 yaşında şimdi düşün bakalım kimin ederi var...

Çocuklarıma bakabilecek olsam bi an düşünmem ayrılırım. Napıcam gerçekten bilmiyorum şuan yine şüpheleniyorum ondan ama emin değilim
Artik mahkemeler Kadindan yana daima eski mesajlari saklamissaniz bir avukata danisin inanin ciddi bir nafaka soz konusu tazminat alma durumlarida oluyor sartlaridir nedir bilmem Allah buyuk canim sen avukata danis nafaka alirsin aldatma tazminati su bu var arastir.Calisabilirsinde Allah yardimcin olsun

Çok teşekkürler canım inşallah başarıcam

Çok fazla konuşmuşlar ama en son kadının attığı mesaj yani benim yakaladığım gün 'onla yattın demi'yazmış kocamda ona 'Günaydın herşeyim 'yazmıştı

Bakın bu duygusal aldatma diğerinden daha kötü.
Kadına karşı hisleri var belli ki sizi üzmek istemem ama hala devam etmedikleri ne malum.
Sizi ve 3 çocuğunu gözden çıkarıp başkasına herşeyim diye msjlar atmış daha nasıl aldatma olabilir ki.
Allah yardımcınız olsun. Bir ömür şüpheyle geçmez siz de farkındasınız imkanınız varsa boşanın yoksa da bian önce iş bulun çocuklarınıza bakacak birini bulun ayaklarınızın üzerinde durun.

Çok teşekkürler canım inşallah başarıcam
Inanin basarili olucaksiniz biz kadinlarin ustesinden gelemeyecegi hicbirsey yok.Zordur kadin olmak benim annemde cok cekti hala ceker bosan derim kolay degil der calismiyor etmiyor ama annemin korkusu kizlarinin gelecegi baaka hicbirsey degil kucuk kardeslerim icin cekiyor babam birakti etti bu isleri biliyoruz ama annemi uzdugu yanina kar kaldi guven bir kere sarsilir annem bosansa anneanneme gidicek ciddi oranda engelli bir teyzem var zihinden takintilari siddeti cok fazla kucuk kardeslerim orda egitim hayatlarinda sorun yasar baska kimin evine siginabilirim diyor babamida cok seviyor yapmadigini biliyor ama ates bi yeri yakti.Zor bir durum eli opulesi bir kadinsin ablaxcigim eli ayagi opulesi hatta Rabbim yaninda olsun benim anne simdi kucuk kardeslerimin gelecegi icin kpssye hazirlaniyor kurslara gidiyor hic pes etmiyor dualarim seninle ablacigim Allah yardimcin olsun

Çok üzüldüm annenin durumuna canım gerçekten zor ve acı bir şey. Allah onunda yardımcısı olsun dilerim çok daha güçlü olur. Ve istediği yerlere gelir. Güzel dileklerin için de çok teşekkür ederim sen ve senin gibiler iyiki varsınız

Rabbim senin yuzune baksin insAllah senin cocuklarinin eli opulesi kadin.

Zor bir durum Allah yardımcınız olsun daha önce de olmuş mıydu peki

Bosanmaya cesaret yoksa
Maddı olarak ayakta duramama durumu varsa
Sanırım en ıyısı yakalasada bellı etmemek
Erkek yakalanıyor bakıyor kavga kıyamet ama kadın gıdemıyor
Yıne devam edıyor
Cunku baska kadınla olmanın heyecanını tattı bı kere
Devamı gelıcek belkı bu kadın olmıycak ama baskası olucak
Halam yasadı yakaladı kıyametı kopardı ne oldu gıtmedı
Adam onlarca kadınla oldu
Hatta suan başka kadından çocuğu bıle var

al bu mesajların ekran görüntüleri, kayırtları her şeyi
1. öncelikle boşanma davası
2. boynuzlandığınız kadının iş yerine baskın ve herkesin içinde rezil edin, nasılsa sizi tanımıyorlar
3. eşinizin ne eşyası varsa makasla kesin kesin atın, strese birebir
4. nakit, altın, her ne geçiyorsa kıymetli çalın kaçın

Guven tek kullanimlik. Artik agziyla kus tutsa yine de o eski guven olmayacak. Bu supheler omur boyu icinizo kemirecek. Yapan eden o, ama omur boyu bunun sancisini siz cekeceksiniz. Ben kaldiramazdim ayrilirdim, ki ayrildim. Aldatmak icin ille cinselligin olmasi mi gerekiyor ki ben olmadigini sanmiyorum. Siz yakalamasaydiniz devam da edeceklerdi. Ki ben yakaladiniz diye biraktiklarini da dusunmuyorum. Bosluktanmis.... yakalaninca mi akli basina gelmis. Siz de bosluga dusebilirdiniz, bunun altina siginmasin. Tek bildigim aldatma aldatmadir, cinsellik olsa da olmasa da. Ve yapan yine yapiyor. Bu arada mesajlarin ekran goruntusunun fotografini alin. 6 ay icinde bosanma sureniz var ama 6 ay sonra bosanmak icin bunu sebep gosteremezsiniz cunku hukuken affetmis sayiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…