Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

benım sevgılımde akrep burcu çok kıskanır sahiplenir dediğim dediktir aman bir şey saklarsam anıında ayrılır güvene çok önem veriyor hatta topluca foto çekilmiştik bi keresinde o yoktu baska erkekler vardı biriyle samimi çıkmıştım ona gösterdim sevindi gösterip saklamadıgım ıcın sonra azıcık kızdı ama dediğğim gibi kıskançlar ve güven delisiler. her akrep erkeği istediği güveni haketmeyebilir severse uslu durabılıyor sevmezse her dakka baska kız baska kadın aman diyim kızlar ben bıle hala guvenmıyorum

Valla canim ben evlenmeden once at gozlugu takmisim herhalde nasil sevmissem ki hala da unutamadim cektiklerime ragmen adini duysam da duysam da kalbimde bir sizi o ..

Ama evlenmeden donmek en iyisi asiir kinciler bencller ama hepsi mi ayni bilemem.

Of ayni bendensin.

Ayn. Aramazlar asla istersen ol geber merak bile etmezler sadece onlar var onlar icin baskasi yok

Esim akrep ben koc.bosanmanin esigindeyiz. Hic anlasamiyoruz. Onunla ilk bulusmamizda bu adamla omur gecmez demistim ama aşkimin onune gecemedim. Yaptim bi hata 1.5 yillik evliyiz. Evlendigimden beri agliyorum. Allah kimseye vermesin. Ne hayallerle evleniyosun sonu husran. Eger koc kadiniysaniz akrep erkegibe duydugunuz aska kanmayin arkaniza bakmadan kacin kurtarin kendinizi..

Su an size cok imrendim yaa. Ben kocum esim akrep yaka silktim artik. Ben de bi basakla evlenmeyi cok istemistim ama kismet beni deli eden bi adamla bosanmanin esigindeyim. Verilmis sadakaniz varmis. Koc olarak akreple yasamak cok zor..

Su an size cok imrendim yaa. Ben kocum esim akrep yaka silktim artik. Ben de bi basakla evlenmeyi cok istemistim ama kismet beni deli eden bi adamla bosanmanin esigindeyim. Verilmis sadakaniz varmis. Koc olarak akreple yasamak cok zor..
ayy bi ürkme geldi bana benim de nişanlım akrep burda yazılanlarla hiç yakalası yok suçunu kabul eder özür diler yalvarır ben hata yaparsam iki güzel söze barışır hele yüzümü görsün hiç bişisi kalmaz çok büyük olaylarda yaşadık bi kere bile hatırlatmadı öyle nişanlıyken yaşanan tartışmaları da yaşamıyoruz çok şükür

Merhaba bnm de bi sorunum var.bn de uc ay once akrep burcu brinden ayrldm.bni ck seviyodu bn krarszdm sevgmi fzla gstermedm.zamnla olr diyodum.ck iyiykn brden ayrildi.istemdgi bi kelimeyi sylemstm.inat ediyosun deyp kizp ayrldi.snra ailesine bni anlttgni memlkt dsindan istemdklrni ztn uzak oldgmzu vs syledi.ama hc sevmyrum demedi.bn de ck kizdm.ck agr konustum gunlrce aradm msj attm.sevdgmk gec anlmstm.ya sustu ya kizdi.englldi.ailem kiz buldu nisanlncm dedi.ck agldm umursamdi.senin sozlernden oturu artk bn istemyrum seni dedi.hc mi sevmedn dsdm.seviyodum ama artk igrenyrum dedi.bukdr inatci oldgnu blmiodum.barsrz sandm.uc ay oldu en sob yazdgmda da kizdi.ama engelleri kldrms.buz gbi oldu bna.hc bole dgldi.artk yazdgma da cvp vermio.gercktn nisanlndi mi blmiorm.blki bn soguym dye dedi.napcm blmiorm.evlilk planlioduk.neydik ne oldk.bu arada o polis.bn ogretmnm.belli yaslardayz yani.byle cock gbi nasl oluyo anlmyrum.bn onu devmli arayrk hta yptm gozunde dustum.smdi npmaliyim ck uzgnm

bu konularda çok sabırlı ve inatcılardır. bitti derlerse kendisi istemedikçe ulaşamazsın söylediklerine yaptıklarına pişman mısın herşeye hazır mısın? genelde gizli romantik olurlar hediye gönder mektup yaz ya da ne bilim yanına git mesajda yazdıgını yüzüne söyleyemez konuşursunuz belki en azından benimki böyle kızınca mesaj attıgı seyleri yüzyüze söyleyemez kızınca susar konuşmaz falan. hakkınızda hayırlısı olsun canım

