Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

olu_gelin mrb benim asıl kilo alma sebebim aksam cok abur cubur yememdi o yüzden bu topik dikkatimi cektim 2 gün oldu baslayalı ve aksam tatlı abur cubur yemiyorum ancak nasıl beslenmem konusunda tereddüdüm vardı montignac dieti var onu yapmaya calısıorum bakalım bide yesilcay alıcam onu düzenli içmeye baslıcam onun dısında ip atlıyorum böyle işte

anladım tatlım. ben de yukarıda butterfly'ın önerdiği şekilde besleniyorum. ama yine de bir diyetisyene gitmeme gerek var mı bilmiyorum.. en azından motive açısından falan..

kızlar başardım başardım hihoyyyt
bugün ara tatil bitti ve ben iş başı yaptım
hemen tartıldım işyerinde her zamanki tartımda ve müthiş final.kilom tam istediğim gibi 55.5 olmuşum kaydirigubbakcemile2
düzenli beslenerek veremediğim 2 kilocuğumu tatilde çok ta dikkat etmeyerek vermiş oldum ama öğünlerim çok çok azdı yani bu doğru bişey değil ama neyse sonuçta gitti ve ben iş başıyla beraber düzgün beslenerek akşam geç yemeyerek kilomu muhafaza etmeye çalışacağım.
hepinize çok çok teşekkür ediyorum.darısı diğer arkadaşların başına.

tebrikler canım bizde 55 leri göreceğiz inş.ben şu an lahana diyetindeyim.sonrasındada 18 den sonra yemeyerek verdiğimi korumayı düşünüyorum.

anladım tatlım. ben de yukarıda butterfly'ın önerdiği şekilde besleniyorum. ama yine de bir diyetisyene gitmeme gerek var mı bilmiyorum.. en azından motive açısından falan..

diyetisyene gitmek çok iyi motivasyon sağlayabilir. ancak utanarak söylüyorum ki, bu konuda çok dertli olan hastalarım da vardı diyetisyene gidip. sonuçta her mesleğin iyisi ve kötüsü oluyor. ancak güzel olan motivasyon kaynağı bulmak, nu diyetisyen olabilir, arkadaş olur, anne olur, eş olur. hani tam sizin istediğiniz düzeyde size gaz verecek veya düştüğün anda tutacak birileri olmalı. ya da kadınlar kulübü olur :))

selamlar kızlar,
yarıyıl tatiline gidip geldim 2 kiloya yakın almışım yaa hep güzel annemin güzel yemekleri işte naapyım tutamadımm
3 gündür yine 6 dan sonra yemiyorum, ama çikolatayı bi türlü bırakamadım gündüz kesin yiyorum yaa en kötü alışkanlığım oldu ( ve benim vermem gereken kilo 4ten 6ya çıktı ((

selam arkadaşlar benide aranıza alırmısınız, birçok yöntem denedim kilo vermek için , bir kısmını verdim ama daha vermem gereken 6.5 kilom var yavaş yavaş ve kalıcı kilo vermek istiyorum, bugün bende akşam birşey yemedim, yani başladım bende 18 den sonra yememeye, bir sürede bunu uygulayacağım inş başarılı olurum, sizede başarılar arkadaşlar.kaydirigubbakcemilebayanssulusmile

Arkadaşlar benimde bugün 3. günüm yeni başladım.Ama ben akşam 16 dan sonra yemiyorum meyve dahil. 78 kilo ile başladım.Bunun yanında Glukofen kullanıyorm bakalım faydası olacakmı.:dance:

günaydın canlarım.dün yazamadım işim çıktı.. dünü ve bugünü birlikte yazıcam..
dün:
sabah:2dilim uno lightla ve 2dilimli kaşarla yapılmıs yağsız tost+yeşil çay
ara:1tane elma
öğlen:1 tabak bezelyeli makarna(sadece haşlanmış,yagsız,tuzsuz)+3kaşık yoğurt
akşam: 1tane elma
ara:1tane elma

not: cok sacma sapan beslendim farkındayım. ama malesef yemekyapıcak vaktim yoktu=/ çok işim vardı.

bugün:
sabah: dünkünün aynısı..
ara: 1elma
öğle ve aksam yemeği yiyemedim. sadece1 elma ve 1 kivi yiyebildim kahvaltıdan sonra malesef

