Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

akrep burcunun oturmuş bir ilişkisi varsa davranışı nasıl olur cicim aylarındaki gibimi davranır yoksa ilişkim oturdu artık diye düsünerek cicim aylarındaki ilgisi azalırmı

son derece zeki olan akrep burcu sürekli tehdit ediyormuş gibi bakar şüpheci olduğundan ve sinirli, bi şey yaparsan yakarım tarzı gözlerinden lav çıkar.Kızdırmamakta fayda var sakın fazla alttan almayın mal tipleri de sevmez siniri daha da coşar fazla abartmadan tepkinizi verin derim ben size..Akrebim biçim biçim ölürüm akrep için alem bana düşmandır neden akrep sevdim diye? napalım aşk böyle bir şey kim derdi akrebi severim diye..

Kendileri hafif delidir yüksek enerjili gerilim hatlarına benzerler bazen donuk olurlar o ara kafaları bir şeyle meşgul demektir ampul yanınca kaçın!kişiliklerini anlayamazsınız sürekli tepkileri değişir.Duygusal mıdır mantıklı mıdır sosyal midir içine kapanık mıdır soğuktur hem ateşlidir anlayabileni tebrik ediyorum!

kızlarr lutfen bana yarım edin çok kötüyüm canım acıyo paramparça bi haldeyim 1.5 aya yakındır bi akrep var hayatımd onu tanımıyodum neye sinrilenir eder vs. bilmiyodum bi kaç defa hata yaptım ama yaptıklarımın hata oldugunu bilmiyodum onun gozunde aşırı kıskanc son olayda artık bitirdi zar zor kendimi affettirdim guya ama hala konusmuyo benimle ilk zamanla gibi davranmıyo canımı cok acıtıyo napiyim ustune dusmesem baskalarıyla ilgilenmesinden korkuyorum :s

ben yengeçim.nler çektiğimi anlatamam size. bir akrep erkeğiyle birlikteyseniz kesinlikle kendinizden birşeyler feda etmekle birlikte bir o kadar da alttan alan taraf olmalısınız. çünkü aşırı!! kıskançlar. Ayrıca bilerek ya da bilmeden onun canını yakttığınızda er ya da geç fazlasıyla karşılığını alırsınız. Ama kıskançlık ve aşırı koruyuculuğu dışında gayet iyi bir burç...Ayrıca son derece zeki ve sinsilerdir. Profesyonel bir oyuncu gibi yalan da söyleyebilirler mecbur kaldıklarında...

Ben balık kadınıyım aslanla evliyim,balığa denk olan burç akrep burcuymuş..Ben bilmem ama en yakın arkadaşım akreple evli,aşırı kıskanç olduğunu söylüyor ve bir özelliği daha varki bu burcun erkeğinin bunu sadece arkadaşım değil tüm astrologlar söylüyor..Son derece cinselliğe düşkünler..

Bir akrep burcu erkeğiyle yeni tanışmışsanız ve aşık olmadan
Arkanıza bile bakmadan kaçın!
Akrep burcu erkeğiyle aşk yaşanmaz , sadece cinsellik yaşanır
Sizi sevmez sadece kullanır
Ve etkili yöntemide yalanlarıdır
Çok yalan söyler bu burcun erkekleri
Hiç bir sözlerine inanmayın , hatta kanmayın
Diyecem ama insanıda öyle güzel kandırır ki
Akrep erkeğiyle aşk yaşamak şeker ve sap olayına benzer
Birde bu burcun erkekleri asla yalan söylediklerini kabul etmezler
Yatakta bir kadınla bassanız ben birşey yapmadım
Arkadaşım yaptı diyecek kadarda yüzsüzdür
İstediğini elde edene kadar vazgeçmez , sonra elde eder , heveside biter
Benden size tavsiye ne akrep burcu erkeğinden arkadaş edinin nede sevgili
Cacık bile olmaz bu burçtan

Ha kadını hala mükemmeldir :) Tıpkı ben gibi

Son düzenleme:
Canım bitaneciğim akrep burcu. <3
Ama çoğu kişinin dediği gibi aşırı kıskanç. E napalım. :)

