Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Burcu da yükseleni de akrep olan bir adamla 9 senedir beraberim..

Benimki de akrep. İyi yönlerini mi kötü yönlerini mi saysam bilemedim
Kıskanç, paranoyak, inatçı ama bir o kadar tutkulu, derin, çok duygusal, romantik, akıl danışabileceğiniz, sevdi mi tam seven tatlı mı tatlı keyifli adam
Kızdı mı yaklaşmayın derim deli dolu oluyorlar
Diğerleri ne yazmış bu kadar sayfa çok merak ettim
Ben aklıma geldikçe yazarım

Son düzenleme:
daha önce yazmıştım..tam 7 ay önceydi..bir akrep erkeği ile 30 gün çıktık bunun zaten bir haftası da küs geçti..:) ama çok ii anlaşırdık,gülerdik..ne olduysa ikimizde birbirimize üstünlük taslamaya kalkınca ayrıldık.. ve bir daha hiç konuşmadık..tam 7 ay sonra döndü bana :)
aslında hiç bişeyde yaşamadık ama seni unutamadım diyor..seninleyken sıkılmıyodum zevk alıyodum senle olmaktan dedi.şimdi de ciddi düşündüğünü öylüyo.tekrar denemeye karar verdik ama çok sık aramıyo beni..bende bu sefer onun istediği gibi davranmaya karar verdim..
sanırım alttan aldırmam gerek bu burcun erkeği ön planda olmayı seviyor..sizce ne yapmalıyım..bende onu isityorum bende bir yay burcu olarak kolay sayılmam :)

azra akın kıvanc tatlıtuğ olmayalımda :)) küs-barış..çok yıpratıcı

Aa merhaba mellt ben de yay burcuyum :)

direkt kocam olacak kendisi nasipse yakında, 1.5 yıldır başımda tatlı belam :)

yaaa çok şanslısınn..
ya sende yay burcu olduğuna göree çözmüşsün demek onu..o da seni..yaaa işin sırrı ne bana da söylesenee :)) bir yay kızı olarak şuan zorlanıyorum..çünkü onu alttan aldırmam gerekli bunu anladım..çünkü o hakim olan taraf olmak istiyo ilişkidee :))

bana bu işin sırrını açıklarmısın :))

O anca ister canım zaten bırak hakim olduğunu sansın sen yine istediğini yaptırırsın ona yay kızı değil miyiz kurnazız valla şeytana pabucu ters giydiririz akrep de kim oluyormuş
Valla benimki alttan almamı değil cazgır olmamı seviyor daha kadınsı ve seksi oluyormuş, her dediğine tamam canım aşkım desem hoşuna gitmezmiş, kadın dediğin biraz yırtıcı olsun diyor
Haberim olmadan bizim için şarkılar ayarlayıp, söylerken dans etti benimle herkesin içinde, şarap söylemişti, sonra o an bir şiir yazıp kafadan okumuştu gibi gibi çok duygusal çok romantiktir aslında istediğinde sen neden memnun değilsin anlamadım
Bence yeniyseniz huyuna suyuna git ben öyle yapıyordum sonradan alıştık birbirimize çok bağlandık. Bir de 2 hafta ayrı kaldık, terk etmiştim özellikle ondan sonra çok üstüme düşer oldu. O dönemde çok ağlamıştı benim için koskoca adam Kıyamam ona ya... İnsanın sevdiğini anlaması için özlemi tatması lazım bence zaten canım.
1 ay olduğunda gelinlikle hayal etmeye başlamış beni. Ben de hissetmiştim benim eşim olmak isteyeceğini, benim de onun eşi olmak isteyeceğimi. İnsan ideal eşini bulduğunda böyle oluyor, anlıyor hemen sanırım.
Böyle sen pohpohla onu güçlü olduğunu tek olduğunu hissettir. Hiç öyle kısıtlamaz beni çok kıskanır, paranoyaktır ama beni kısıtlamaz.
Bir de çok alıngan olabiliyor. Sana şimdi göstermiyordur belki ama eğer aşıksa öyle laflar eder, öyle bir bakar ki delip geçer kalbini...
Seninki nasıl ki? Ne problemleriniz var tam olarak ben ona göre yardımcı olayım?

ya biz aslında iyi anlaşıyoruz biizm tek sorunumuz tel.de yanlış anlıyoruz birbirmizi..ilk çıktığımızda 1 aylık bişeydi birbirmizi heralde yanlış anladık nolduysa birbirimize kızıp ayrıldık.7 ay sonra tekrar döndü.. hep beni düşünmüş ayrıldıktan sonra kendisi dedi.benimle mutlu olduğunu ama tek korktuğu sey benim aniden sinirlenmemmiş..
şimdi tekrar başlamaya karra verdik. ciddi ilişki istediğini söyledi.. bende şuan onu sık aramıyorum o isterse aradığında konuşuyorum..ama o da ne bilim mesela haftasonu misafirleri geldi söyledi tamam dedim..neyse bi baktım tüm gün aramadı.bende aramadım..ertesi günde aramadı..bende ılımlı yaklaşım madem öyle istiyo diyorum çok sorgulamamaya çalışıyorum..kedi gibi oldun diyo bozulmasın bu büyü dedi.. anlamadım ne istediğini? aslında bu kadar anlayışlı değilim ama napim :) ya istemiyo mu acaba diyorum ama kendisi döndü bana kendisi ciddi olarak başlamak istedi..ne bilim neden böle yapıyo şimdi anlamıyorum..nereye kadar susarım onuda bilmiyorum :)

