Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

benim eşim de akrep burcu.
hatta yükseleni de akrep. burada yazılanların aksine hiç ama hiç kısıtlayıcı değil, sahipleniliciği de öyle pek ön planda sayılmaz. sabırlı olmaları, çok ama çok inatçı olmaları dışında diğer özellikleri sanırım kişiden kişiye değişiklik gösteriyor.

birde benimkinin yükseleni boğa sanırım. al birde burdan yak
inatçılık, sabit fikirlilik, sabırlılık 2 kat daha fazla

benim eşimde akrep tüm özellikleri ii de konuşkan olmasını isterdim doğrusu
:26::26

akrep burcunun sınırLarını zorLayıcı çok hareketi oluyo insanı çileden çıkarıyoLarr...
ama sevdiLermii tam seviyoLarr ,işte buna hayranımmm...

akrebe dırdır yapmicaksın, mümkün mertebe susacaksın. bir şeyi bir kere söyleyeceksin tekrarlamicaksın. canı isterse yapar istemezse yapmaz, isterseniz bin kere söyleyin, inat mı inat. bir güzel üste çıkar. hep kendi haklıdır, çok nadir özür diler, hatta formaliteden bile özür dileyebilir, sırf konu kapansın diye ama sizi haklı gördüğü var mıdır, sanmıyorum. çok nadir haklı görür karşısındakini. çok inatçı, katı, serttir. kızdı mı eğer telefonda tartışmışsanız yumuşatması zordur. zaman vermek gerekir, konuşarak ne sakinleştirebilirsiniz nede bişey konuşabilirsiniz, dinler gibi yapar dinlemez. sürekli yalnız kalıp dşünmek ister böyle zamanlarda. haksız olduğuna inanıyorsa özür diler. kızdı mı kaçın,saklanın, sakinleşene kadar kaybolun, yakar yıkar sonra pişman olur.

sevdi mi tam sever. sadakate önem verdiğini düşünüyorum. şeker mi şekerdir (iyiyken canım cicimken). süprizlerden çok çakmasa da nadiren de olsa güzel şeyler yapar, şaşırır kalırsınız. düşüncelerini tahmin edemezsiniz. bazen öyle şeyleri içinde tutar ki, size de yansıtmaz, anlayamazsınız birgün yüzünüze vurduğunda. nasıl susmuş konuşmamış sabretmiş şaşırırsınız.

iyi tanımış mıyım

Son düzenleme:
cok iyi tanımışsın senin burcunu öğrenebilirmiyim :)) ben bir yengeç olarak akrep sevgilimden bunları gördüm telefonda tartışırsak aramızın düzelmesi bazen 1 haftayı buluyor haksızsa özür diliyor gönlümü alıyor

benim sevgilim akrepti , ben de koç burcuyum.
ilk başlarda her şey çok güzeldi , beni etkilemek , dikkatimi çekmek için çok güzel şeyler yaptı ve başarılı da oldu ; heyecanlı , ilgili , kibar , düşünceli biriydi.akışına bıraktık ve sevgili olduk , ilişkimiz çok güzel devam ediyordu , benim gereksiz birkaç tribim yüzünden sıkıntı yaşamıştık ama o'nu kaybetmek istemediğim için sabırlı ve anlayışlı olmaya çalıştım hep ; ama bunu isteyerek yaptım , zorla değil.çok eğlenceli , sohbet edebilen , beraber çok iyi vakit geçiren bi çifttik , ne yazık ki o çok yoğun çalışıyordu ve bu yoğunluğunun içine beni daha fazla alamayacağını , bana zaman ayıramadığı için kendini suçlu hissettiğini ve kafasının dağıldığını hiç bi şeye dikkatini veremediğini söyledi ve beni terk etti.aradım , mesaj attım , toparlamaya çalıştım ama o yıkılmaz duvarlar ördü önüme.
başıma kötü bi olay geldi , bunu öğrenince görüştük , özlediği her halinden belliydi ama yine aynı şeyleri söyledi ; öngörülü davrandığını , ilerde benimle ilgilenemeyişinin aramızda sorun olacağını , benim artık isyan edeceğimi ve ilişkimizin kötü bi yere gideceğini düşünerek ayrılmak istediğini söyledi , ne dediysem ikna olmadı , kafasına koymuş bi kere ayrılığı aslında çok duygusal biri olduğunu , benimle ve ilişkisiyle ilgili hiç bi sorunu olmadığını ama şu an mantıklı davranması gerektiğini söyledi ve noktayı koydu.
sanırım akrep burcu insanları net , yani ya var ya yok , arada derede şeyleri sevmiyolar anladığım kadarıyla , kendi keyiflerine göre yaşamayı tercih ediyorlar ve sanırım sorumluluk almaktan kaçıyorlar , belki korkak bi yanları bile olabilir :) bilemiyorum.
ama bildiğim tek şey , hayata renk kattıkları ... en azından benim için öyleydi ...

