Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

yükselen burç ve yıldız haritasında diğer burçların gezegenlerin yerleşimi çokönemli bir akrepte,çünkü akrep iki türlüdür. kötüsü vardır bir de iyisi derler. hatta kötü akrepler için, daha sonra kullanılmayan yılan burcu olduklarına dair bir söylenti de vardır. yükselen burcu akrebe göre daha yumuşak bir burç olduğu zaman bu akrebin kötü yönlerini törpüler. yükseleni yengeç olan bir akrep misal, yükseleni aslan olandan daha yumuşak ve sevecen bir insan olacaktır.

benim sevgilim de akrep, öyle aşırı bir kıskanması dakka başı araması yok mesela. kıskanması gereken durumlarda kıskanır ve beni asla kısıtlamaz. oraya gitme bununla görüşme demez. bunun dışında söylediğiniz özelliklerin pek çoğu tutuyor, yeme içmeye düşkünlük, alkol almaya yatkınlık var. çok fazla konuşmamaz derdini hareketleriyle anlatmaya çabalar, çok sıkışmadıkça tüm sorunlarını kendi çözmeye çalışır. kaliteli yaşamak ister. işi konusunda çok hırslı ve dayanıklıdır. zorluklardan kaçmaz. bazen huysuzdur, anı yaşamakta zorlanır. yarın işe gidicem düşüncesiyle tüm pazar gününü somurtarak geçirir örneğin. köklü arkadaşlıkları da vardır ama insan kullanmayı da az buçuk bilir. kendine ait bir dünyası daima vardır, ne kadar sevse de beraber olsa da bunu hep korur ve o özel zamanını tek başına yaşar. anlatmadığı şeyler daima vardır. geçmişi ile ilgili konuşmayı sevmez.
kendisine güvenilmediğinde çok kızar ama küsmez. trip atmaz. ha bir de, romantik değildir

baslıktanda anlayacağınız uzere ben dıyorumkı kızlar akrep burcu bı eş yada sevgiliyle olmak nasıl bı duygu .......herkes yazsın....

Her duyguyu bi arada yasatir bir an mutlulugun doruklarindayken bir anda dibe vurursun inatci deil aslinda sadece sabit fikirli ama orjinal bir cilve ile her istediginizi yaptirabilirsiniz asırı derecede kiskanctir (aşırı) herkesten herseyden kiskanir sahiplenir ve oyle biseydirki ondan asla vazgecemezsin

Arkadaşlar ben 3 yıldır bır akrep burcu erkeğiyle görüşüyorum.gorusmemızde soyle o en basından berı bana kur yapıyordu açık açık hoşlandıgını soyluyordu.ben 3 yıldır arkadasca davrandım.hiç yuz vermedım.yerı geldı acık acık tersledım.kavga ettık vs.3 yıldır onunla ılgılenmedım yanı hep arkadasca yaklaştım.ben öğrencıyım oda çalışıyor . ılk aynı şehırdeydık sonra onun tayını cıktı tekırdaga bende suan ıspartadayım.psıkolog olması anlayıslı olması cok dıkkatımı cektı.tavrımı net koymuyorum cıddı dusunmuyorum dıye kavgalarımız oldu.en son kusmustuk 4 ay once sonra bana mesaj atmıstı bende basımdan salmak ıcın nişanlanıcam dedım.bu ay benı tekrar aradı konustuk.bende ona bır sans verebılırım dıye dusundum.kalkıp tekırdaga gıttım hemde ıspartadan.gunumuz cok guzel gectı.akşam oldu fılm ızlerken yakınlaşmak ıstedı cınsel anlamda.reddettım tabı bu duruma cok sinirlendi.açık açık benımle dusundugu seylerı paylaştı.ertesı gune ailesı kahvaltıya cagırmıs benden bahsetmıs onu dedi.tabı onu reddettıgım ıcın sınırlendı ve ertesı gunu kahvaltıya gıtmedık ben ıspartaya gerı dondum.şuan benımle konusmuyor.konussada terslıyor.kızıyor.bagırıyor.herşeyı telafı edıcem dıyorum ıstemıyorum senı artık dedı.bırde sevmedıgını soyledı.sevmesen 3 yıl neden konusasın benımle dedım.o zamandı sen şansını bana geldıgınde kaybettın dedı.beni sevmiyorsun sadece taktın kafaya dedi.bende onu sevdıgımı soyledım.1 haftadır hergun mesaj atıyorum arıyorum.sinirli cevaplar veriyor.bazen mesajları sadece okuyor cevaplamıyor.ama nefret etseydı engellerdı her yazdıgımı okuyor.Hanımlar ben meger ondan hoşlanıyormusum ama hep peşimde oldugu için ilgilenmemişim.şuan barışmak ıstıyorum onunla.ne yapmalıyım akıl verın lutfen

