Aldatan eski sevgilim 1 yildir ayriyiz

Kendime saygimdan uzak durmak için her seyi yaptım. Maalesef aldatmasina rağmen bir anda ondan soguyamadim. Yaşattığı kötü şeyler yerine hep iyiler gözümün önüne geldi. Onu affetmek saçmalık bende biliyorum. Neden hala onu düşünüyorum ve aklıma geldikçe özlüyorum bilmiyorum.

Bir yıl önce saçma sapan sebeplerle beni bırakıp giden insana teşekkür eder hale geldim daha iyisi geldi hayatıma çünkü.
Sizin bu kadar geçmişte yaşamanız ve bir türlü önünüze bakamamanız bana çok tuhaf geliyor.

Onunla yaşadığınız iyi şeyleri hatırlamak istiyorsunuz, size onu düşündüren başlıca sebep de bu.
Dışarda kaç bin seçeneğiniz varken size ihanet eden birini unutmama ısrarınıza "dur" demenin zamanı geçiyor bile.
İlişkinizin olmaması yalnızlık çekmenize sebep olmamalı. Arkadaş çevreniz sağlam mıdır? Onlarla takılın. Kendinize uğraşlar bulun, meşgul olmaya çalışın. Siz kendinizi güncelledikçe emin olun, o kişi sizi mumla arayacaktır.

Ilişkimiz kalitesiz değildi çok güzeldi. Son 1 ayda çok değişti ve hayat tarzı da değişti. Özlediğim şey güzel anılarımiz
Acılar hatıralaşınca güzelleşir diye bir laf var.

Bir şeyi geçmişte bırakıp üzerinden zaman geçtiğinde insan onunla ilgili sadece güzel şeyleri hatırlıyor. Halbuki kötü şeyler de yaşanıyor bir o kadar. Size de olan bu .

Olaylar yerine aldatıldığınızı öğrendiğinizde hissettiklerinizi hatırlamaya çalışın.

Hayatima kimse girmedi. Istemesigimden değil karşıma kimse çıkmıyor.. .

Böyle adamlardan, saçma sapan insanlardan nasıl soğuyamıyorsunuz gerçekten aklım hayalim almıyor. En ufak yanlışında kimseyi gözüm görmez ki buna oturup kalkması bile dahil. Gerçekten yanlış anlamayın kimseyi yargılamak için söylemiyorum ama inanamıyorum size. Adam sizi aldatmış farkında mısınız? Şok içindeyim hala barışsam mı diyorsunuz. Hadi evli çocuklu olanları bir nebze anlayabiliyorum ama yok ya yok yani değişik

1 yıl boyunca böyle idare ettim. Pandemi sürecinde çok zor gerçekten. Onunla ortak arkadaşlarımız vardı onlardan sürekli bir şeyler soylettirip duruyordu benim kafamı böyle böyle karıştırdı. Koca 1 sene nasıl unutup bi kenara bırakamam kendime üzülüyorum.

Bi gururum olmasaydi en başında barisirdim. 1 yildir acı çekiyorum nesini anlamıyorsunuz. Yaşım daha kucuk kurduğum bir sürü hayal vardı hepsi yok olup gitti. Salak değilim affetmek saçmalık biliyorum. Ama kafamdan atamiyorum.

Doğru zamanın gelio gelmediğini siz iradenizle bilemezsin, kaldı ki şuan birisi gelmesin zaten iyibir psikolojide değilsiniz gelen insanı da kaçırabilirsiniz.
Istediğim gibi biri çıksa karşıma geçmişte yaşanan her şeyi bırakıp kendime yeni bir hayat kurmak çok istiyorum. Ama istediklerim ve dusunduklerimle yaptıklarım apayrı. Mantıklı düşünüp mantıksız davranabiliyorum. En hayırlısı belki yalnizliktir ama nereye kadar böyle devam edecek

Soruyorsunuz ya "koca bir seneyi nasıl bir kenara atacağım" diye, burada kaç yıllık evliliğini bitiren insanlar mevcut. İnsanlar saygı göremedikleri bir ilişki/evlilik yüzünden kaç yıllık emeklerini çöpe atıyor. Bir yıl da kısa bir zaman değil biliyorum, ancak yolun henüz başındasınız. 21 yaş sizin için dönüm noktası, kendinizi bir saygısızlık için heba etmemeniz gerekiyor. Şu anki düşüncenizi bir kenara bıraksanız, sizin için o kadar farklı olacak ki...

Bunda dalga gecicek ne var? Ilk defa birinden sonra hayatıma kimse girmiyor diyorum. Zor beğenen biri değilim buna rağmen kimse yok yeni bir hayata baslayamiyorum demek istemiştim. Kendim birini bulamıyorum görücü usulü evleneyim kurtulalım dedim.

Siz kendinizi kendiniz iyileştirmek zorundasınız. Anladığım kadarıyla yalnızlık başınıza vurmuş diye depresifleşmissiniz. Hem ne var yalnızlıkta? Elbette biri çıkcktır karşınıza. O zamana kadar tek başınza gezin yürüyün alışveriş yapın. Biri hayatınızda varken yapamayacağınız şeyleri yapın.

Malesef ki biz kadınlar o kişiden çok verilen emeği geçen süreye üzülüyoruz.

Koca 1 sene dediğim ayrı kaldığımız 1 yıl. Böyle bir sure geçmişken bile nasıl hala böyle dusenebiliyorum onu anlamıyorum. Psikolojik destek almayı bile düşündüm. Pandemiden dolayı evden çıkıp kafamı da dagitamiyorum belki ondan... Evde uğraş bulamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…