Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

cok sagolun kizlar bugun baska doktara gittim icime sinmemisti zaten gayet iyisin dedi gobegide calistiran hareketler yap karbonhidrati azalt dedi zaten bana soyleyen doktorun eside tum yaglarini aldirmis belki reklam yapmak istedi ama cok uzdu beni

bu tarz şeyler para tuzağı tatlım. dikkatli olmak gerek. insanlar para kazanmak için her şeyi yaparlar.
sorunu çözümlenmesine sevidnim

olu gelin sagol canim aynen parayi nerden buluruz derdine dusmus millet 5 gundur et diyeti yapiyorum reg oldugum icin kilo vermis gozukmuyorum ama bugun karnimin sisligide indi herkes sasirdi gobek toparlanmaya basladi 2 hafta daha dikkat etsem gobek kalmayacak bu defa ugrasacagim pes etmemeye calisacagim

Bende diyet miyet hak getire kendimi toparlamam lazım (((((((((((

kızlar ayın 5inde basladım yaklasık 2 haftada 57.5 tan 53e düşmüşümhihoyyythihoyyythihoyyyt pantolanlarım falan bol gelio cok mutluyum ama hergün spor yapıorum onun da etkisi var bence 45 dk yapıorum ama olsun hiç yoktan iyidir.yesilcayda içiyorum cokta güzel tadı(sekersiz içiyorum tabi)kaldı geriye 4 kilo aksam 18:00 18:30 gibi aksam yemeği yiyorum ama 20:00 gibi yesilcay içiyorum okadar

hanımlar yazmayı unuttum.. memleketimden geldiğimde kilom 57.5idi.. yani 1 kilo almıstım memleketimde.. gelir gelmez tekrar basladım diyete falan.. ve bugun tartıldım 55.2 cıktı kilom hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
az kaldı aaaaz=) ama bu hafta sadece diyet yapabildim. spor yapamadım vaktim olmadı cunku okul kaydıdır şudur budur derken..

ya kızlar ben delirdim galiba. tüm gün süper gidiyorum, hatta akşam yemeğini bile normal yiyorum ki acıkmayım. ama gece tam yatağa girince içimdeki canavar çıkıyor ve margarinli, beyaz ekmeğe, çikolataya saldırıyorum. ki bunları gündüz yemiyorum.ooof of...

İklimcim kan şekerinin düşmesinden kaynaklanıyor canım o bir elma yiyp yatarsan biraz kesiyor ben de tam bir çikolata manyağıyım gecenin 3 ünde çok çikolata bitirmişimdir ki düzenli de beslenmem sürekli bisküvi, kahve ile geçştiririm,,dikkat et bu atakların reaktif hipoglisemi hastalığına neden olur Allah korusun,, a.s.

çok sağol canım cevabın için.:1hug:

aslında üşengeçimdir, normalde kalkmam ama son bir kaç gündür böyleyim. bir de kabızlık başladı. sinirlerim gerildi iyice. ne güzel kilo veriyordum. korkuyorum tartıya çıkmaya...bilmiyorumkismile

off bende başlıycamm 5 kilo fazlam var moralim bozuluyor..biden yemegi kesmeyede dayanamama ilk başta akşam 6dan sonra yememeye çalışcam sonrada yediklerimi azaltcam:)inş uyabilirm 3 aydır rejim yapcammmm hala başlıyamadım:)

öğle yemeğimde biraz türlü yemeği+biraz makarna+yogurt
birazdan ara öğünümü yapıcam.kivi yerim 1 tane..dolaptaki süt bozulmamıssa 1 bardak da süt içerim

Dans etmeyi seviyorsan rahat ama şık bişeyler giyebilirsin canım,,mesela kot hafif topuklu ayakkabı üstüne straplez bir bluz,,elbise ile de dans ederim diyosan mor,,mavi,,ya da siyah tonlarında spor-klasik bir elbise seçebilirsin,,renk tercihin sana kalmış tabi ama fikir belirtiyim dedim bilmiyorumkismile :1hug:

arkadaslar bende 3 gunden beri aksam 6 dan sora bisi yemiorum bir ay sora tartilicam bakalim ins veririm bisiler herkese kolay gelsin....kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…