Yaa malesf canim o ankarada.ben istnbldaym.hatta ben akrabamn nisani icn ankaraya gtmstm.gorusmk istedm.cvp ble vermemsti.hayr sevmyrum da demiyo.anlayamiyorum.ondan oncki gorustgm kisi bn ayrldktn snra defalarca ulasmaya calsti.defalarca sevmyrum istemyrum dedim.engelledim.bu demiyo oyle bsy.engellemiyo da.once engelledi yani.snra kaldrdi heryerden.madem btrdin bari sevmyrum de.bn sabrszm.oyzdn bekleyemedm.brz susup otrsaydm blyrum donerdi.ama napim cok seviyorum ozluyorum.ondan snra enaz on kisi tanstrmya calstilar.asla istemedm.ondan baskasini gozum gormuyo

Nerde calistigini bilmio musun git is yerine kovamaz ya ordan sadece onun icin gitmek ayri gelmisken seni de gorim cok ayri bisey sana ugras cabala mesaji vermis resmen degerlendir bence

Nerde calistigini bilmio musun git is yerine kovamaz ya ordan sadece onun icin gitmek ayri gelmisken seni de gorim cok ayri bisey sana ugras cabala mesaji vermis resmen degerlendir bence

Biliyorum ama is saatleri surekli degsyodu.yeri de degsyodu.cnku cevik kuvvet.belli olmuyo nerde olcgi.ya onun icn de gderdm sorun dgl de ulasablsem.bn pisman oldgmu da defalrca soyledm.ama ustne gttkce senden dha cok tiksiniyorum diyodu.sussam mi artk acaba bilemedm canm ya.bu arada tskkrler yardmn icin

hııı bilemedim şimdi evine git kapıda bekle ama daha kötü olursa gerçekten sogumuşsa bi de yüzüne söylerse çok kötü olursun

hııı bilemedim şimdi evine git kapıda bekle ama daha kötü olursa gerçekten sogumuşsa bi de yüzüne söylerse çok kötü olursun

Yaa evini de blmyrum ki tatlim.semtini blyrum sdce.hersyi gizemliydi sagolsun.agzindan zor laf aliyodum.glba ck ustne geldm simardi ztn brz da tipi fena dgl.iyice hvaya grdi yani.ck zor bri ama o halini seviyorum ztn.alstrdm kndmi ne derse desin soguyamiyorum artik brz da susma hakkmi kullanmyi dsunuyorum.cnku sevglykn sustgmda ilglnmdgmde ck ustme dsuyodu.tbi ozmn anlamiyodum.smdi tersine dondu hersy

Hayatım akrepler uzerinen dusulmesindenn nefret eder sen sırt port arayıp kapısına gitmekle en büyük hatayı yaparsın. Onun hiç takip etme , arama sorma, mesaj atma, ilgilenme. O da diyecek ki lan nolduda bu kız artik bana yazmaz oldu diye seni merk edecek ve kendisi dönecek. Birkaç gün ulaşılmaz takıl. Ne bikeyim face whatsapp falan girme ki seni merk edip o yazsn. Benim taktiğin buydu. Her ayrildgnda hic yazmazdm uç gün sonra kendisi dönerdi. Baktı nazini cekmiyotum peşinden kosmuyorum, kapısına gitmedim, is yerine hic gitmedim. Whatsappa da birkaç gün girmedim. Duygusallasmadm, ağlayıp zirlamadim, vazgeçilmez hissettirmedim. Bakıyorum kendisi donuyordu. Ama kin tutmaz barisrdim.Bi zaman sonra o ayrildiginda BN peşine dusuyordum ayrılırdı iki gün yazmazdm.ucuncun gün yazardım naz yapıyordu benin hatalarimintek tek siraliyordu tamam yapmiycam artik vs derdim barisirdik allahtan affedici hemen:)) ben peşinden kosunca NAza biniyordu is yalvarmam hoşuna gidiyordu . bu aralar yine o ayrildgnda hic donmezdm yazmazdm aramazdm geri kendisi doner. Yaningeri eskiye dondurebildim. O benim pesmden koşmaya başladı. Yani takma arama sorma . sen de nefret edersin ayrıldığı birinin sana rahtsz eder derecede mesaj atmasını armasına aynısını sen yapma sakin . biraz merak ettir kendini

