Aldatilan birisi nasil teselli edilir? Cok zor.

Belki de. Iliski iki kisi arasinda yasaniyor herkes belki kendi hissettigini anlatiyor, onun soyledikleri boyle.
Ben arkadasima inanmayi onun soylediklerini dogru kabul etmeyi tercih ediyorum ama %100 diyemeyiz tabi. Bir tavsiyeniz var mi durumla ilgili, nasil yardimci olabilirim?

konu sahibinin önceki konularına bakarsanız neden bu konuyu ciddiye al(a)madığımızı anlarsınız.

Tavsiyem yok çünkü yapılacak hiçbir şey yok.
Büşra'nın bunu sindirip normale dönmesi tamamen kendi elinde. Sen ya da bir başkasının vereceği tavsiye/teselli şu aşamada bir işe yaramaz

Büşra biraz yapiskan ezik galiba. az kendine gelsin..salak sacma adamları biraksın

Bu geri kafamla bile bu kadar sorunlu bir arkadaşım olamaz benim. Kadının hırstan gözü dönmüş ortalığı yakıp yıkacak. O yüzden şaşırdım. İşim olmaz böyle varoşla.
Bir insana nasil bu kadar rahat hakaret edebiliyorsunuz? Varos,sorunlu... ne kadar ayip. Cok buyuk bir aci yasadi ve mantikli davranamiyor. Umuyorum sizin basiniza asla boyle bir sey gelmez hep mantikli tutarli davranirsiniz.
Ay zaten varoş olmasaydı öncesinde yalvar yakar tutmazdı adamı yanında.
Adam nasıl bıkmışsa artık, kendini diğer kadına affettirme derdinde
Ayni sekilde ne kadar ayip hic tanimadiginiz insanlari sucluyorsunuz? Adam bir kez ayrilalim dedi diye hakli mi yani, yalvardigini yakardigini nereden biliyorsunuz? Belki kim olsa ayni evde yasadigi sevdigi birini kaybetmek istemez, sorunlarimizi cozmeyi deneyelim der. Buna dogru demiyorum ama suclanacak ve aldatilmayi hak edecek bir sey asla degil.

Tavsiyem yok çünkü yapılacak hiçbir şey yok.
Büşra'nın bunu sindirip normale dönmesi tamamen kendi elinde. Sen ya da bir başkasının vereceği tavsiye/teselli şu aşamada bir işe yaramaz
ya bakın aynı evde yaşadığı kız adamın öbür ilişkisini çözemiyor. bizim dedektif gadget'ımız willy hemen büşranın gözlerinden anlıyor. gözlerindeki ışıltıyı kavrıyor öyle parlak bir zekası var.

arkadaşlar bu willy büşrayı aptal yerine koyuyor hikayede farkında mısınız? büşra hiç bu diğer kızı görmemiş haberi yok willy görüyor.

Evet insanlar ya empati yapamiyor ya da her zaman kadini suclamak daha kolay oluyor bilmiyorum. Ben de bazi yorumlara cok sasiriyorum.
Diger uyuye de cok uzuldum, atlatmasi cok zor bir sey.

Cogumuz willy ile empati yapamayacak kadar yetersiziz. willynin konularina empati yapmak cogumuzu asiyor.

senin arkadaşın işte çakma çayyolulu.

Bir insana nasil bu kadar rahat hakaret edebiliyorsunuz? Varos,sorunlu... ne kadar ayip. Cok buyuk bir aci yasadi ve mantikli davranamiyor. Umuyorum sizin basiniza asla boyle bir sey gelmez hep mantikli tutarli davranirsiniz.
Siz onu bunu bırakın da nasıl oluyor da böyle bir profille sevgilisinin işyerine gitmeli çay kahve içmeli, hatta şüphelenip iz peşine düşmeli high level ilişkileriniz olabiliyor ondan haber verin? Yakıştıramadım sizin gibi elit bir hanımefendiye.

Şahsen 2 çocuğumun babasının bu kadar peşine düşüp totosunu kaldırmam. Evet ben mantıklı bir insanım, böyle dürtüsel davranıp, hayatını sabote edip hem kendine hem de başkalarına zarar verecek potansiyelde biri ile bu kadar içli dışlı ilişkiler kurmam. Hele de işe yaramaz sevgilileri kocaları ile, yok efendim yok.

bunun çalıştığı bile şüpheli. atıyor bol keseden.

Sizin okudugunuzu anlamayla ilgili sorunlariniz var ve daha fazlasi da okudugunuzu yorumlama ile ilgili sikintilariniz var.
Ben oraya suphelendigim icin dedektif kiyafetlerimi giyip gitmedim, bir kahveye ugradim ve orada suphelendim kizdan ve ondan.

Eminim ki davranislariniz tam da yazdiginiz gibidir, bunu yorumlarda da o kadar net ortaya koyuyorsunuz hic suphem yok.

Arabasini parcalasa kac yazar ki
En fazla bi milyonluk zarar
Hayati islevi olan uzuvlara odaklanmali
Neyse akil vermis gibi olmayayim simdi busra okur falan
Ofkeyle kalkan zararla oturur ama insan icindeki o ofkeyi bastiramiyor kolay kolay.
Ben asla muhatap bile olmamayi tamamen hayatimdan cikarmayi ve zamanla unutmayi tercih ederdim ama basimiza gelmeden de o aciyi bilemiyoruz galiba.
Busra okumuyor burayi merak etmeyin :)

Başlığa ithafen bu hayatta aldatılmış ve terkedilmiş insanlara teselli verilmez acılarını sonuna kadar yaşamaları gerekli. Bu gibi durumlarla yakın çevrenin “senin ahını aldı iki yakası bir araya gelmez” gibi söylemleri komik geliyor bana. Aldatılan kişiden daha çok mutlu oluyorlar ne yazık ki.

En azından gidip kimsenin arabasını falan parçalama, hayatını mahvetme planları yapmıyorum, dürtüsel değilim, öfke kontrolüm var. Hayatıma alacağım insanlarda öfke kontrolü ararım. İşim olmaz böyle huzursuz tiplerle. Sinirim gelir ve gider. Genel olarak içsel huzurum vardır.

Bence bu konuyu okutma ama ona bu siteden bahset oraya yaz cok iyi yorumlar geliyor falan de
Hem yazip biraz da olsa rahatlarsin vs diye öv
Gelsin de azcik cirpalim onu sofra bezi gibi
Büsra gercekten var dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…