Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Burcum koç ama yükselenim akrep:KK34:

Ama açılmıyor net bir şekilde de ifade etmiyor:KK50:

Bende görmek istediği bir şey mi var? Neden anlayamıyorum hiç,deli olmak üzereyim.

Fena şekilde de aşık oldum hemde

Nacizane fikrimi sunmak istedim.. Eğer birşeylerin hızlanmasını istiyorsan vur kaç taktiği yapmayı dene derim..Çok klişe birşey ama erkeklerde hala işe yarıyor.. yoğun ilgiden sonra kendini geri çektiğinde erkekler noluyoruz diyorlar kafalarında daha fazla yer etmeye başlıyorsunn bu sefer o sana gelmeye başlıyor :)

Nacizane fikrimi sunmak istedim.. Eğer birşeylerin hızlanmasını istiyorsan vur kaç taktiği yapmayı dene derim..Çok klişe birşey ama erkeklerde hala işe yarıyor.. yoğun ilgiden sonra kendini geri çektiğinde erkekler noluyoruz diyorlar kafalarında daha fazla yer etmeye başlıyorsunn bu sefer o sana gelmeye başlıyor :)

yoğun ilgileneceğim,sonra bir anda bırakacağım :KK3:

çok mantıklı aslında yaaa ben nden böyle şeyleri bilmiyorum :KK14:

oda uzaklaşırsa sevmiyordur zaten dimi? bunu göze almalıyım

tesekkr edermmm:KK34:

benim burcum terazi erkek arkadaşımın burcu akrep 1 aydır görüşüyoruz 2 hafta çok tartıştığım oldu onunla ilgisizliği yüzünden çok arayıp sormayan biri baktım kavgayl benden uzaklaşacak daha çok ilişki yeni diye 1 haftadır iyi davranıyorum ona aramasa bile bazen 1 gün aramıyor ama dönüyor ertesi gün. alışmaya çalışıyorum bu durumuna onunlayken çok ilgili bir dediğimi iki etmiyor kankalarıylada tanıştırıyor benimle görüşmek istiyor ama çok arayıp soran biri değil bu aralar bira kıskandığını fark ediyorum facede resimlerime yorum yapan arkadaşlarım olduğunu gördüğünde o da kendini gösteriyor beğeniyor falan :) bir erkek arkadaşım aradı kim aradı diye sordu göstermemeye çalışıyor ama bu aalar ufaktan var kıskançlığı ama arama şekli aynı seyrek arkadaşlarıyla görüşmeyi çok seviyor eğlenmeyi çok seviyor çok sinirli biri değil komik eğlenceli biri dokunmayı öpmeyi çok seviyor en çok hoşuma giden yanı bir isteğin varmı diye soruyor eli açık cömert biri gezdiriyor eğlendiriyor. ama bu aramaması beni sinir ediyor belki çok yeniyiz ondan alışma durumları olabilir çok sıkboğaz edilmeye gelmiyor özgürlüğü seviyor aramızda yaş farkı var ben ondan büyüğüm bilki onada takılmış olabilir geçende bana dedi erkeğin büyük olması daha iyi olur diye bende dedim bence akıl yaşta değil baştadır bence biraz daha olgun bayanlar erkekleri daha iyi anlayıp ona göre davranırlar daha toy kızlar çok anlayışlı olamayabilyor zıtlaşmalar çatışmalar çok olur dedim o da var aslında dedi lafını çürüttüm :KK70: sonra ben ona dedimki ya sahiplenmiyorsun beni kıskanmıyorsun ben ayit olduğumu hissetmek istiyorum ama sanki normal arkadaşınmışım gibi hissediyorum dedim o da ben senden etkilenmesem zaten seninle görüşmem dedi ben dedim ciddi bir beraberlik olsun sadece hayatında ben olduğumu hissetmek istiyorum dedim o da ben evliliği düşünmüyorum dedi bende dedimki ben sana evlenelimmi dedim sanki ciddi beraberlik olsun istiyorum dedim günü birlik bişe istemiyorum dedim o da öyle olsan seninle bu durumda olmam arkadaşlarımın ortamında bulundurmam sana vakit ayırmam dedi bende o an dedimki içimden sabırsızsın sabret zamanla alışması gerekiyor beni tanıması gerkiyorki bağlansın bu aralar bayağı sakinim artık kavga etmiyorum onunla onda ufaktan kıskanmalar var ama hala çok msj çekme yada arama huyu düzelmedi 1 ay 1 hafta oldu çok görüşemiyoruz haftada bir kere görüşüyoruz o zamanda güzel geçiyor çok eğleniyoruz ben ilgi gösteriyorum cilve işve çok hoşuna gidiyor sahipleniyorum oda yanımda çok ilgili oda sarılmayı öpmeyi dokunmayı seviyor ilk defa elimi tuttu geçende sarıldı yürüyüş yaparken etek boyuma biraz tepki verdi ama çok kızmadı ama duyguları ilerliyor gibi bazende yok ya dedirtiyor sizceeee bu adamı nasıl evliliğe ikna ederim???? nasıl davranayım?

