Aldatıldım. Bu acı gecer mi?

10 seneniz çöp oldu bütün ömrünüzde böyle geçebilirdi ne kadar teselli olur bilmiyorum ama yeniden başlamak için geç değil

Sende iyilesmene bak hayat cokkk iki kizin var daha onlari gelin edecen anne anne olcan kim bilir belki seninde gonlune yeni biri girerr. Hayatini yasa bak kanser sters yuzunden oluyor cocuklarin ovin mucadele et inan sizin icin dua edecegim
Allah razı olsun. Çok mutlu oldum tanimadigim insan dua edecek bana

Cok uzuldum gecmis olsun rabbim sifa versin,siz iyilsmeye bakin unutun ve emin olun ki Allah bunu onun yanina birakmaz iciniz rahat olsun...

Ne güzel dediniz.kitabın sonu değişmez. Aptal kafam.malımı tanıyorum ve üzülüyorum hâlâ. Ben aptalin tekiyim
aptallık demeyelim biz kadınlar biraz daha duygusalız genelleme yapamasamda çoğumuz gerçekten sevilmek istiyoruz içinde cinselliğin geri planda kaldığı bir sevgi istiyoruz ne yazıkki erkekler cinselliği daha önde tutuyorlar kimse boşanmak için evlenmez ama boşanmakta bir son değil lütfen toparla kendini bir çocuk babasızlığın boşluğunu anneyle dolduruyor ama annesizliğin boşluğu hiç dolmuyor dik dur lütfen

Neler yasamis rahmetli aneniz ,cok aci (

Allah aşkına yapmayın 2 evladınız için boşverin o adamı adam da denmez ya ona
Çok geçmiş olsun
Ya onu yanındayken hasta olsaydınız acaba yine bakarmıydı size hiç sanmıyorum hatta sizi dahada çok hasta ederdi davranışlarıyla.
Allaha havale edin inanın kimse yaşatmadığını yaşamadan gitmiyor bu dünyadan neler yaşayacak acaba o adam .
Ama çocuklarınızın hakkını alın tek sizin değil yavrularınız para vermeye mecbur.
Atlattınız dimi hastalığınızı

Evet ismimi de degistirmeyle basladim
en güzeli şu mübarek ayda bolca dua et edelim Allah hep iyileri çıkarsın karşınıza ben 4 yaşındaydım babam vefat ettiğinde ablam 9 annem hiç evlenmedi annem baş tacı aslan gibi de iki kız büyüttü erkeklere taş çıkartırız sende merak etme öyle güçlü kızlar yetiştirirsin inşallah

Çok üzüldüm gerçekten rabbim sizi kızlarınıza bağışlamış...
Bende boşandım bir kız bir erkek evladımla
10 yıllık evlilik aldatılma baş sebep tabi sorumsuzluk falan diye devam eder
İnsanın canı çok yanıyor evet ama geçiyo bence 1,5 yıl oldu aldatıldığımı öğreneli kabul edemeyip boşanmam da 6 ay oldu çocuklarımla bir düzen kurdum çok şükür atlattım benim artık aldatıldığım aklıma gelmiyor acısı da hatta şuan birlikte oturacaklarmış bir kadınla bize beş kuruş yollamıyor Allah bildiği yapsın onu ne yapayım ne diyeyim.
Ama insan o duyguyu istiyor,arıyor çünkü en saf haliydi sevginin bir daha asla öyle kimseyi sevemeyiz...

Duygusal bir cokuntu yasiyorsunuz. Yasadiklariniz kolay değil. Bosluktasiniz suan. Aslinda iyiki kurtulmusum diyeceğiniz bir evlilikmis. Hayata simsiki sarilin ve onunuze bakin. Asla affetmeyi düsünmeyin. Gecmis olsun

Öncelikle geçmiş olsun. Evet belanı istiyorsun hemde yalvarıyorsun resmen ver diye. Konunum başında sana nasıl üzüldüysem,sonunda bir okadar sinir oldum. Onca olay artı hastalık üzerine o herif şeyinin derdindeyken utanmadan birde özlüyorum diyorsun. Oysa adı gectiginde kusman gerekiyor.. Allah akıl fikir versin sizlerde böyle kafalar olduğu sürece aldatmalar alır başını gider. Boşamışsın,hastalık bitmiş baban ev bile düzmüş illa erkekmi lazım? hayat başka türlü devam edemiyormu?

Kanseri yenmişsiniz Allah size yeni bir hayat vermiş bırakın o pisliği
Dayak diyorsunuz hakaret diyorsunuz aldatma olmuş da boşanmışsınız yoksa boşanmayacakmışsınız vardır bir hayır

Artık tecrubelisiniz bundan sonra karşınıza çıkacak adamı daha iyi tanırsınız ve gözlemlersiniz. İki kızınız var diye evliliğe olumsuz bakmayın, bu hayyatta iyi güvenilir, dürüst adamlarda var. Allahım iyi insanlarla karşılaştırsın...

Ne demek nafaka vermiyor? Peki siz neden nafaka vermediğinde avukata vermiyorsunuz ? Mahkemeye verşn ve geri dönük tüm nafakalarınızı da talep edin.

Erkekler kadının bütün gençliğini yaşattıklarıyla elinden alıyorlar. Sonra yaş ilerledi mi yanlarında başka bir kadınla çıkıp geliyorlar.... Allah böylelerinin belasını versin.

Canim faydam olduysa ne mutlu bana
Ben yok sayıyorum umursamıyorum ne sevgi ne nefret hicbir şey yok icimde ona karşı nötr sıfır yani, bazen ara ara kizsam da sonra yine geçiyor
Çünkü diğer türlü sadece kendime zarar veririm üzüntü sikinti dert başka bişey değil
İnan bana sende yapabilirsin Allaha havale et, kabullen ve yoluna devam et
Düşünsene iş bulup çalışıyorsun karşına çok yakışıklı bir adam çıkıyor evleniyorsun ve çok mutlu oluyorsun o zaman eski eşin olacak adamdan işte böyle intikam alabilirsin
Sen kendini topla ayağa kalk ve sağlığını çocuklarını düşün
Çok güzel çok mutlu sağlıklı günlerimiz olsun ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…