Aldatılanlar;;,,eşinizin sizi aldattığını nasıl öğrendiniz

hayat insanın karşına bi şekilde çıkartıyor. Ben çok safhane şekilde , eşimin kardeşinin karısı (buna daha kısa bi isim veriyorlardı ama unuttum şimdi :) ) bizim şehre geleceği sabah mesaj sesi geldiğinde o olabilir diye mesajını açmıştım aman Allahım salak sarhoşken bütün mesajları talefonunda bırakmış. Bundan bir yıl sonraki de bilgisayarın history bölümüne girince arkadaşlık sitesine otomatikman atınca ortaya çıktı. Erkekler salak oluyor canım. Arkadaşların dediği o casus programları bilgisayara kurmak lazım. Ama adam evdeki bilgisayarı kullanmıyor olabilir. Bir gün mutlaka kullanır. Bunun haricinde telefon da gizli gizli kontrol edilmeli. Ama ben yaşadıklarımdan sonra bazen kurcalamamak en iyisi adama bunları hissediyorum ayağını denk al demenin daha iyi olduğunu düşünüyorum. herkes bildiğiyle mutlu ...

kızlar bilgisayrın historysini silmek çok kolay..ama sizlere çok özel bir yerden geçmişe bakmayı anlatayım mı öğrenmek istermisiniz?

xp de hemen biliyorum da vista kullanıyorum şu an... bunda hiç bakmamıştım arıyorum...xp için ancak yarın bilgi verebilirim..çünkü o pc şu an müsait değil

hah buldum aynıymış....şimdi yazacağım

araçlardan, internet seçenekleri
genel.....gözatma geçmişi'den ayarlar'ı tıklayın
açlan pencereden nesne görüntüle veya dosya görüntüle

işte geçmiş web siteleri tarih ve saatlari dakikalrı ile karşınızda

işte aldatıldığınızı anlamanın 3. yolu (anlamanız sizi üzmekten başka ne işe yarayacaksa)senağlama

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…