Son düzenleme:
bugünlerde çok erken uyanıyorum. bazen böyle düzene giriyorum.. sonra bozuluyo falan.. umarım bu sefer bozulmaz. dün çok abuk sabuk beslenmiştim inanır mısınız yemek yemeye vaktim yoktu çok yoğundum. bugün yemekler yapıp koyucam dolaba.. misgibi bi kahvaltı yaptım az önce. cok güzeldi.. karnım şiş olmasına ragmen aç hissediorm kendimi evet hemen yazayım az önce neler yediğimi..
sabah 08:00 kahvaltı:
-2dilim uno light ve 2dilimli kaşardan yapılmış yağsız tost..
-salatalık+domates+maydonoz+yeşil çay
ara:
-1kivi+1bardak süt
15dk eliptik

evet şimdilik bu kadar.. ara öğünlerimde de 1 adet meyve+1bardak süt yapacağım. öğlen ne yerim hiç bilmiyorum. neyse gün içinde yazmaya devam ederim.öpüldünüz.

Son düzenleme:
akşam yemek yiyemedimmalesef.. 1paket etiform+süt ypmak zorunda kaldım. cunku dersim saat 16:00da baslayıp 22.00da bitiyor

slm kizlar birsey soracam sizlere cevap bekliyorum lutfen simdi gelelim sorunuma doktora gittim butun tetleri yaptirdim hicbir saglik sorunum yok anemi ve migren harici neyse doktor vucudumun gobek kisminda top gibi yag birikintisi oldugunu soyledi ve yan yaglarinda yok diger vucudunun bolumlerindede yag fazlaligin yok dedi asil sorun su 165 boyundayim 65 kilo geldim onun tartida ben hedef kilomu 55 kilo dusunuyorum indigimde yok zaten 55 cok dedi 45 yada 50 kilo olman lazimmis sok oldum eve gelince sinirdende agladim bune ya 55 olamiyorum 4 yildir 45 kilo nasil olcam

165 boya 45 kilo az degilmi daha once 43 kilodaydim yemin ediyorum is yapmaya yurumeye halim yoktu sonra 50 kilo oldum onda bile cok hasta oluyorum sizcede az degilmi ne olur soyleyin morelim 0 bide o gobek erimez her yerin o erimez dedi lipusaction kesin cozum dedi bu da tam yetti sinirlerimi bozmaya

Bence de başka bir dr. a daha danış canım. O kadar fazla kilon yok senin hem de neymiş hemen liposaction falan, içime pek sinmedi bu durum. Başka bir dr. a daha sor canım genelde bayanlarda boyun 10 kadar azı iyi derler yani 1.65 boya 55 kilo bal börek olur bence fit olursun zemuszemus Ayrıca göbek bölgen için mekikle de sorununu çözersin gibi geliyor bana canım benden küçük bir tavsiye boshayallersmile

Canım benım bende gittim diyetisyene benım boyumda 1,65 ve bende 68 kılo idim. Dr. bana fazla kılon yok 60 en az 58 olsan yeter dedı bana ben 48 kılo iken iskelet gibiydim 34 bedendim.

selam kızlar,
buraya ara ara bakıyorum da devam edenleri azminden dolayı kutluyorum. benim artık bişiler yapmam lazım! şu 6 kiloyu vermem lazım yoksa gittikçe artıyo

yarından itibaren akşamları 6dan sonra yemicem ayrıca akşam yemeklerinde salata+meyve+yoğurt yiyecem. kahvaltımı düzenli yapcam öğlen de duruma göre (bazen yiyecek zamanım olmuyor)

akşam çok önemli cidden kızlar.. salata ve yoğurt bazen çorba yanına, iyi kilo verdirir ki bu bi diyetisyenin de önerisiydi.
spora vaktim de ortamım da yok sadece mekik çekecem akşamları.. eğer bana katılmak isteyen varsa msn vs de görüşüp akşamları motivasyon yaparız:) 1 haftada 1-2 kilo garanti derim ben ama azimli arkadaşlarla, birbirimize destek olarak... diyet tek yapılmıyoo..

yok cnm 165 boya 45 hakkaten çok az..sen bi 5 kilo vermeye çalış eğer yetmediğini düşünürsen bi 5 kilo daha verirsin ama 45 olma sakın ben 160 ım ama 45 beni bile aşırı zayıf gösteriyor....ne doktorlar var ya..klava:

cok sagolun kizlar bugun baska doktara gittim icime sinmemisti zaten gayet iyisin dedi gobegide calistiran hareketler yap karbonhidrati azalt dedi zaten bana soyleyen doktorun eside tum yaglarini aldirmis belki reklam yapmak istedi ama cok uzdu beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…