Aldatıldım. Bu acı gecer mi?

Balim senino kadr anliyorum ki bak benim babam annemi terk etti giiti 5 cocukla baskasiyla evlendi annem bizi sefaletle buyuttu ama dusmedik bu yaa geldik babamin esi arada iki yetim birakakak oldu babmam annrme geri dondu ayni senin gibi ozluyirm dedi al sana koca babam hop gene aldatti annem de oldu hemde cok kotu bir sekilde... boyllerini mezar bile kabul etmeyeck sen annem gibi bu hatayya dusme hayatini yasa olur mu
Allah Rahmet Eylesin kadıncağız 5 çocukla tek başına ne cileler çekmiştir Mekanı Cennet olsun ❤

Kendine gel iyileş ayağa kalk arkandan ağlamayacak adama bu sevgi korkunç bir lüks..kızlarını düşün evini kızlarınla yapacağın huzur dolu sofraları düşün sonra hakedeni sevmeyi sevilmeyi..kendine eziyet etme hakkını iki çocuğunu doğurduğun gün bıraktın psikoloğa git ama sakin ha sakin bir daha bu densizi bu mahlukatı düşünme..çok kızdım sana koca merakı yüzünden çocuklarından gecen annelere çok kızıyorum iyi olmak zorundasın ve lütfen iyi ol.

Iyi geceler kk.senelerdir takip ediyorum.ilk defa konu acmak geldi icimden.2 sene olacak ben ayrilali.söyle gelisti olay.
-pislik imam nikahı kiymis bir arap kadına. Bana dokunmuyordu zaten aylardır. Sinyal veriyordu.sonunda da geldi karsima gecti anlatti bir bir.ya onu ya beni bosayacagini.kabul edersem onu.yoksada beni bosayacakms.bu teklifle geldi.pişmanım deme hic yok.ne yuzunde ne dilinde.hâlâ da demedi.onu sevdigini soyledi.hic tereddutsuz.sesi bile titremedi.vicdanı nasil kabul etti.hala sasiyorum.10 yillik evlilik hooop cöpe.gözümün onunde bosa onu dedim devam edicem.ama dokunazsin bana dedim.ne dedi biliyor musunuz.onu rencide edemem haketmiyor.ha dokundurmazsan baska kadina giderim.Allahım bunlari diyen benim kocam olamazdi hayaldi sanki hersey.o kadarcok guveniyordumki ona.
yapacağımı yaptım evet.öğrendikten 2 gün sonra zorla boşattım kendimi.midem almiyordu onla evli olmayı. Sonrada evi terkettim.şehri terkettim. 10 gun sonrada dava actim.tedbir bıraktım malına. Dava 2 yil olacak hâlâ sürüyor. Halen onun soyadını tasiyorum malesef.
Ayrıldıktan 6 ay sonra kanser olduğumu öğrendim.kemoterapiler ameliyatlar radyoterapiler.hepsini bir bir yasadim 11 ay surdu tedavi.hastanelerde gecti gunlerim.saçlarım gitti bir gunde.bu aciyi da yasamayan bilemez.saç nedir ki demeyin.seni sen yapan o sanki o zamanlar.ve bir yandan da o taraftan azarlanmalar.annesi babasi hic yanimda olmadi kizdilar birde.yuvama sahip cikacakmisim elimle etmisim.anladım ki insana önce vicdan gerek.kemoterapi alırken o şahıs da bana eşimle memleketteydim dedi.dedim ki bu beni öldürmek istiyor.
Inanin o hastane koridorlarinda yasli teyzelerin yaninda kocalari kosarken gerekli seyleri yapmaya.bizde ben kostum.ama canim nasil yandi anlatamam.annem vardi evet yanimda hamdolsun.bırak dedi otur ben yapatim.hayır dedim ben yapicam.o koridorlarda sessiz cigliklarimi tabiki bir ben bilirim.çok istedim gelsin elimi tutsun aglasin yurekten aglasin sevdigi gunler hatirina 2 kizinin annesi olmam hatirina gecordigimiz 10 yilin hatirina gonulden gecmis olsun desin ama yapmadi.dava gununde resmi bir sekilde gecmis olsun sonrada tedbiri kaldir dedi.ameliyat oldugum hastane ofisinin çok yakinindaydi ama gelmedi.
Gelin görun ki hâlâ aldatilmanin acısini atlatamadim.onu malesef özlüyorum.utanıyorum bunu demeye ama.ne yapıcam nasıl geceçek bu acı.bazen düşünüyorum acaba devam etsemiydim kaldıramam dedim böyle bir şeyi. Evliligimde Dayak vardı baskı vardı annesi vardı.hepsi olsun önemli değil o vardı çünkü. Ama başka kadına dokunması kaldıramam dedim.ama böyle de mutsuzum kendime yeni eşyalar dizdim babam saolsun.o bakıyor bana bu adı nafaka da vermiyor arada bir kafası eserse 1.500 falan yolluyor.ben Allahtan belami mi istiyorum acaba?
Çok geçmiş olsun Bahtsızbedevi. Önce lütfen şu nickinizi değiştirin ve kendinize bahtsız olduğunuzu telkin etmekten vaz geçin lütfen. Düşündüğünüz gibi hissedersiniz aksi takdirde.