Benim de burcum terazi iki senedir beraberiz sevgilimle ve evlenmeyi o düşünüyor.Kızlar akrep burcunu evliliğe ve ciddi ilişkiye ikna edebilmenin yolu asla bu tarz konuları gündeme getirmemektir.Ona her zaman kaçıp gidebilceğinizi hissettirin,biz teraziler için bunu yapmak zaten çok kolay.Ama dozunu kaçırmayın size güveni kırılırsa asla onarılmaz,güvenmediği biriyle akrep burçları birlikte olmaz.Yani size güvensin,ama en ufak hatada aşkınızla değil mantığınızla hareket ediceğinizi düşünsün.

Yine akrep burcunun aşkını elde edebilmek için ipleri komple ona bırakmayın.Bu burç hep lider olmak ister,ama ilişkinin lideri olduğunu görünce sıkılır.En basitinden o gün yiyeceğiniz yemek için bile farklı görüşler ortaya atın,onun her dediğine tamam demeyin.Mücadeleyi sevdiği için zorluklardan hoşlanırlar.

Ve önemlisi asla ama asla ona her şeyinizi anlatmayın.İnsanların sırlarını çözmeye bayılırlar ama bunu yaptıktan sonra yeni bir gizemin peşinde koşmaya sizi öylece bırakmaya devam ederler.Benim sevgilim sürekli benim hayatımdaki sırları çözmeye kafa yorduğu için başka işlerle ilgilenemiyor.Onlara karşı asla tamamen açık olmayın..

Ve tutkularla hareket edin,bu burç romantizme,tutkuya,şiddetli kavgalara ve bunun ardından büyük yeminlerle barışmaya bayılır.Onlar her şeyi sınırlarda yaşamak isterler.Aşkı da böyle.Monoton,sıkıcı bir insan olursanız sizi beğenmezler.Her buluşmanızda farklı bir kişilikle çıkın karşısına.Bir gün çılgın bir kız olun,ertesi gün utangaç,bir gün tam bir cadıymış gibi davranın ardından tam bir melek.Kafası karışsın.

Akrep erkeklerini evliliğe ikna etmek sabır ve çaba ister.Ama bence astrolojinin en iyi aşıklarıdırlar.Bir kadına kendisini nasıl özel hissettireceğini çok iyi bilirler.Bol şans kızlar.

Benim de burcum terazi iki senedir beraberiz sevgilimle ve evlenmeyi o düşünüyor.Kızlar akrep burcunu evliliğe ve ciddi ilişkiye ikna edebilmenin yolu asla bu tarz konuları gündeme getirmemektir.Ona her zaman kaçıp gidebilceğinizi hissettirin,biz teraziler için bunu yapmak zaten çok kolay.Ama dozunu kaçırmayın size güveni kırılırsa asla onarılmaz,güvenmediği biriyle akrep burçları birlikte olmaz.Yani size güvensin,ama en ufak hatada aşkınızla değil mantığınızla hareket ediceğinizi düşünsün.

Yine akrep burcunun aşkını elde edebilmek için ipleri komple ona bırakmayın.Bu burç hep lider olmak ister,ama ilişkinin lideri olduğunu görünce sıkılır.En basitinden o gün yiyeceğiniz yemek için bile farklı görüşler ortaya atın,onun her dediğine tamam demeyin.Mücadeleyi sevdiği için zorluklardan hoşlanırlar.