Son düzenleme:
sevgilim akrep yükseleni de akrep ben başak yükselenim akrep vee allah bozmasın çok uyumluyuz..
akrep erkeği kesinlikle yalan sölemez
çok zekidir
çok duygusaldır
hemen inanmaz güzenmez samimiyet arar gardını indirebileceği birilerini arar ve buldumu bırakmaz çok bağlanır
kıskançtır ama öyle kıskançlığını diline dolamaz. bakışlarıyla belli eder adeta bir anda ortamı değişir ve siz bazışeylerin yolunda gitmediğini anlarsınız.
boş kadın sevmez..kendi ayaklarının üstünde duran grurulu kadın ister
çok meraklıdır..sizi çözmek ister duygularınızı enn ince ayrıntısına kadar bilmek ister ama kendisi çözülmek istenmez.

Kızlar, ben ikizler burcuyum sevgilimse akrep. İkimizin de yükseleni terazi.

Çok kurnaz bu akrep erkekleri ya. İkizler de kurnaz ama ikizler öyle her şeyi herkesin yüzüne vurmaz ya da en azından ben öyle patavatsız biri değilimdir.

Sevgilim beni çok yoruyor. Kova burcu erkeğini tercih ederdim ama kısmet karşıma çıkmadı. Akrep varmış kısmetimizde. Çok zor bir erkek. Gerçekten de onu anlamıyorum. Anlamakta güçlük çekiyorum. Beni öyle bir analiz etmiş ki. Nabzıma göre şerbet verdiğini, damarımda akan kana kadar beni çözdüğünü biliyorum. İlmek ilmek işliyor beni farkındayım. Ama değişik bir havası farklı bir çekim gücü var.

Akrep erkeği tam bir erkek. Onun o erkeksi tavırlarına ve tensel çekimine hastayım. Belki de bu nedenle diğer olumsuz yönlerine katlanıyorum.

Katlanmak iyi bir tabir değil biliyorum. Sabredersek sabrımız elbet bir gün bitecek ama ne yapalım. Ne olur bana akıl verin.

İkizler kadınıyla akrep erkeği tecrübesi olanlar; bizim için umut var mı sizce? Yükselenimiz aynı. Terazi. İkimiz de çok tutkulu ve aşığız. Sevgi konusunda dengeliyiz. İkimiz de tilkiyiz. Henüz birbirimizin kuyruğuna basmadık ama bu tamamen benim dengeleyici özelliğim sayesinde oluyor. Eğer bu kadar sabırlı, hoşgörülü ve nazik olmasaydım ilk hafta ayrılmıştık. Hayret 3 ay oldu ve hala beraberiz

Son düzenleme:
kizlar, selamlar..
benim de kaderim sizinkilerle ayni, yani sevgilim akrep!!!
daha sevgilim demek de garip geliyor acikcasi, zira yeni basladik, 1 hafta oldu daha, ama tabi daha oncesinden gorusuyorduk.
ben de basagim bu arada, simdilik iyi gidiyor, tabi iyi gidiyor demek icin cok erken ama gordugum kadariyla mantikli bir insan.
kiskanclik konsusuna gelince henuz bir kiskancligini gormedim, gayet yaninda mini mini etekler de giyiyorum, topuklula ayni boyda oluyoruz fln,simdilik karismadi cok sukur. ki en en en sevmedigim seydir gereksiz yere kiyafetime karisilmasi, cunku hani ben de bilirim nerde ne giyilmesi gerektigini.
onun disinda bu cinsellige duskunluk kismini bilmiyorum henuz tabi, ama belli ediyor hareketlerinden, surekli bi sariliyim opiyim durumu var:) artik bu ozellik eksi bir ozellik mi arti mi bunu zamanla gorucez:)
kizlar neler neler yazmis akrepler hakkinda umarim benimki boyle cikmaz:) bence basakla akrep iyi bir cift olabilir gibi geliyor, bilmiyorum siz ne diyorsunuz,, ikisi de mantiksal, basagin zaten hep bi arabuluculuk rolu var, bu da akrebi dengeler sanki. ama belli olmaz yine de..