Yaşadıklarınız bana o kadar aşina geldi ki. Ufak tefek farklılıklar var ama esasta ikimiz de benzer şeyleri yaşamışız. Haaa bende bir de tokatlar var. Ameliyattan çıktıktan 10 gün sonra yediğim tokatlar. Nerdeyse sürüne sürüne yalnız başıma kemoterapi almaya gitmeler, yalnız bırakılmam, hayatta hiç bir akrabamın olmaması, komşularımın bana yemek yapıp getirmesi sayesinde karnımı doyurmam, vs vs..

Sizi anladığımı sanıyorum. Benimkilerle benzer duygular, düşünceler içindesiniz. Ama sanırım ben birazcık daha fazla yol aldım size göre. Tabii hiç de kolay olmadı bu yol almışlık, ancak epeyce bir zaman geçtikten sonra olabildi. Ama er veya geç, siz de yol alacaksınız.

Önce şunu belirteyim, gerçi siz de bilirsiniz; kanseri stres, acılar tetikler. Bunu yapmayın lütfen. Evlatlarınıza odaklanın. Onlar size muhtaç. Hem kendinizi, hem de evlatlarınızı üzmemelisiniz. Onlar herşeyi hissediyorlar. Ben, benim 4 ayaklı evlatlarımın sevgisi sayesinde hayata tutundum.

O adama (eş diyemiyorum maalesef) hissettiğiniz şey sevgi, özlem değil. Tanımlamayı yanlış yaptığınızı düşünüyorum. Ya da siz öyle sanıyorsunuz. Normal koşullar altında sevgi ve özlem hissetmeniz mümkün değil. Sadece yoğun bir yalnızlık duygusu içinde olduğunuzu, gerçekten insan olan birilerinin desteğine, şefkatine, dertleşmeye, gerektiğinde teskin etmesine, size omuz vermesine, sarılıp sarmalamasına ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorum. Ama bunları verebilecek kişi, o adam değil. Bunu siz de çok net biliyorsunuz zaten. Yani istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz aslında o adam değil.

Adam çok net bir şekilde merhametsiz bir kişilik. Hadi gitti bir başka kadın buldu diyelim, ama en azından tatlı dilini, şefkatini, desteğini sizden esirgemeyebilirdi. Hastanede yanınızda refakatçi olabilir, sağlık işlerinde takipçi olabilir, gücünüzün kuvvetinizin olmadığı dönemlerinizde, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda olabilirdi.

Olmamayı tercih etmiş. Empati yapamamış. Duyguları ilkel ve yüzeysel. Merhametsiz. Hepsi bu kadar bu adamla ilgili. Ve böyle birisi, hiç bir zaman iyi yürekli bir insan olamaz, mümkün değil ki. Dolayısıyla sizin bu özelliklerdeki bir adamı istiyor olmanız imkansız. İstediğiniz o adam değil; çok haklı olarak, siz sadece sevgi ve şefkat, anlaşılmak istiyorsunuz. Hatta, biraz ileri götüreyim; eğer hayatınıza bunları verebilecek bir adam girseydi, eski adam aklınızın ucuna bile gelmezdi.