Ve önemlisi asla ama asla ona her şeyinizi anlatmayın.İnsanların sırlarını çözmeye bayılırlar ama bunu yaptıktan sonra yeni bir gizemin peşinde koşmaya sizi öylece bırakmaya devam ederler.Benim sevgilim sürekli benim hayatımdaki sırları çözmeye kafa yorduğu için başka işlerle ilgilenemiyor.Onlara karşı asla tamamen açık olmayın..

Ve tutkularla hareket edin,bu burç romantizme,tutkuya,şiddetli kavgalara ve bunun ardından büyük yeminlerle barışmaya bayılır.Onlar her şeyi sınırlarda yaşamak isterler.Aşkı da böyle.Monoton,sıkıcı bir insan olursanız sizi beğenmezler.Her buluşmanızda farklı bir kişilikle çıkın karşısına.Bir gün çılgın bir kız olun,ertesi gün utangaç,bir gün tam bir cadıymış gibi davranın ardından tam bir melek.Kafası karışsın.

Akrep erkeklerini evliliğe ikna etmek sabır ve çaba ister.Ama bence astrolojinin en iyi aşıklarıdırlar.Bir kadına kendisini nasıl özel hissettireceğini çok iyi bilirler.Bol şans kızlar.

Ne Kadar güzel anlatmışsın.. Akrep burcu erkekleri cidden astrolojinin en güzel aşıklarıdır. Diğer burçların erkekleri gibi hemen açılmazlar.. Yavaş yavaş size gerçekten değer verdiklerini anlarsınız bu yuzden sabırlı olmak en güzeliii :)

akrep burcu olduğunu düşündüğüm bir insan beni çok derinden üzdü. Onu Allaha havale ediyorum.

Eğer dürüstce baştan adam gibi anlatsaydı derdini, hiç başlamadan biterdi ve böylelikle ne kendini yıpratmış olurdu ne de kendi ni. Hep içinde tutmuş meğer... söylemeliydi...

Son düzenleme:
Ne Kadar güzel anlatmışsın.. Akrep burcu erkekleri cidden astrolojinin en güzel aşıklarıdır. Diğer burçların erkekleri gibi hemen açılmazlar.. Yavaş yavaş size gerçekten değer verdiklerini anlarsınız bu yuzden sabırlı olmak en güzeliii :)

Aynen sabır çok gerekli:)
2 senedir beraberiz ilk senemizde öyle zorluklar yaşadım ki.

Şunu öğrendim ama akrep burcu erkeği size git diyorsa bu gerçekten git demek değildir,sizin aşkınızı,fedakarlığınızı ölçmeye çalışırlar bu şekilde onlar.Eğer gerçekten gitmenizi isterlerse zaten ona hiç bir şekilde ulaşamazsınız.

Zamanında benim sevgilim bana kaç kez git demişti,buna rağmen yanında kalmıştım şimdilerde bana o zamanlar iyi ki gitmedin,çok teşekkür ederim diyor.Akrep zor bir burçtur ama en güzel şeyleri o yaşatır.:KK16:

Tek sorun fazla kıskanç oluşları:KK47:

fazla gözünüzde büyütmeyin akrep erkeklerini :KK70: ha akrep ha balik ha boga sonucta hepsii ayni :KK70: yada cogunluk ayni iste..

Akrep Sevgilim:84::84::84::84:

Annem arkadaşta demiş akrep git diyorsa gitmiyceksin banada zamanında git dedi gitmedim :KK12:

Anam akrep yalandan nefret ettiği kadar hiçbireyden nefret etmez , 6hissi çooooooooooooooook kuvetli kendi sevgilimin özellikleri en azından , Ben mesela ondan gizli fal baktırmaya gidiyorum bir arıyor ama hiiiç birley yokken ne karıştıryon sen bebğim benim bakk sakın biara demiştin fal felan böyle saçma şeylerle ugraşma canımı sıkma :KK53: yokk aşkitommmmmmm bakkala çıktım :KK30::KK52::KK51:

kapatırken yakalamayım kızım seni diyor:KK53:

