Akupunktur Deneyimi

kahvaltı ayni öğlen haşlama ızgara veya fırında et, tavuk veya balık akşam için 7 güne ayrı verdi bir gün bebe bir gün bakliyat gibi ama 4. gün akşamı kesinlikle elma sirkeli salata olacak dedi

Benimde 1 gun et 1 gun sebze. Ben sirkeli su iciyorum. Gecmis senelerde diyet yapmadan sirkeli su ictm faydasni cok gordum

evet her sabah bende sirkeli su içiyorum su tüketimini arttırdım cumaya kadar listem değişmeyecek sen hafi gün gideceksin

Ben carsamba gidicem. Ama ben şöle bisy yaptm mesela sebze yemegine biraz bulgur koydum. Keske koymasaydim dedm sonradan. Carsambadan sonra benimde degisir listem

bulgurdan bir şey olmaz bence eşim arada etsiz çiğ köfte alıp yiyor :KK48: o kadar sıkı yapamam diyor ama kilo veriyor

Cigkofte yiyip verebiliyomu.ya ben cok sıkı yapiorm dedignin harfi disina cikmiyorum. Ama sorucam haftada 1 kere serbest yeme gunu olucakmi abartmadan.icim disim salata oldu.yicek sey bulamiorm

verdi inan bende şaştım bende listenin dışına çıkmamaya çalışıyorum ama eşim acıkınca ufak tefek değişiklikler yapıyor :kk77: ona rağmen binden daha çok veriyor şaklamak mi lazım yokas dengeyi öğrenmek mi gerekiyor bilemedim. Etsiz çiğ köfte alıyor lavaşına sarıp yiyor. Erkek metabolizması farklı işte bizden

Ben suan 76 kiloyum. 78.8 le basladm. Hatta aksm salatama avakado dogradim degisik olsn die. Erkekler daha hızlı verir tabi ama ikiniizn ayni anda yapmasi motive edici

kesinlikle eşimle birlikte gitmeseydik ben tek başıma zorlanırdım iyi gitmiş sanın kilonda 75.600 ile başladım boy 166 akşam bizde de salata vardı 4. gün sadece elma sirkeli salata yenecekti ama az evvel eşim önüne patlıcan közlemeyle yoğurt almıştı dayanamadı :olamaz:

Bende.. ama sanki bu aralar veremedim kilo gibi hissediyorum moralim bozuldu tartilicam bi ara

yok bozma moralini arada duracak pes etmeyecez gerekirse doktoruna danışırsın bir fikir verir

işte dengelemek önemli bende cumartesi arkadaşlarla buluştuk ama akşam yemedim tartıda sıkıntı olmadı ben bu deneyimimde dengelenmeyi öğrendim önceden dikkat etmezdim artık bir öğün öyle kaçırırsam suyu arttırıp akşam öğününde yoğurt yiyorum güzel oluyor

Birazdan tartilicam yarn doktrda gene tartilicam ama dayanamiyorum merak ettm. Birde yumurta kahvaltimda yok.sende vardi galiba. Onu sorucam tok tutar normalde

kaç çıktın vermiş misin? Evet benim sabah kahvaltımda var tok tutuyor gerçekten sor bakalım ne diyecek? benim kontrol cuma günü

X