Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım bugun idrar testi yaparsan cıkar benim 11. gun cıkmıstı. akıntı hakkında bilgim yk ama insallah hamilesindir

zeynopericim insanlar tek tup ilede hamile kalabiliyor esinin degeride guzel bence asılamada sansın uksek canım, bol bol su ic ve dinlen asla stres yapma bol dua ile pozitif dusun, insallah Allah emeklerini bosa cıkarmaz..

tşk ederim esterya.ben bu siteyi yeni buldum.çok güzel bir site.aynı dertten bir sürü insan birarada bu sitede.meselemizi eşim ve ben biliyorum sadece.kimseyle paylaşamadık.ama burda. insan biraz da
olsa dertlerini anlatarak rahatlıyor.inşallah olur diye umut ediyorum.allah herkesin gönlüne göre versin.

merhaba vasfiyeee.ben dün yaptırdım aşılama.ilk defa yaptırdım.hastanede eşin sperm verdikten sonra bekliyorsun 2 saat kadar.heycanlı ve stresli bir bekleyiş.bilmediğin için tabiki.ama aşılama çok kısa sürüyo.acısı yok gibi birşey.muayene oluyormuş gibi bir kaç dk sürüyo.sonrada 30-45 dk yatırıyorlar seni.hepsi bu kadar.

canım bende histerescopi ameliyatı oldum benim yumurtam klomenle gelişmiyor gonal f göbekten iğne yapılıyor her gün yumurtam geliştiriliyor ovitrelleyle çatlatılıyor 2 senedir tedavi görüyorum ama ilk kez aşılama olucam rahim filmide çektirdim ama ist ağrısız çeken tek bir yer var orda çektirdim ve çok iyi geçti yarın dr gidicem yumurtam geliştiyse çatlatıcı vericek bu arada benim kullandığım iğne 700 tl yumurta geliştirici senin test ne zaman yapılıcak sonuç ne zaman belli olucak yani

kızlar ben aşılama olucam ilk defa 2 senelik evliyim 2 senedirde tedavi görüyorum yumurta tembelliğinden ama aşılamadan korkuyorum acıyo mu yapılırken ve ne kadar yatırıyor dr yaptıktan sonra

ben de dün aşılama oldum. tamamen ağrısız bir işlem ve 1 dk. sürüyor. üstüne sırt üstü yatıyorsun 45 dk kadar. benim ne dün ne de bugün herhangi bir ağrım sancım da olmadı. inşallah herşey yolunda devam eder... sen ne zaman yaptıracaksın?

merhaba gece.sana bir şey sormak istiyorum.bende 2 gün öce aşılama yaptırdım.aşılama yapmadan önce doktorun ultrosonla baktımı yumurtalıklarına durum ne diye.benim doktorum bakmadan aşılamayı yaptı.o sıra aklıma gelmedi sormak.sanada böyle mi oldu.

merhaba cnm bende 2 kasımda aşılama yaptırdım.aynı şeyi bende merak ediyordum bana da drum aşılama günü ultrasonla bakmadı. benimda sonradan aklıma takılmıştı demekki böyle de yapıla biliyor benm bu 2. aşılamam ilkinde başka dr da olmuştum o bakmıştı çatlamışmı diye hangisi doğru olanı acaba CADIARZU

kızlar benimde bakmadılar
ama bakmaları daha mantıklıdır heralde

kızlar mrb bende dün aşılama yaptırdım doktor utlrasonla bakmadı benimde kafama takıldı acaba bakmasımı gerekiyordu diye

evet...herkese olan bir durummuş.adetliyken hap kullandım.sonra iğne vuruldum.2 gün sonrada gel dedi doktorum aşılama yapalım dedi.ama insanın aklına takılıyor işte.ya yumurta çatlamadıysa aşılama boşuna olmuş oluruz.öyle değil mi bayanlar.neyse içimiz rahat olsun.doktor onlar sonuçta.biliyorlardır.

boşver kafanı takma canım banada doktorum rahim filmi çekmedi ya tüplerim kapalıysa dedim ama yapacak bişey yok olana çare yok malesef beklicez

bence rahim filmi çekilmeliydi.sonuçta hamile kalamıyorsun.belkide tüplerde sorun var öyle değilmi.boşu boşuna alıla yaptırmış olursun

öyle canım ama doktorum bu ay yapalım olmazsa gelecek sefere çektiririz dedi yaşın küçük eğer açıksa boşuna zarar vermeyelim dedi

canım nasıl ulturasonla bakmadı yaparkenmi eğer yaparken bakmadıysa yumurtayı göremezki

canım ben adetin 3. günü göbekten iğne yaptırmaya başladım ve 13. günü bana aşılama yapıldı bu süre içinde 2 günde bir dr yumurta takibi yaptı 11. gün gittiğimde bu gece çatlatma iğnesini vur 13. gün aşılama yapacağız dedi o gün ultrasonla bakılmadı aşılama sırasında karnımdan ultrasonla hemire baktı dr. işlemi yaptı. ama sanırım bu işlem sırasında spermlerin olduğu borunun nerede olduğunu görüntülemek içindi yumurtalara bakmadı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…