10 yıllık bir evlilikten sonra, bunlara maruz kalmak, kolay kabullenilebilecek şeyler değil. Bu da doğal ve çok insani. Aklınız almaz, bir türlü inanamazsınız, bir türlü kabullenemezsiniz o adamın hoyratlığını. Size acı veren şeyler bunlar. Sizin gibi, bizim gibi, bir sürü kadın yaşıyor benzer şeyleri. Ama artık hepsi geçsin, gitsin, bitsin. Biz değerliyiz, kendimiz için, evlatlarımız için, sağlıklı, cıvıl cıvıl bir gelecek için yaşamalıyız.

Lütfen, artık s..t.r edin gitsin o kişiyi. O sizin ilacınız değil; o ancak sizin katiliniz olabilir. Siz, artık bu süreçte, size keyif veren her şeyi yapmaya çalışın. Hayaller edinin, tatlı planlar yapın. Yeter ki, artık bırakın o adamla ilgili her tür düşünceyi. Hem onun musmutlu, sapasağlam, hastalıklardan-acılardan ırak ve 100 sene yaşayacağı garanti mi?

Hadi boşverin, ayağa kalkın artık.

Not; saçsız kalma meselesi teferruat, boş verin. Gerçi kış vaktinde insanın kafası ürperiyor ama olsun, gerçekten geçici bir durum bu. Hem yeni çıkan saçlar acayip gür ve sağlıklı çıkıyor:))

Geçen sene çalıştım daha iyiydim. Sonra is yeri kapandı.kursa başvurdum haftada beş gün 1-5 arası. Ne bu işe mi gidiorum devamsizlikta yokmuş baslamadim

Anladım yeni bir iş iyi gelebilir boş durunca insan daha çok kuruyor.Hafta da 2 gün olan kurslar var hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama İstanbul da bu tarz kurslar var belediyeye yada halk eğitime ait bulunduğunuz şehirde de vardır mutlaka

Neden onu bosa deyip bir de o kadina kiymet verdigini duymak durumunda kaldiniz ki.Direk seninle işim olmaz demek gerekiyormus bu serefsize.Bir de psikiyatrik destek bence sizi bu takintidan kurtaracaktir.Boyle bi adama takili kalip hayatinizdan calmayin lutfen.Hayatinizla sınanmisken bir de.

Çok geçmiş olsun, hayırlı şifalar ve biran önce aklınızı toparlamanızı dilerim. Yalnız şoktayım, dayak vardı diyorsunuz ama yanımda olsun? Dövsün ama başkasına dokunmasın nedir? Defolup gitsin, kime dokunuyorsa dokunsun bir zahmet kırılası elleriyle.

Eşiniz belasini bulacaktir.
Umarim rahatsizliginiz gecmistir, dewam ediyorsada rabbim acil şifalar wersin. Evlatlariniza bagışlasin sizi..

Dikkat ettim de kocasından şiddet aldatılma vs gören kadınlar yazının sonlarına doğru ‘ama ona kıyamıyorum kii’ diyorlar

Dört dörtlük adamların küçük bi hatasını hatta adamın kendi değil de ailesinin yanlışını görenler de ‘bıktım bu adamdan boşanmayı düşünüyorum soğudum bilmem ne’ diyorlar

