Akupunktur Deneyimi

menü paylaşımı yaparız haberleşelim mutlaka 3 kişi olduk gaza getirelim birbirimizi ben 75.600 ile başladım 68,700 oldum 2 ayda

selin erkal ne yapıyorsun ben bu gün doktora gittim resetleyecem sizi :duduk: tatil hala etkisini gösteriyor dedi 68.500 aç karnına 69.200 kıyafetli tartı sonucum haftaya ne olacak görecez sende durumlar nasıl

haklısınız. benim doktorumda aynısını söyledi 61 benim ideal kilom 7 kilo sonra sabitleme yapacağız ayda 1 geleceksiniz dedi

Ben takildim 7 kiloda.ama 10gundr uyamadim tam anlamiyla listeme.3gundur ancak uymaya basladim.pazartsi gidicem bende dr. Ama doktrmda dedi küçükmussun baya devam edicez dedi.bu hafta 1gun et 1 gun sebze yiyorum.senin toplam kac kilo gitti suana kadar

75.600 den 68.500 toplamda 7 kilo devam inşallah bende çok uyamadım ama devam etmem lazım bu hafta 67 yi ucundan görürüm gibi uymamız lazım çıktık bir yola sonuçlandıralım inşallah

Merhaba arkadaşlar Hüseyin çiçek şimdi bir yer açmış
Siz hem kulak hem vücut mu yaptırıyordunuz

Benim arkadaşlarım Kızılay’da bir doktora gidiyorlar o da GATAdan emekli hem kulak hem vücut bir seans 70tl ödüyorlar çok memnunlar

Hüseyin çiçek için aradım sadece kulak için 80 tl dedi
Vücut ve kulak olursa 80+80 imiş

Pahalı geldi bana

bu gür itibariyle 67.800 gördüm ramazana kadar devam inşallah sende durumlar nasıl selin erkal

X