Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Ya bi de su var nezmna kdr gt gel yapck bunlr.gelseler ble yne gder bunlar.napmk lzm kesn sonc icn kankiler yaaa

Ya bi de su var nezmna kdr gt gel yapck bunlr.gelseler ble yne gder bunlar.napmk lzm kesn sonc icn kankiler yaaa
Valla buradan bir arkadaş akreplerin donum noktası olduğunu söylüyor yani defalarca gidip gelirler ama bir donum noktasından sonra o kızdan vazgecmiyolarms

Valla buradan bir arkadaş akreplerin donum noktası olduğunu söylüyor yani defalarca gidip gelirler ama bir donum noktasından sonra o kızdan vazgecmiyolarms

İste o donum noktasini nasil elde etcz ki.omrumuzun sonuna kadar istemiyorum havasinda mi olcz.cok zor

ben konuyu tamamen okumadımda neden ayrılmıştınız canım ve ne kadar zaman geçti

Bence skldi o ara cok yogundm cnku.ama bahanesi sacma bsy.inatlastim basit konuda.ustne baska bahaneler de geldi.uc ay oldu ama uc ay icnde hep yazdm ona.o da yazdgmdan bunaldgni soyledi sevmesine ragmen.bn de iki haftadr yazmama politksi uyguluyorum canm :) ama en son artk onu asla istemycgmi soyledm bu arada.oyle kaldi

ah canım benim yanlışı hep yazmakla yapmışsın ama seven insanda ne kadar tutabilirki kendini haklısın..bence o bu arayı fazla uzatmış burdan ben sevmediğini çıkarabilirim çünkü en fazla bi hafta dayanır seven insan üç ay uzun süre

Defalrca sordum sevmiyosan soyle dedim.ya sustu ya seviorm ama olmaz dedi artk.blmiorum ki ama bn bast seyden ayrlnca erkeklgne dair laflar soyledim tutamadim kendmi.ama ozur de diledim.o da ztn senin soylediklerinden snra iki cihan braraya gelse olmz dedi.keske sevmiyorum deseydi.cok ustune gttim ama demedi.hicbyrden engellemedi de.hcbsy anlamadm valla.ama kovaladkca kacti yani.bu sayfada okudklrmdan sonra ne olcgi belli olmaz dye dusunuyorum artk canim

seviyosa niye olmuyomuş sonuçta sende isteyerek söylemedinki ayrılığın verdiği sinirle zoruna gitmişki öyle konuşmuşsun özür de dilemişsin inatçılardır kindardırlar ama bu biraz fazla uzatmış

Zoruma gtti cnku basit bi msjla konusmayalm artk dedi.bi saat oncesnde de aman askm uzulme askm dyodu.ikimz de 26yasindayz.cocuk dglz yani ama akrplerin huyu boyleyms.bn ustne duserek yanls yaptgmj gec anladm.ve o da cok inatci cok grurlu ve brz da havaya soktum onu anlycgn.bence suan beni yedek tutuyo hatta biri var olblr yda intikam aliyo.nrmlde bz pamuk seker gbydik ama ayrilnca oldu ne oldysa canm iste

peki birinin olup olmadığını bi şekilde anlama yolun yokmu

peki birinin olup olmadığını bi şekilde anlama yolun yokmu

Malesf yok.faceindeki bgenilere bakiyorum.disi hcbsy yok.ama whatsapta devamli goruyorum gce gundz.ve numarami da silmedi blyrum cnku resmni goreblyrum bska nodan bakinca gorunmuyo canim iste ama herksn dedklrne gore aylar snra da doneblrms tbi beni blursaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…