Demek ki gerçekten de Kadınlar kendilerine acı çektiren erkekleri seviyor

Yaşadığına yakın bir durum çok yakınımın başına geldi. 22 senelik evli bir çift . 4 sene boyunca kocası onu aldatıyor , koca metresine diyor ki benim eşim kanser şimdi onu bırakamam halbuki öyle bir şey yok , 4 sene sonunda metres bundan ayrılıyor ve adam onun acısını hafifletmek için eşine tüm durumu izah ediyor , bana yardım et , benim elimden tut ki bu durumu aşalım diyor. Çok acı gerçekten yazarken bile içim ürperiyor. Ki bu adam yıllarca çalışmamış , eşi bakmış askere bile geç gitti koca ve o sırada eşi buna para gönderip durdu hep kadın çalıştı eşine baktı neyse. Sonunda kadın eşini boşuyor ama adam evden gitmiyor , kadının da kendi ailesi bile bilmiyor durumu , ben ve annem dışında pek de bilen olmadı , derken kadınla kocası aynı evde yaşamaya devam ettiler , kadın buldu metresi konuştu , kendisinin gayet sağlıklı olduğunu vs. anlattı her şeyi. Tabi ne kadar acı bir durum yaşadı onu Allah bilir. Tüm bu yaşadıkları kadına kanser olarak geri döndü , pankreas kanserinden 6 ayda hayatını kaybetti. Hastane de 15 gün yanında ben kaldım , artık son saatleri doktorlar sabaha çıkmaz , akşama çıkmaz diyorlar , tabi koca pervane ama neye yarar , kadın kocaya dedi ki son kez opeyim mi seni ve öptü ve ben o an anladım ki hala kocasını seven bir kadın vardı onca şeye rağmen, şuan bile ağlıyorum bunları yazarken . Ama ne oldu biliyor musun kadın öldü , koca da o metrese döndü . Aklıma geldiğinde çok üzülür ve ağlarım . Sizin ayrılık sürecinden sonra yaşadığınız hastalık sizi duygusal olarak boşluğa sürüklemiş , zaten hastalığın kendisi zor bir de hiç beklemediğiniz hayatınızı adadığınız evlatlarınızın babası olarak gördüğünüz kişi güven duygusunun zedelenmesine sebep olmuş , Allah büyük inanın buna , kesinlikle mutlu huzurlu bir yuva olmayacak onlar için , içinizin ateşi sönecek elbette , sadece Allah'a güvenin o kadar.

çok çok üzüldüm, Rabbim yardımcın olsun şifa versin, çocukların için iyi olmalısın, onları düşünmelisin, o kocan da ettiğini bulsun inşallah :KK14:

Neyine güveniyordunuz acaba?
2 kızının annesini döven adam başka kadına bakmaz mı sanıyordunuz? 2 kızının annesini döven adam gelip "geçmiş olsun" der mi sanıyordunuz?
Gerçekten belanızı istiyor gibisiniz.

Böyle bir pislikten kurtulmanıza az kalmış.
"İyi ki aldatmış da ömrümü çilekeş bir şekilde yaşamaktan kurtuldum" diye sevineceğinize "devam mı etseydim" diyorsunuz.
Kendinize gelin lütfen. Kendinize acımanız yoksa kızlarınız için silkelenip kendinize gelin.
Onların gözünde "her şeyi sineye çeken kadın" mı olmak istiyorsunuz yoksa "güçlü" bir kadın mı?
Kızlarınıza örnek olmak sizin vazifeniz. İsterseniz her şeyin üstesinden gelirsiniz.

Neyine güveniyordunuz acaba?
2 kızının annesini döven adam başka kadına bakmaz mı sanıyordunuz? 2 kızının annesini döven adam gelip "geçmiş olsun" der mi sanıyordunuz?
Gerçekten belanızı istiyor gibisiniz.

Böyle bir pislikten kurtulmanıza az kalmış.
"İyi ki aldatmış da ömrümü çilekeş bir şekilde yaşamaktan kurtuldum" diye sevineceğinize "devam mı etseydim" diyorsunuz.
Kendinize gelin lütfen. Kendinize acımanız yoksa kızlarınız için silkelenip kendinize gelin.
Onların gözünde "her şeyi sineye çeken kadın" mı olmak istiyorsunuz yoksa "güçlü" bir kadın mı?
Kızlarınıza örnek olmak sizin vazifeniz. İsterseniz her şeyin üstesinden gelirsiniz.
Çok teşekkür ederim