Akrep özelikleri ( kendi sevgilimde olan özelikleri diyorum )

Kıskanç

kaliteci

Bonkör

Dinler

Çok bilmiş

Çooooooooooooooooooook zeki ve mantıklı bazen akılsız

Çok duygusal hiçbir akrep duygularını annesine bile açmaz ki ağladıgını bile göremessin Ben bir gün eve gidicektim koynuma yattıı damla damla ağlıyo gitme bebeğim ben seni çok özlüyorumçok seviyorum korkuyorum sana yolda biyerde birşey olursa ölürüm dikkat et neolur her yerde dikattli ol dedi :KK17::KK17: Kız kardeşinede anlatmıştım abimi hayatta ağlarken bırak gözleri dolu görmek zor dedi vallah seni içten seviyor dedi:KK17::KK16:

Ki öyle annesi öldü , :KK17: Ozaman haberi aldıgında gözleri doldu gitti wcye orda az biraz durdu gittik cenazeyei almaya bir kardeşine sarıldıgında ağladı , birde izmire getirip cenazeyi bıraktıgımızda ay enysse bn çok kötüoluyorum bunları anlatınca o ağlayınca ömrüm azalıyor , Annesinide çooooook severdim alalhım topragını bol etsin :KK14::KK14::KK14::KK14:

alıntı yapmadım cevaplıyorum ama koç burcuysanız astrolojik yorum yapacak olursak arkadaş kalmanız daha iyi...Ama ilgisi var yalan değilll eğer ilişkiye baslarsanız catısmalarınız cok olur benden söylemesi..gözlemlediğim kadarıyla akrep koçlarla yapamıyor akrep erkeğini her türlü anlayan burç olarak yengeç yazıyor kaynaklarda tabiikide bu kişilerin kaderleriylede alakalııı herkesin hakkında hayırlısı olsun ama akrep erkeğine sahip olmakta ayrıcalık ya :KK70::KK70::KK70:

alıntı yapmadım cevaplıyorum ama koç burcuysanız astrolojik yorum yapacak olursak arkadaş kalmanız daha iyi...Ama ilgisi var yalan değilll eğer ilişkiye baslarsanız catısmalarınız cok olur benden söylemesi..gözlemlediğim kadarıyla akrep koçlarla yapamıyor akrep erkeğini her türlü anlayan burç olarak yengeç yazıyor kaynaklarda tabiikide bu kişilerin kaderleriylede alakalııı herkesin hakkında hayırlısı olsun ama akrep erkeğine sahip olmakta ayrıcalık ya :KK70::KK70::KK70:

ben koç burcuyum eşimde akrep evet çok çatışmalarımız oldu..akrep kadınıyla asla geçinemiyorum..akreplerde bana göre ikiye ayrılıyor galiba..çok hırslı,kıskançlık gibi bazı özelliklerini dışa vuran akrepler ,birde bazı şeyleri daha içene kapanık yaşayan akrepler var..eşim her şeyi içinde yaşar zaten çok konuşken biri değildir öyle aktif değildir.hatta daha pasiftir.kıskançlık desen yoktur..bende şikayet ederim beni kıskanmıyorsun ilgilenmiyorsun diye..ama dikkatlidir..ben daha dikkatsizimdir..cinsellik hep ön plandadır..keyfine düşkündür..rahatlığı sever..akrepler hem zor hemde anlaşılmazlar..ben bir şeye sinirliysem sinirliyimdir yada üzgünsem üzgünümdür.ben eşimde bu tür duyguları anlayamıyorum..belli etmez duygularını..

