Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

pırlanta:eek:lmaz: nedemek azmimi kaybettim... yağma yok beraber vericez bu kiloları yılbaşına tam iki hafta var hala hedefimiz 59 öyle yapamıyorum yok bende pek iyi gitmiyorum ama ümidimi kaybetmemeye çalışıyorum hergün yaptığım hataları görüyorum(mesela bugün iki dilim börek yedim:sinifsinif:)ama pes etmiyorum devam eğer pes edersem eminim o iki dilimim4 dilim olucak yani azmimizi kaybetmemiz demek kilo verememenin yanında birde kilo olmak demek hadi bakalım topla kendini....

bugün yediklerimi yazmadım ben hemen söyleyeyim
sabah kalkınca 1 bardak sirkeli su
kahvaltı 2 dilim kepek ekmeği tost makinesinde iyice kızarttım (yağsız) etimek gibi oldular + 1 fincan yeşil çay + 1 mandalina
ara 10:00 da 1 mandalina
öğle 12:40 ta 1 kase mercimek çorbası + 1 tabak booolll limonlu salata yağsız + 1 tabağın içine 3 yemek kaşığı haşlama patates dilimi ve 5 yemek kaşığı tavuk döner
akşam 18 :00 içinde öğle yemeğimden ayırdım ,1 tabağın içine salata+ biraz tavuk döner+biraz patates haşlama koydum ve 1 bardak ayran bunları yiyeceğim.

Başlangıç - 1.Hafta = 2 Hft = 3. Hft = 4.Hft
pirlanta_a... = 64.0 = 63.0 = 62.0 = 62.0

akrep33... = 68.7 = 67.7 = 67.1 =

PASAKLI... = 71.0 = 71.0 = 70.0 = 70.0

Patiska... = 81,5 = 80,2 =

mavli .... = 64 = 62 = 61.5= 61

Lethem...= 51,5 =

Rapunzel...= 75 =

Etsa .... = 76.5 = 75.2 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3

Kumdeniz =

Cullen =

adaer =81 = 80

kızlar ben pazartesi tartılmıştım, 49 listeye eklerseniz..

bugün tartılamadım ama zaten deiştiğini sanmıorum, hastaydım bi kaç gündür ilaç alcam diye yemeklerime hiç dikkat edemedim.. şimdi daha iiyim.. devam etmeye çalışcam, bu arada 18-19 dan sonra yemiorum hala ama ben yediklerime de dikkat ediyodum onu yapamadım bikaç gündür..

teşk kumdeniz:KK66:

Lethem...= 51,5 = 49

Rapunzel...= 75 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3

Kumdeniz =

Cullen = 71,3

adaer =81 = 80

lethem ekledim canım kumdeniz kilon kaçtı eklermisin

pırlanta:eek:lmaz: nedemek azmimi kaybettim... yağma yok beraber vericez bu kiloları yılbaşına tam iki hafta var hala hedefimiz 59 öyle yapamıyorum yok bende pek iyi gitmiyorum ama ümidimi kaybetmemeye çalışıyorum hergün yaptığım hataları görüyorum(mesela bugün iki dilim börek yedim:sinifsinif:)ama pes etmiyorum devam eğer pes edersem eminim o iki dilimim4 dilim olucak yani azmimizi kaybetmemiz demek kilo verememenin yanında birde kilo olmak demek hadi bakalım topla kendini....

Mavli canım sen 59 u görücende benim pek ümidim yok sırnaşık şey
Bende bu iştah varken cokacimcoook 7/24 yani
Neyse dediğin gibi pes etmek yok :kedi:

Lethem...= 51,5 = 49

Rapunzel...= 75 =

Saydin78..= 70 = 70 =

Sera81...= 67 = 66 =

titto79...= 63.5

Selma12 = 85.8 = 84.3

Kumdeniz = 86

Cullen = 71,3

adaer =81 = 80

slm arkadaşlar ben bu hafta çok rahatsızdım raporlu evdeydim kilo bildirimimi ancak yapabiliyorum kızlar, vertigo rahatsızlığından 1 haftadır bişey yiyemedim diyebilirim, kilom 70 değil 67.1 bu hafta. Mide bulantısı yüzünden yiyemedim çok kötüydüm, hastalanarak verdim bu kiloyu maalesef mafoldumben Allah herkese sağlık sıhhat versin