Yaşadığına yakın bir durum çok yakınımın başına geldi. 22 senelik evli bir çift . 4 sene boyunca kocası onu aldatıyor , koca metresine diyor ki benim eşim kanser şimdi onu bırakamam halbuki öyle bir şey yok , 4 sene sonunda metres bundan ayrılıyor ve adam onun acısını hafifletmek için eşine tüm durumu izah ediyor , bana yardım et , benim elimden tut ki bu durumu aşalım diyor. Çok acı gerçekten yazarken bile içim ürperiyor. Ki bu adam yıllarca çalışmamış , eşi bakmış askere bile geç gitti koca ve o sırada eşi buna para gönderip durdu hep kadın çalıştı eşine baktı neyse. Sonunda kadın eşini boşuyor ama adam evden gitmiyor , kadının da kendi ailesi bile bilmiyor durumu , ben ve annem dışında pek de bilen olmadı , derken kadınla kocası aynı evde yaşamaya devam ettiler , kadın buldu metresi konuştu , kendisinin gayet sağlıklı olduğunu vs. anlattı her şeyi. Tabi ne kadar acı bir durum yaşadı onu Allah bilir. Tüm bu yaşadıkları kadına kanser olarak geri döndü , pankreas kanserinden 6 ayda hayatını kaybetti. Hastane de 15 gün yanında ben kaldım , artık son saatleri doktorlar sabaha çıkmaz , akşama çıkmaz diyorlar , tabi koca pervane ama neye yarar , kadın kocaya dedi ki son kez opeyim mi seni ve öptü ve ben o an anladım ki hala kocasını seven bir kadın vardı onca şeye rağmen, şuan bile ağlıyorum bunları yazarken . Ama ne oldu biliyor musun kadın öldü , koca da o metrese döndü . Aklıma geldiğinde çok üzülür ve ağlarım . Sizin ayrılık sürecinden sonra yaşadığınız hastalık sizi duygusal olarak boşluğa sürüklemiş , zaten hastalığın kendisi zor bir de hiç beklemediğiniz hayatınızı adadığınız evlatlarınızın babası olarak gördüğünüz kişi güven duygusunun zedelenmesine sebep olmuş , Allah büyük inanın buna , kesinlikle mutlu huzurlu bir yuva olmayacak onlar için , içinizin ateşi sönecek elbette , sadece Allah'a güvenin o kadar.
Çok üzüldüm.benim başıma gelmesin inşallah.

Aynen ne güzel yazmışsınız aldatilmayi hazmedemedim diye
bak canım eşim olacak adamın başka kadınla sevisme videosunu gördüm hemde benim evimde benim aldığım koltuğumda ilk birkaç gün şoku atlatamadım hatta burda konu da açtım daha yeni bu olay, peki şuan umrumda mi hayır üzüldüm mu evet ama gecti zaten boşanacaktım karşıma bu cıktı, şuan 2-3 ay daha beklemek zorundayım maddi durumlardan dolayı o benim bunu bildiğimi bilmiyor, yüzüne bile bakmak istemiyorum ama hiçbir şeyi belli de etmiyorum
sonra bana cinsel yolla bulaşan bir hastalığı olduğunu söyledi güya benden geçmiş alakası yok adamla 2 yıldır yan yana bile yatmıyoruz
Ilahi adalet dedim ya eskortlardan buna geçmiştir
Ne yapayım ben sence üzülüp kahrolup agliyim mi
Onu ilk evliligimde yapmıştım ordan zaten kendimi hastanede buldum ölümden döndüm
Neyse bunları boşver
Canım kusura bakma da açık açık düşüncemi yazicam seninki biraz şımarıklık ego kibir gibi birşey gururuna yediremiyorsun yapılanları ama inan bana
SAĞLIK GURURDAN DAHA ÖNEMLİ
Ki sen zaten yaşamışsın benden çok daha iyi biliyorsun cektigin acıyı
Dogru diyorsun.ben nankörlük ediyorum.senin yaşadığın çok daha acı. Çok üzüldüm gerçekten. Nasıl atlattın. Ee sen atlatabiliyorsunda ben niye atlatmiyorum.üzüldüğüm de aklıma siz geleceksiniz ve silkelenmeye karar verdim cok saolun