Merhabalar ,
Eminim birçok kişi akrep burcunun sezgilerinden bahsetmiştir..Akrep burcu sevgili veya eşi olmayan arkadaşlarıma bu sezgiyi anlatmakta zorlanıyorum ben malesef..Onlara göre birşeyler saklamak ,yalan söylemek , gerçeği birazcık çarpıtmak çok kolay..benim içinse bunlar düşünülemez bile..hoş bende artık yalan konusunda acayip hassas oldum..
Haftaya final haftamız başlıyor , haliyle sürekli ders çalışıyoruz ve sıkılıyoruz..
Kız arkadaşlarım bugün sinemaya gidelim dediler ancak seansı 21.45 te imiş , benim sevgilim ise gece 11 den sonra evde olmamı ister , eğer çok acil bir durum yoksa..Bir sorun yüzünden iki gündür aramıyoruz birbirimizi ama eminimki bugün o filme gidersem 11 den sonra arar nerdesin diye..sırf bu yüzden planı iptal ettik yarın gidicez inşallah..Akrep sevgiliniz varsa bu işler böyledir..nerde olursan ol ne yaparsan yap bilir, hisseder..

yine sınav haftası nedeniyle kızlarla aramızda evlenelim çocuklarımızın anası olalım yeter artık diye muhabbet ediyoruz sık sık..Ama bunu sevgilime hiç söylemedim , hani okul bitsin de evlenelim falan diye..çay içerken bana 'okulunu bitir' dedi.. :KK53:
tamam dedim bende..
:KK30:

sanırım burdaki koç benim :KK43: hoff ama çok koç özelliği göstermiyorum kiiiii ben. ilgisi var diyorsun,devamını getirmemesindeki sebep ne olabilir onu merak ediyorum :S

Merhabalar ,
Eminim birçok kişi akrep burcunun sezgilerinden bahsetmiştir..Akrep burcu sevgili veya eşi olmayan arkadaşlarıma bu sezgiyi anlatmakta zorlanıyorum ben malesef..Onlara göre birşeyler saklamak ,yalan söylemek , gerçeği birazcık çarpıtmak çok kolay..benim içinse bunlar düşünülemez bile..hoş bende artık yalan konusunda acayip hassas oldum..
Haftaya final haftamız başlıyor , haliyle sürekli ders çalışıyoruz ve sıkılıyoruz..
Kız arkadaşlarım bugün sinemaya gidelim dediler ancak seansı 21.45 te imiş , benim sevgilim ise gece 11 den sonra evde olmamı ister , eğer çok acil bir durum yoksa..Bir sorun yüzünden iki gündür aramıyoruz birbirimizi ama eminimki bugün o filme gidersem 11 den sonra arar nerdesin diye..sırf bu yüzden planı iptal ettik yarın gidicez inşallah..Akrep sevgiliniz varsa bu işler böyledir..nerde olursan ol ne yaparsan yap bilir, hisseder..

yine sınav haftası nedeniyle kızlarla aramızda evlenelim çocuklarımızın anası olalım yeter artık diye muhabbet ediyoruz sık sık..Ama bunu sevgilime hiç söylemedim , hani okul bitsin de evlenelim falan diye..çay içerken bana 'okulunu bitir' dedi.. :KK53:
tamam dedim bende..

Sezgi konusunda sana sonuna kadar katılıyorum... Bazen insan hali olmam gerek yerde oluyorum yada yanımda sevgilimin hiç sevmediği görüşmemi istemediği biri oluyor.. Aramaz aramaz 2 3 saat o dakika ara.. Bazen ona mesaj atmayı düşünürüm pat ondan mesaj gelir beni mi düşünüyorsun diye.. Ya yanyana oturuyoruz yemin edebilrim adam beynimi okuyor resmen. Bu korkunç bişey anlatamam size..

Sezgi konusunda sana sonuna kadar katılıyorum... Bazen insan hali olmam gerek yerde oluyorum yada yanımda sevgilimin hiç sevmediği görüşmemi istemediği biri oluyor.. Aramaz aramaz 2 3 saat o dakika ara.. Bazen ona mesaj atmayı düşünürüm pat ondan mesaj gelir beni mi düşünüyorsun diye.. Ya yanyana oturuyoruz yemin edebilrim adam beynimi okuyor resmen. Bu korkunç bişey anlatamam size..