benim sevgilim de akrep, aslında çok korkardım akreplerden. Ben ikizler burcuyum neyseki yükselenim yengec yeri geldi mi sabırlı ve tahammüllü biri olabiliyorum.Bir araya geldiğimizde hiç bir sıkıntımız yok gülmek eğlenmek süper. Hatta işte aradığım adam dediğim tek insan. Ama farklı sehirlerdeyiz cok sık görüşme imkanımız yok ilk zamanlar ben ona pas vermdiğim zamanlar cok ustume düşerdi. Ya da ben o kadar umursamıyordum sanırım koymuyordu. Kıskanc değil yani yeri geldi mi kıskanır vs. o konularda da sıkıntımız yok ama ben merakta bırakmasını anlayamıyorum canı isteyince bir seyleri yapmasından sıkıldım beni yok saymasından... Suan ailesi yanında akreplerin aile bagları nasıl bilmiyorum ama asırı cekiniyor onlardan bu da beni deli ediyor. ben cok free olduğumdan kendim karar verdikten sonra her seyi tek basıma yasayabilirim düşüncesindeyim o da bilir. Uzunca bir mail attım kendimi ifade eden okuyup okumadığını bile bilmiyorum. Deli oluyorum hala ses yok çok buyuk bir geri adım attım. Bir seylerden emin olmasam arayacağını da düşünmem de bakalım bensizlik ne zaman dank edecek kafasına. Bilmiyorum ama onu çok istiyorum ilk defa birinde bu kadar zorlanıyorum açık oynadım umarım arar aramazsa da keyfi bilir :) 3 günden sonra yine ben cılgınlar gibi olurum zaten, kendisi kaybeder. benimle aynı durumda olanlar varsa anlayacaklarını umuyorum...

Onu sevdiğini söyle ve sadece bekle.. Ben heyecanlandım de erken olduğunu düşündüm de o yüzden seni sevmediğim için değildi de beni gerçekten seviyorsan anlayışla karşılarsın de ve bekle

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Akrep burcumu... aman aman... Ben bir kova kızıyım akrep burcu erkeğine asık oldum. kızlar aklınız varsa uzak durun neden mi gururu mu desem hırsı mı desem asırı kıskanclığımı... hırslılar bazen basarıları için sizi geri plana atabilirler kıskanclık konusunda asla mutlu edemezsiniz ve mutlaka o intikamı alır ve aşırııı yorar o kadar yorar ki bi daha biri aşk dedi mi direk susturursunuz şahsen beni çok yordu

benimde nisanlim akrep :) . ozelliklerini tasiyo benimde hosuma gidiyo:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

baslıktanda anlayacağınız uzere ben dıyorumkı kızlar akrep burcu bı eş yada sevgiliyle olmak nasıl bı duygu .......herkes yazsın....
hayatinda oldugu surece iyi. Ondan iyisini bulamazsin. Ama sinirine dokundun mu damarina bastin mi onu tanidigin gune lanet edersin :) isin guzel yani bariainca kendini cok guzel affettrmesi ama bunun icin once haksiz oldugunu kabul etme yetenegine sahip olmasi lzm. Aksi taktirde hakli olsaniz da herseyi sizden bekleyecektir. Aman dikkat :) ipleri eline vermemeye calisin sonra kolay kirar sizi

ben evliyim ama eşim aprep değil fakat başak burcu birisi olarak hep akrep burcu birisi ile olmak istemişimdir zira akrep burcu erkekler ile anlaşamadığım tek bir konu bile yoktur, hayatım boyunca en iyi arkadaşlarım (erkek) akrep burcundan olmuştur. başak burcu bir erkek varsa hayatınızda ona iyi bakın çünkü o hep size bakacaktır. sevgiyle kalın.
zit kutupların birbirini çekmesinin ispatıyız biz eşimle başak ve koç...

Bana ayrinti verir misiniz benm de basimda bi akrep var ve ben baligim. Suan kavgaliyiz da yani oyle uzadi ki kavga ayruldk bn mi blmiyorm diyorum :)

Peki kizlar akrep erkeginin sogudugunu nasil anlariz? Sevdigini ya da sogudugunu?

Bende akrep burcu biriyle evliyim .. Ayriliyoruz gerci evliydim demek daha dogru olur sanirim ..

Cok ters bir insandi , bir gunu diger gununu tutmazdi . Evlendik 2.3 gun bana senle uyuyamiyorum ayri yatalim dedi sok oldum ve tabi anlayisli davranmak zorunda kaldim ama tribimide attim . Sonra da brbi anlayissizlikla sucladi.

Opulmeye karsi bir tikleri var sanki . Yada benimki oyleydi hep kendi istekleri onemliydi

Cok inatci oluyorlar.Onlardan ustun cikamazsiniz

Sabirliydi aslinda ama acikcasi neye sinirlenecegi belli olmuyordu ( Cay demleyince msela bazen tek cay demlerdim ikinci demlik niye yok sa..k kari derdi)

Rhatlarina cok duskun oluyolar . Market , su tasima hersey bana aitti. Asla ama asla ypmaz . Yattigi yerden kalkmaz bu durumlarda.

Cok arkadas duskunu oluyolar. Onlarla o kadsr guzel muhabbet eder konusur , bana gelince yok hep onlarls birlikte olmak ister .

Hic kiskancligini gormedim . Saldim cayira mevlam kayira ..

