Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben şu an bi tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum daha önce oturduğumuz semtte herkes tarafından beğenilen bi kadın doğum uzmanına gitmiştim bana herşey yolunda ama eşinde sperm sayısı az o yüzden aşılama yapmalıyız dedi bizde ok. dedik ama ne rahim filmi ne de çatlatma iğnesi o sırada biraz bilinçsizdik hiç bir şey sormadan aşılama yaptırdık yapılan tek işlem eşimin spermlerinin yıkanmasıydı ama olmadı tabi. daha sonra ben baya bi araştırdım tedaviden önce mutlaka rahim filmi çektirilmeliymiş dr söyledim ben tıkalı olduğunu düşünmüyorum istersen çektirelim dedi ama tüplerin tıkalı olmasının ne yaşla alakası var nede ultrasonda anlaşılacak bişey tüplerim tıkalı değilmiş ama olabilirdi de bence biran önce çektirmelisin umarım aşılaman tutar ve gerek kalmaz

hadi bakalım hayırlısı benim yaştan kastım daha önce doğum yapmamış kürtaj olmamış ve enfeksiyon geçirmemiş kişiler için doktorum hsg ye gerek yok diyor

hadi bakalım hayırlısı benim yaştan kastım daha önce doğum yapmamış kürtaj olmamış ve enfeksiyon geçirmemiş kişiler için doktorum hsg ye gerek yok diyor

canım bende öyleydim ama benim bildiğim kadarıyla bunların dışındada tüpler tıkalı olabilir. yüksek bi olasılıkla tıkalı değildir tüplerin sakın şimdi kafana takma ama bunun yaılması gerekiyor o kadar masraf yapılıyor umutlanıyor insan daha önceden bütün tahliller testler yapılmalı bence

eşimde varikosel çıktı tek taraflı 1 sene önce ameliyat geçirdi çok şükür şimdi iyi inşallah emeklerimiz boşuna gitmez sizdeki sorun neydi

o kadar karışık ki bende bilmiyorum.canım bizim ki ilk önce bende bişey yoktu eşimin sperm sayısı düşüktü 1 kere aşılama denedik daha öncede dediğim gibi olmadı ara verdik. 3 ay önce tüp bebek merk. gittik eşimin sperm sayısı ve hareketlilik falan tam sınırda benim kistimin olduğunu söyledi dr. 1 ay tedaviden sonra kistim kayboldu dr. eşimin spermlerinin hareketinin tam sınırda benim yumurtalık kabuğunun biraz kalın olduğunu o yüzden olmadığını söyledi daha sonra aşılama tedavisine başladık iğnelerimin bittği gün aşırı kanamam başladı rahim duvarım çok kalınlaşmış dr. rahminde traşlama yapacağız dedi 1 ay önce aslında bi tür kürtaj yaptılar şu an ben normale döndüm gibi görünüyor dr. söylediğine göre ama eşimin sperm sayısı son tahlillere göre yine düşük allahtan yıkandıktan sonraki durum iyi

canım benim ALLAH ihmal etmez imtihan eder bol bol sabır versin bizlere inşallah hepsi geçicek , bebeklerimizi kucağımıza alıp öyle sohbet edicez inşallah sabırda selamet vardır:teselli::teselli::teselli:

sen çok erken evlenmişsin bende 2.5 yıldır evliyim.

eşin ameliyat olmuş düzelmiş neden aşılama yapıyorlar

biz istedik bende rahim tersliği var eğer kendinden olmasını beklersek belki bu sefer benden dolayı çok bekleriz diye hemen olmasını istedik yinede ALLAH bilir

eşim test yaptırmamı istemiyor zaten kansızsın tutmazsa bide kandan olmayalım diyor adet tarihimi beklicez 25 kasımı

merhaba gece.sana bir şey sormak istiyorum.bende 2 gün öce aşılama yaptırdım.aşılama yapmadan önce doktorun ultrosonla baktımı yumurtalıklarına durum ne diye.benim doktorum bakmadan aşılamayı yaptı.o sıra aklıma gelmedi sormak.sanada böyle mi oldu.

mesajını görünce sevindim zeynoperi. çünkü kaç gündür ben de aynı şeye kafa yoruyorum. Neden aşılama yapıldığı gün yumurtaya ultrasonla bakılmadı diye... şimdi biraz rahatladım, demek herkesde uygulama aynıymış...

X