Çok iyi anlıyorum seni..muhtemelen öyle bi durumda niye benden saklıyosun durumuna da düşüyorsundur..ben bu akrebin şüpheciliği ve sezgisine çözüm bulamadım..hayır biri az olsa neyse..

sezgileri kuvvettlii cidden..Erkeklerinin özellikle nedense garip bir şekilde çok seziyorlar..Mesela yanyanayken benim aklımdan bir şey geçer ona söylemek isterim tam söyleyecekken o söyler pat diye böle böle olsun mu yada yapalımmı herhangi bir konu hakkında olabiliyor bu benim söylememe gerek kalmadan o söylüyo aynı düşünüyoruz :)) ve bir insan hakkında kötü yorum yapıyorsa ben fazla korumuyorum o kişileri çünkü hoşuna gitmeyen insanlarda bir eksik oluyor sonra görüyoruz zaten zamanla...:KK34:

benim nişanlımda akrep aşkımm benim 1 yıl öncesine kadar sanırdımki kıskanç degill ama çözdüm deli gibi kıskanç belli etmemeye çalışıyor çook sahiplenir benimserr çook bağlı ilgildir ,küsmez kızarsam gönlümü alana kadar çabalar kıyamam yaaa seviyorum akrebimi :KK66:

Merhabalar ,

tamam dedim bende..

Ben de akrebim ve sezgilerimin kuvvetli oldugunu nişanlımda söyler :) hissederm yani.. Bi de biz akrepler cok kıskanç ve sahiplenici oluruz .

Ben de akrebim ve sezgilerimin kuvvetli oldugunu nişanlımda söyler :) hissederm yani.. Bi de biz akrepler cok kıskanç ve sahiplenici oluruz .

evet , biliyorum..peki zor da olsa sevginizin arkasında durur musunuz..vazgeçmek kolay mıdır bir akrep için..mantığınız almasa bile kalbinizin sesinizi dinler misiniz..ne kadar üzülürseniz üzülün , eğer birine güvenemiyorsanız geri dönmez misiniz..şüpheyi yenmeye çalışmak yerine , gerçekten bir akrep vazgeçer mi..

evet , biliyorum..peki zor da olsa sevginizin arkasında durur musunuz..vazgeçmek kolay mıdır bir akrep için..mantığınız almasa bile kalbinizin sesinizi dinler misiniz..ne kadar üzülürseniz üzülün , eğer birine güvenemiyorsanız geri dönmez misiniz..şüpheyi yenmeye çalışmak yerine , gerçekten bir akrep vazgeçer mi..

Vay :) bunlar kişiden kişiye değişebilir ama ben yine de sorularınıza cevap veriyim, umarım duymak istekleriniz bunlardır :)

Vazgeçmek bi akrep için kolay değildir kimse icin kolay değildir. Ben sevdiiğim zaman sonuna kadar ölümüne severim, o yüzden kolay kolay vazgecmem... Ve akrepler kalplerinin sesini dinlerler kesinlikle. Güvenmesem bile güvenmeye calısırım çünkü cok seviyorum, kestirilip atılacak bi durum değil.

Aslan burcuyum, sevgilim akrepti. ti diyorum, çünkü ayrıyız şuan. Ben içimde hiçbirşeyi gizli tutmam, herşeyimi paylaşırım, gizemden hoşlanmam. sadakat konusunda güvenim bir kez sarsılırsa oyarım onu. benim için güvenmek sevmekten daha önemlidir. Akrep erkeğiyle, hayatınızın aşkını yaşarsınız.. delicesine mutlu olursunuz.. sırılsıklam aşık olursunuz.. helede bir aslan kadınıysanız.. bu adamın aradıgı sadık bir kadındır. sadık ama kaçan, can sıkmayan, sürekli gülen bir kadın ister. Aslanlar böyle kadınlardır. ama ilişki başladıgında sahiplenir, kaçmaz, yanıbaşında durur adamın. buda akrebi sıkıyor sanırım, akrep gizemden hoşlanıyor. söylemiyor, çok ketum. bu yüzden çok tartışmalar oluyor. Çokta inatlar, bir aslandan daha inatlar. özleseler bile dönmüyorlar. ben böyle inat görmedim hiç hayatımda. hayatımın içine etti. mahvetti beni, ama hala deli gibi aşığım... böyle bir şey işte.. uyuşturucu gibi.. anlık mutluluklar, ömür boyu hasarlar veriyor.. istesende kopamıyorsun..

X