Aa ama anlayış tüm erkeklerin aradığı şey de 2 gün aramamak da insanı çıldırtır en azından ben tribin dibine vururdum öyle yapsa sinirden
Belki güzel yolla söylesen hani ilgi bekliyorum benimle ilgilenmen hoşuma gidiyor, seni özlüyorum, daha sık arasan vs gibi direkt duygularını açmak çok etkili bir yöntem o zaman hem kızmaz hem de seni anlar diye düşünüyorum

yaa ne bileyimm..moralim çok bozuk..nolcak böyle bilmiyorum... dediğini yapıcam baklım nolcak

Bekleyince ve sabredince oluyomuş.. o zaman duymak istediklerim bunlardı , aslında olan da buymuş ,teşekkürler

benımde sevgılım akrep burcu kızlar :) çok romantık,yerı geldı mı tas fırın tabırı gıbı,kıskançlığı var evet dogrudur,sahıplenme duygusuda var bu guzel bı özellıgı ama ben sevıyorum bu yönunu,bakışkarı çok etkilidir ben bi bakışından anlıyorum ne hıssettıgını

amanın aynı benimkiii

ay ben teraziyim eşim akrep 2 senedir evliyiz çok harikulade bi evliliğimiz var biraz kıskanç ama güvenini kazanıca şüphelerini azcık atlattı hergün işteyken 1 veya 2 defa ziyaret ediyo ve yarım saate bi arıyo bazı akrepler çok tehlikli sahidende bişey olcakları yok ay benimkini yükseleni terazi benim akrep heh he normalde akrepler yönetmeyi sever benimkide öyle ben daha ortak yöntemle bunları törpiledim ikimizde beraber karar veriyoruz öyle boynumu bükmüyorum size bi tiyo verelim akrepi elinde tutmak istiyosanız cinsellik açısından bırakın sizi yönetsin bide iç çamaşır veya geceliklerde koyu mor kırmızı siyah kullanrak ilgisini canlı tutabilirsiniz ama sabırlı biri değilseniz bırakın valla çektiride çektirir anlanması zor ve yorucu bi erkek oğlumuzda doğcakk nazar değmesin he bide her dedine kesinlikle tamam demeyin hoşuna gidebilir

Son düzenleme:

tatlım bende teraziyim eşim akrep 2 senedir felan evliyiz sakın kıskandırma seni bırakır gider kimlerlen görüştüne dikkat et ve erkek arkadaşlarından bahsetme pek valla diyim sana sakın hemen evlenme bazıları çok kötü oluyo benimkinin yükselnide terazi rahatız biraz

Selam kizlar. ben koc burcuyum.yukselenim basak.3 aydir kendimden 10 yas buyuk akrep erkegiyle beraberim.bi kere cok karizmatik ve guclu karakterli.ama ciddi anlamda ugrastiriyor beni. hep olgun davrandim.bu gune kadar 2 kere kavga ettik.genelde kucuk tartismalar.disari cikiyoruz iyi anlasiyoruz sakalasiyoruz,elimi hic birakmiyor falan.ama bi eve donuyorum ne arar ne msj gonderir.garip halleri cok.benim sabirli olmami beyeniyor.hatta bazen cok azda olsa sozleriyle beni simartir :90: 2-3 kere bana meleksin hic kusurun yok dedi ! ki cok az ve nadir oluyor boyle hislerini ifade etmesi.bazen oyle ilgisiz oluyor arasamda cvplamior bende yoksa bi hatami yaptim diye kara kara dusunuyorum,nefret ettini sanirim! cok iyi anasirken birden bire 2 gun yok ola biliyor,sonra dondugunde ben ona kizmiyorum sadece durumdan memnun olmadimi niye yoksun falan diyorum oda islerim yogun diyor ! sonra hic bisey olmamis gibi devam ediyoruz.aslinda bu durumdan bunaldim bi var bi yok modundan ! :106: veeee ne yazikki bende her kiz gibi onun buyusune kapildim! Ailede herkese benden bahs etmis.hatta bi ara beni annesiyle tanistirmak istedini soyledi! sonrada hic bahs etmedi bende bisey demedim.ama sozlerinin arasinda beni sinava cekiyor.benim tepkimi gormek fikirlerimi bilmek icin.bende o sormadan fazla bilgi vermiyorum,zaten gizemliyim biraz.:121: yari konusmalarimiz zaten cinsellikle alakali oluyor onun istedigine gore! (Ama bende ilgilenmiyorum degil.ates olmamdan olsa gerek!) ilk baslarda biraz rahatsiz oluyordum nette belli etim biraz kirildi.sozlerimin arasinda evlenmeden once cinsel bi iliski yasamicamizida belirttim!! Ben oyle biri deilim falan diye kizdi.ama size onerim bu konuyu aranizda konusup mutlaka hal edin.onun icin fazla onem tasiyan bi konu.bazen sehvetli sozler duymaya hayranlar.kucuk dokunuslara.hadi kolay gelsinnnn hepimize.bu erkegin bazi kucuk puff noktalari vardir.onlari kesf edin derim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…