canım cok üzüldüm ben yengeç burcuyum sevgilim akrep o kadar yoğun calısıyorki... bana zaman ayıramıyor. ve ben cok dırdır yaptım mola verdiğinde zaman ayır bana diye. cünkü aynen ilk baslarda biz cok iyiydik o kadar gülüp eglenirdikki msjlasırdık falan. ama simdi ne mesajlasıyoruz nede adam akıllı konusuyoruz. İste zaman buldukca telefonla konusabiliyoruz bulusabilirsek haftada 1 gün bulusuyoruz. Bak sevgilin iyi düsünmüs soğuyabilirdi senden eğer dırdır yaparsan bence sizin iliskiniz aynı sekilde özlem ve sevgiyle devam ederse birleşmeniz mükemmel olacaktır. Sonucu evlilik olacaktır tabii ikinizdede duygu düsünce değişmezse. Ben simdi nasılım ona anlayışlı davranmaya calsııyorum cünkü ben dırdır yapınca kavga ediyoruz telefonda. iyi yaklasmaya calısıyorum kasıyorum kendimi maalesf ben yengeç olarak fecii bir ilgi beklerim :S sırf benden soğumasın iliskiden soğumayalım diye katlanıyorum. insallah sizde barışırsınız.

teşekkür ederim , ben çok özlüyorum o'nu ; ama o neler hissediyor bilmiyorum , ne aradı ne sordu , ben arasam cevaplamaz diye düşünüyorum.hayır anlamıyorum , neden böyle bıçak gibi kesip attı ; ama buna da bi cevabı var , böyle devam ederse ilişkimizin bi sonu yokmuş o yüzden görüştüğümüzde her şey çok güzel olduğu için , bu görüşmeleri kesmemizin en doğru olduğu.hala aşık olduğum için bunları kabullenmek istemiyorum elbette ; ama zamanla anlayacağım sanırım o 'nu. ne kızgınım ne de kırgın , sadece bizi çok özlüyorum.
ama o hayatına devam ediyor gibi görünüyo ya da bilmiyorum tabi neler hissettiğini , hiç bi şey dışardan göründüğü gibi değildir belki de.

her şeyin hayırlısı , zor insanlarla birlikte olunca özveri,hoşgörü,anlayış vs vs vs hep biz kadınlara düşüyor , dilerim senin ilişkinde çok güzel ve sıkıntısız bi şekilde devam eder canım.

sanırım işlerinin yoğunluğu nedeniyle kaybetme korkusu yaşamış.. zamanla senin ondan sıkılıp artık onun işinden bıkıp dolayısıyla da onu terk etmenden korkup önlem almış kendince... diğer şekilde kaldıramayacağı için bu yolu seçmiş.bi akrep kızı olarak aklıma gelen ilk şey bu oldu. akrep genelde yoğun duygunun burcu olduğu için aşka yelken açtı mı kontrolu kaybetmekten korkar. çünkü tüm kalbiyle sever ve yoğun sever. bunun altında da bir işe tam olarak odaklanması yatar. yani aşksa aşkına tam odaklanır. işse işine tam odaklanır, diğer şeyleri ihmal edebilir dengede tutamayabilir. ya hep ya hiç felsefesi...
hiç üzülme sakın... zamana bırak. gerçekten istiyorsa seni ne yapar eder bir şekilde bu ayrılığa son verir. tutkusuna hakim olmaz geri döner. ama baktın ki ses seda yoksa bir daha ne ara ne de sor onu.. kaybeden o olsun. burnu sürtülsün. yok yere ilişkiyi bitirmek neymiş görsün