Sen imtihanını vermissin .Çok şükür en kötülerini geride bırakmış sin. Çoğu gitmiş azi kalmis.Biraz daha sabir İnanç ini kaybetme ne olur.Gün gelecek emin ol seni bulup yalvararcak.Allah adıldır ve mazlumun yanindadir.Lütfen su niki nide değiştir .gelecek benim de mutluyum umutluyum de.Nasıl düşünürsen onu ceker onu yaşarsin.Allahım tez zamanda seni aydinlatsdin İNSAALLAH
Amin.evet kötü bir huyum.hep karamsarim. Kötüyü çağırıyorum resmen.nick ismi değişir mi

2 sene oldu o keyifle yaşamina devam ediyor.bense yatıp duruyorum kiloda aldım. Hayatâ küstüm. Artık inancım da kalmadı yuva yıkanın yuvası olmaz laflarina
bence Allaha inancını kaybetmede bekara karı boşamak kolay derler sen içini döktün biz önerilerde bulunuyoruz başıma gelmedi acısını bilemem ama başıma gelse yapacağımı bilirim bir erkek senin sağlığından daha önemli olabilir mi yada çocuklarından sana birşey olsa çocuklarına kim bakacak arap mı??? hayatta sen daha önemlisin erkek istiyorsan git sevgili bul bu adamdan zaten dayak attığında yada annesini aranıza soktuğunda belliymiş bi halt olmayacağı
bir kitabı okudun sonu mutsuz bitti aynı kitaba yeni baştan başlama sonu değişmez.....

Ben artık hiç bir erkeğe güvenmiyorum aile kavramına hiçbirine yok ya böyle olamaz başıma ağrı girdi sinirden biz böyle yetiştirilmedik bundan mı bağımlı kalıyoruz böyle adamlara size de kızamıyorum yetiştiriliş tarzımıza kızıyorum bir evlilik en iyi şartlarda beş yılda oturuyor 10 yıl adamı anasını dayağını çek sonra da tam rahat edecekken çok üzgünüm sizin adınıza tek başına ağır bi yük en azından devlet hastanesine gidip psikolojik destek alın bu kötü adamı unutmanız dileğiyle
İnşallah unuturum.hap 3 senedir kullanıyorum. Bana anlatmadan önce de 8 ay boyunca benimle birlikte olmadı.evi otel gibi kullandı.benimle hiç muhatap olmadi. Hep ayrılmak istedi.ben resmen yalvardım ayrilmayalim diye.sonunda da geldi anlattı. Psikolojik şiddet uyguladı. Çok zordu.o zaman da kullanıyordum hap.225 mg kadar doz yükseldi ama sonuç görüyorsunuz ise yaramıyor bana

bence Allaha inancını kaybetmede bekara karı boşamak kolay derler sen içini döktün biz önerilerde bulunuyoruz başıma gelmedi acısını bilemem ama başıma gelse yapacağımı bilirim bir erkek senin sağlığından daha önemli olabilir mi yada çocuklarından sana birşey olsa çocuklarına kim bakacak arap mı??? hayatta sen daha önemlisin erkek istiyorsan git sevgili bul bu adamdan zaten dayak attığında yada annesini aranıza soktuğunda belliymiş bi halt olmayacağı
bir kitabı okudun sonu mutsuz bitti aynı kitaba yeni baştan başlama sonu değişmez.....
Ne güzel dediniz.kitabın sonu değişmez. Aptal kafam.malımı tanıyorum ve üzülüyorum hâlâ. Ben aptalin tekiyim

Siz sadece sevmek sevilmek istiyorsunuz ve bunuda eşinizle yaşadığınız için aklınıza sadece o geliyor ve canınız acıyor.
Sevilmeye değmeyecek, bu haketmeyecek olduğunun sizde farkındasınız ama işte kalb bu onun sevgisine alışmış bi kere.
Ama artık unutmaya çalışın ve başkalarını sevmeyi deneyin, ozaman aradaki farkı göreceksiniz.
Aynen doğru diyorsunuz.ben sevmek sevilmek aranmak istiyorum.2 kizim var.nasıl güvencem başka adama. Ya kizlarima bir şey yaparsa. İnsan tekrar evlenemezki.2 oğlum olmuş olsaydı daha kolaydi.zaten biri çıktığıda yok karşıma 2 senedir.hayirlisi

X