ya kızlar bu adamların kafası ne kafası böyle?ne içiyorlar ben de istiyorum ondan.hem niye sürekli bir dönme durumları var?madem dönecekler niye gidiyorlar?

Ya evt haklsn canm aslnda sevgli oldgmzda iki kre bole olmstu.dedgn gbi ustune durmadm.o da gdemedi ble.ama ck degsk adamlar.hem skmani istemyolr.hem ilglnlmsni istyolr.bi anda dengeszlesyolr.zorlaniyodum gercktn ama bz ck iyiyken ayrlmk isteynce ben sok oldum.ne yapcgmi blemedm.defalrca aradm yazdm iki ay kacti benden.ve ben yazdkca benden nefrt edyomus.ama taktiklerle insan nreye kadar yasayblr.yne de dedgn gbi yapmaya basladm.ama araya iki buck ay grdi.bn o sure icnde yoklugumu hc hssttrmedim ona.ins sogumamstr.adam ztn sevmiyorum da demiyo ki.kavga da etmyo.okuyo susuyo.bn sabrszlgmdan bu duruma getrdm olayi malesf.bundan snra umarm dayancm.brz onun gbi vurdumdymz olsam yetrdi ztn canmm

ya kızlar bu adamların kafası ne kafası böyle?ne içiyorlar ben de istiyorum ondan.hem niye sürekli bir dönme durumları var?madem dönecekler niye gidiyorlar?

Ya kararsz supheli dengeszler.illa kaybednce dgerini anliyolar.küsüyolar kiz gbi yaa.her lafi kaldrmyolar.bn hatalym saniyodum oncden ama bunlarin yapisi boyleymis.gunlrce aramzdi ya ben demesem.msj atrdi sdce.hersynin blinmesni istemzdi.hc anlamazdim ozmn ama huylari boyleymis.herks cekemez yani.blseydm once burcunun tum ozellklerni okurdum ya.snra kabl edrdm.gec anladim

Evet tam öyle ,dengesiz ayarsız,söylüyor zaten.çekmeye çekilir de çelik gibi sinir lazım.biz hiç böyle küs Barış yaşamadık.iyi giderken bir anda infilak etti.bakalım ne olacak,ben de bıraktım artık.

Ama okuduğum onca şeyden sonra aklıma birşey de takılmadı değil.hani şüpheci diyoruz ya sanırım benim sevgimden de Şüphe etti,yani emin olamadı.en son görüştüğümüzde bana aşık mı oldun,beni özledin mi,alışmış mısın falan gibi sorular sordu.tuhaf yani

Yaaa evt hersyden suphe ediyolar.kendilerinden bile.bz de oyle tartsmadk hc.bi kere ona guvenmdgmi soyledm.tum gun cvp vermdi.snra küstugunu syledi.gonlunu aldm barsmstk.bska hcbsy olmdi.ayrilrkn de bz alstk sdce fln bsyler demsti.dedgn gbi sorulari da ck tuhaflar.bi de oyle hemn baglanamiyolar.benden once brni ck sevms.kiz evlnms.nasl ayrlmslr blmyrum ama uc yil unutmams kimsyle olmams.bi ona ck baglndi glba.ama gerck su ki istemeyeni istyolar.bn baslrda hp kaciniyodum.arardi acmzdm krarszdm.ozmn ck ustume dusuyodu.smdi umrumn kosesnde dglsn diyo.sen de ayrlnca ustune mi gttin bnm gbi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…