çok haklısın , ben zaten diyordum , korkuyorsun , kabullenmiyordu.evet çok özlüyorum ama tutuyorum kendimi , elimden geleni yaptım çünkü.
sanırım o biraz daha anlık yaşıyor evet iyi bi insan olabilir ama bi ilişkiyi yürüten tek koşul bu değil elbette.o dışardan bakıldığında hayatına çoookk güzel bi şekilde devam ediyor gibi görünüyor , ben de artık benim o'nun için bi heves olduğumu düşünüyorum , yani evet yoğun duygularla başladığından , isteyerek geldiğinden eminim ama galiba sonrası için o sorumluluğu alacak kadar yoğun değildi.
artık ne ararım ne de sorarım , 25 gün oldu , ses seda yok , daha da beklemiyorum zaten.bitti benim için de!
şimdi böyle gel-gitlerle yaşamak güzel geliyor olabilir ona belki ama zaman geçtiğinde görücem ben onu:)

Akrep burcu birisiyle görüşüyorum bende kovayım dün facebookdaki erkek arkadaşlarımın bana yaptığı yorumlar yüzünden tartışır gibi olduk bu saat oldu aramadı bende aramayayım değil mi?

Akrep biri çok sevdiğini söylüyor, çok yoğun duygular besliyor lakin hep aklı fikri konuşmaları cinsellikte odaklanmış. Aşırı derece yoğun hissediyor. Akreplerle olanlar sizde nasıl güvenebilir miyim ki acaba. Ben öle serbest biri değilim aşık olduğu konusunda şüphem yok ama işte ne kadar güvenebilirim. Klasik erkek kandırmacaları mı diye de düşünmeden edemiyorum. Benim burcumda başak malum yaklaşmaz kolay kolay başak.

Akrep burcu birisiyle görüşüyorum bende kovayım dün facebookdaki erkek arkadaşlarımın bana yaptığı yorumlar yüzünden tartışır gibi olduk bu saat oldu aramadı bende aramayayım değil mi?

akrep burcu malum kıskançtır. kova ise bildiğim kadarıyla pek kıskanç değildir. tabi kıskanmak için haklı sebep var mı önemli olan o. sizce kıskanılacak bir durum var mıydı?
bir akrep olarak ben de sevgilime beğeni vs türünden mesaj atılırsa hiç hoş karşılamam. başka türlü normal mesajlar ise tabiki boş yere kıskançlık yapmış. ama beğeni türünden ise bilemiyorum. kıskançlık akreplerin pek elinde değildir.

bu arkadaşlar sevghili olmadık ama o yolda devam ediyoruz inyetini belli etti evet facebookda erkek arkadaşlarımdan biri gülünm diğeride bebeğim yazmıştı yorumlarda ve o buna çok kızdı birde ilgisizliği var ama istanbula yeni geldi çok yoğun çalışıyor vede parasıda yok sanırım bunları çok sorun ediyor ben sevip sevmediğinin bilemedim ama sen neyin peşinden amacın ne diye sorduğumsa seni ikna edip masaya oturturmak dedi ne masası dedim yemek masasımı diye şaka yaptım nikah masası dedi.ama hiç romantikliği yok bana roantikliği sen öğret diyor

canım yanlış anlama da sevgili olma yolunda ilerliyorsanız ve de diğer arkadaşların bebeğim vs. gibisinden laflar ediyorsa o sana kırılmakta haklıymış bence:) ama yine de kendine göre bir bildiğin vardır:)

Okurken çok eğlendim sen beni anlattın resmen canımm:))
Akrep burcu insanı ayynenn boyledir işte.
eleştirilmeyide hiç sevmezler ve de çok acaibiz hiç sevmediğimiz bir insanla bir anda çok samimi de olabiliyoruz bunları not olarak düşeyim

Son düzenleme:

evet haklı tabi benisevdiğini söyledi bakalım

Arkadaşlar kova burcu yani ben akrep burcu bir erkek ile dünden beri sevgiliyim :) allah yardımcım olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…