gerçekten kafasından geçenleri anlamak çok mümkün olmuyor gibi.
5 ay sonra ilk kez bir araya geldik , her şey çok güzel , çok özlemişiz ikimiz de , hasret giderdik , hiçbir sorun yok , tamam diyorum bu defa oldu sanırım ; ama şimdi ben aramadığım sürece beni arayıp sormuyor hala aynı aslında , hala yoğun çalışıyor , hala aynı tempoda ; bizim tek engelimiz de bu zaten (

Merhaba Arkadaşlar,
Yazılan tüm mesajları tek tek okudum. Kafam karmakarışık ancak siz cevap verirsiniz diye düşündüm, akrep erkeği bu kadar yakından tanıdığınız için. Benimde hoşlandığım kişi bir akrep burcu. Kendisini 2 yıldan fazladır tanıyorum, iyi arkadaşım. Ama hareketlerini arkadaşlıkla karıştırıyo muyum diye kafam karmakarışık. 1 yıl öncesine kadar evliydim, o dönemlerde haliyle çok ilgili değildi.(o da eşinden ayrılmış:) çok eskiden). Ama ben boşandıktan sonra beni her gördüğünde iltifat etmeye başladı:) hatta ben içimden derdim beni eski eşim bile görmüyo böyle iltifat etmiyordu, ama arkadaşım yapıyo derdim. Her gördüğünde bugün çok güzelsin, bu kıyafetin çok yakışmış, kilo mu verdin sen çok güzel görünüyorsun gibi sözler söylüyordu. Aynı iş yerinde çalışıyorduk, ben şehir değiştirmek zorunda kaldım, o da şimdi çalıştığımız yerden ayrıldı. Sürekli etrafımda buluyordum, şirket semineri yemeği olur yanımda bitiverirdi. Başka masaya oturmak zorunda kalsa bile yanıma gelir sohbet eder giderdi.

Ondan hoşlanmaya başladığımı en son şirketimizin verdiği seminerde farkettim. 50 küsür çalışan varken ne zaman baksam ya yanımda olup benim sohbetime katılıyordu ya da bana bakarken yakalıyordum. Bu akrep erkeklerinin bakışları hep böyle etkili mi olur :) En son bizim şirketten ayrıldı bende ana ofise gittim işlerimi halletmek için. Gündüz face e istanbuldayım yazmıştım. Bi baktım akşama doğru şirkete gelmiş, ufak bir işim vardı diye. Oturduk konuştuk. Sanki etrafında başka bir insan yokmuş gibi bana dönük benimle uzun uzun sohbet etti bakışları beni mahvetti :) (seni seviyorum gibi bakıyolardı). Telefonda hep bir kahve içelim der, istanbula geldiğinde. Ya ben mi yanlış anlıyorum kızlar yoksa onunda bana karşı ilgisi var mı :) ne olur yardım edin. Bu akrep erkeğini anlamak çok zor.

Bu arada ben yay burcuyum yükselenim yengeç, o akrep :)

bnce kesinlikle ilgisi var

bnde akrep burcuyum
gözleri herşeyi anlatır diyorum

akrep burcu zordur yalnız sevdimi tam sever soğudumu da tam soğur unutma derim

bnde akrep burcuyum

Teşekkür ederim AzRASILAM:) Ekşi sözlükte okumuştum sanırım yay burcuna arkana bile bakmadan kaç akrepten yazıyor ama acaip etkilendim. Yani o bakışlar, tatlı dili yok mu :) kendimi kaptırmamak için zor tutuyorum :)

yükselenin yengeçmiş

eğer özelliklerinden taşıyorsan
akrep le yengeç çok iyi anlaşır derim

bnde akrep burcuyum

Yengeç özelliği taşıyor muyum çok bilmiyorum ama yay burcu özelliklerinin hepsini taşıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…