Ailesine duskun degil gibi gozuktu hep bana evlenmeden once ailesiyle gorusmemizi bile istemezdi yalancilar derdi aileme ama evlenince bir gun gitmesem sorun oldu ama kendisi asla gitmez gitsede oturmaz aile anlayisi yok

Benim ondan ustun cikmami hic sevmez. Mesela bir ortamda ben birsey konussam ama o sussa asla kaldiramazdi .Nasil benden ustun cikarsin derdi . Hakaret , siddete meyilli oluyorlar. Hep ben , ben erkegim anlayisi var ne yazik ki.

Disaridan da cok eglenceli yumusak birisiydi. Ama bazrn oyle birsey diyodu ki bu adam ne kadar kotu.diydum icimden. Acauip cin fikirli ama cok merhametli. Sevgisini disari gosteremeyen biriydi .
Kendinde asla suc kabul etmez .
Ona asla karisamazsiniz . Hesap vermek istemez . Istedigi zman gider ama nereye diye sormamaniz gerekir . Surekli elinde telefon , laptop ve televizyon kumandasi ile yemek . Baska bir sey yok . Hayatlari boyle . Malesef degismiyorlarda
Bence uzak durunn .. kacin derim

Anlattiklarkni okurken sanki kendi hayatimi okudum. Yatak konusu haricinde hepsi ayni. Senin adina üzülsem mi sevinsem mi bilemedim... Keske bende senin gibi bütün baglarimi koparabilsem...

Son düzenleme:

Babami anlatiyorsun sanki (tabi daha eski model sanki) beter olasica ..
evlenmeden önce ailem bana karisamaz dedi üvey anneligi bile karisti ...
evde muhabbet sohbet yok disarda yaglar ballar akiyor
evine asla bakmadi söylememe gerek yok heralde
evlenene kadar ne taklalar atmis evlenince hepsini bitirmis
cok ilgisizdi cok
sonrasinda ayrilik durumlar trajik bir son annem icin..oralara girmicem
ama akrep burcu icin söylemek istedigim bikac sey var akrep burcunda müthis oyunculuk durumu var ayni durum yengectede gecerli ayriyetten yapmaciklik var yengecte
ama akrep bambaska yani akrep olan bir erkekten cok korkun hersey köprüyü gecene kadar..
hayatimda su gruplarindan extra nefret etmisimdir zaten
dip not : aslan üstü aslanim:)

Ahh benim sevgilim de akrep

Bikere sezgileri çok güçlü bu benim çok hoşuma gidiyor tabi bazen sorarım ne hissediyorsun şu konuda iyi olcak mi diye söylediklerine de güveniyorum genelde de çıkıyor vala

Bakışları etkileyicidir biraz kıskanç ve sinirlidir ama idare ediyorum işte

Koruyucu sahiplenici ve cok iyi bir
dinleyici olduğu da doğrudur

Ben akrep burcuyum, hiç çekilir dert değilim valla. Benimki iyi dayanıyor bana.

cok üzüldümm ya acaba hepsi aynı mı benım ki çok sakin ben bagırarak kavga ettiğimde lütfen su sesını yukseltmebırseyler bıtecekse nezaketli bitir. bu kadar saldırgan olma vs der hep oda cok sakin biri benim gezmemi tozmamı hiç kıskanmaz ama bı erkek arkdsmla gorusmek ıcn ızın ıstedıgımde git bende aynı anlasıyı senden beklıyyorum tamam mı dıye kadınlarla tehdit eder. oyle bir yılan. işte ceken birşeyler var anlamıyorum.korkuttun sımdı benı acaba cnım cicim yuzlerimi evlenince degişirmi(

Benim de sevgilim akrep burcuydu. Okurken resmen o günleri yaşadım. Evet çok ilgisizdi ve sevgisini de belli etmezdi. Hoş sevmemişte zaten. Ayrılığı yaşattı bana. Hem de en acı gerçekleri yüzüme vurarak.
Akrep erkeği konusunda o kadar doluyum ki.
Sadık demişsiniz ama o uçkur düşkünlükleri yüzünden gözleri hep dışarda oluyor.. Dürüstlüklerine gelince ona hiç lafım yok. Gerçekten çok dürüstler ama dayanılır gibi değiller yahu. Bir kere adamlar arayıp sormak nedir bilmezler... Haddinden fazla umursamazlar. Sinirlendiklerinde susup uzaklaşmak o an yapılabilecek en doğru şeydir.. Kincidirler. Sır dolu hayatları vardır. Kapalı kutudurlar yani. Kıskançlık konusunda bir şey diyemeyeceğim. Hiç öyle bir anına denk gelmedim. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazlar. Hesap sormaya kalkmayın aman diyim. Bir laf söylersiniz en kırıcı şekilde cevabınızı alır oturursunuz. Her şey onların istediği gibi olsun isterler. Bir yere mi gidilecek o istediği zaman. Senin ne düşündüğüne ne hissettiğine ne istediğine bakmazlar. Önemsemezler de zaten. Hep ben derler. Benimki öyleydi. Sabrım olmasaydı katlanamazdım ama sevdiğim için katlandım onca zaman. Ama değmezmiş!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…