pasaklım bnm tabi anlatırım
nefes alırken tek seferde alıyoruz ve 4 sayıyoruz içimizde tutuyoruz 16 sayıyoruz verirkende 8 sayıyoruz yürüyüş yaparkende 4-2-4 şeklinde yapabilirsin ilkten 16 tutmak zor geliyor ama alışıyorsun bugün daha rahat yaptım ve kap atışlarım hızlandı ayakta daa kolay oluyor sanırsam yada rahat bi pozisyonda otur bence uzanarak bile yapılabilir ve nefes alırken burnundan karnını şişirerek nefes al verirkende iice içe gömülsün ama gün içinde normal nefes alırken sadece burnumuzdan alıp vermek gerekiyormuş ben sürekli ağzımdan nefes alıp veriom ama günde 4-5 dk bunu deneyerek bi hafta içinde alıştırabilirmişiz kendimizi normal zamanda sadece burunu kullanmak mantıklı burun bunun için verilmiş bize değimi ve oksijeni belli bir ısıda akciğerlere ulaştırıyormuş bundan dolayı hele hele özellikle kış aylarında soğuk havalarda sadece burnunuzu kullanın ki ağızdan alınan nefes ciğerlerimizi üşütmemize neden olmasın
karın şişirilerek alınan nefesde diafram aşağı iner ve nefes yer açılır böylece ihtiyacımız olan kadar oksijen akciğerlere ve bedene yayılır ve vermemiz gereken bütün karbondioksit dışarı atılır ayrıca bu şekilde nefes alışkanlığı aklıda sakinleştiriyormuş
bir bilgi daha eğer bayılacak gibi olursanız nabzınızı hızandırmak toparlanmak için yani tansiyon düşüklüğünde sağ elinizi dik tutarak baş parmağınızla sol burun deliğinizi kapayın ve sadece sağ burun deliğinden nefes alıp verin ama bunu yaparken baskı uygulamadan yani sağ atarfın yolunu engellemeden yapın eğerki sinirlendiniz heyecanlandınız tam tersi sağ burun deliğinizi kapatıp sol burun deliğinden nefes alıp verin
amanın yine çok yazdım yaw umarım sıkılmazsınız :kedi:

Teşekkürler nefes egzersizi için. Doğru nefes almak çok önemli. Normal zamanlarda burnumuzdan alıp vermeliyiz.

slm arkadaşlar ben bu hafta çok rahatsızdım raporlu evdeydim kilo bildirimimi ancak yapabiliyorum kızlar, vertigo rahatsızlığından 1 haftadır bişey yiyemedim diyebilirim, kilom 70 değil 67.1 bu hafta. Mide bulantısı yüzünden yiyemedim çok kötüydüm, hastalanarak verdim bu kiloyu maalesef mafoldumben Allah herkese sağlık sıhhat versin

geçmiş olsun. Hastalık olunca zorlada olsa yemek lazım yada sıvı birşeyle ryemelisin güçlü olmak için. ınşallah kısa zamanda iyileşirsin. Kiloyu dert etme önemli olan sağlık.

geçmiş olsun. Hastalık olunca zorlada olsa yemek lazım yada sıvı birşeyle ryemelisin güçlü olmak için. İnşallah kısa zamanda iyileşirsin. Kiloyu dert etme önemli olan sağlık.

Teşekkürler canım, bugün şükür daha iyiyim. Akşam yemeğimi düzgün yiyebildim nihayert bugün. Anladım ki en önemlisisağlıkmış, aman arkadaşlar dikkatli olun, insan benim gibi hastanelere düşünce anlıyo sağlığının değerini :gitme:

kızlarr bende aranıza katıldım 2 gündür diyetteyim spor da yapmaya çalışıyorum vede 6dan sonra yemek yemiyorum haftaya cuma kilomu yazıcam

pirlanta_a pes etmek yok evet iştahımızı kontrol etmeliyiz. Fazla kilolar gidince harika görünüyoruz değilmi ? o harika bedenimizi düşüneceğiz. Sağlıklı olacağımızı ve istediğimizi giyebileceğiz etekler pantolonlar artık bize dar gelmeyecek. Bize tombul diyenler gözlerini bizden alamayacak. Harikasın diyecekler. yani bütün bunları düşünün. Ve eşleriniz yada erkek arkadaşlarınız size başka bir gözle bakıcak yeniden aşık olacak, daha çok beğenecek:)) :asigim:

saydin78 insan sağlığının kıymetini hasta olunca anlıyor. Allah çaresiz hastalıkları uzak tutsun. Daha iyi olmana sevindim. Güçlü beslen. :nazar:

kelebekcik hoşgeldin :1hug:

Son düzenleme:
kumdeniz cim ne güzel motivasyon yapıosun ya teşk:)

herkes bizi daha fazla beğeneceek her bayan bunu ister dimii o zaman kurtulalım şu fazlalıklardan:))

pirlanta_a pes etmek yok evet iştahımızı kontrol etmeliyiz. Fazla kilolar gidince harika görünüyoruz değilmi ? o harika bedenimizi düşüneceğiz. Sağlıklı olacağımızı ve istediğimizi giyebileceğiz etekler pantolonlar artık bize dar gelmeyecek. Bize tombul diyenler gözlerini bizden alamayacak. Harikasın diyecekler. yani bütün bunları düşünün. Ve eşleriniz yada erkek arkadaşlarınız size başka bir gözle bakıcak yeniden aşık olacak, daha çok beğenecek:)) :asigim:

saydin78 insan sağlığının kıymetini hasta olunca anlıyor. Allah çaresiz hastalıkları uzak tutsun. Daha iyi olmana sevindim. Güçlü beslen. :nazar:

kelebekcik hoşgeldin :1hug:

Çok teşekkür ederim canım :1hug: Tabiiki çok dikkat edicem yemek düzenime

X