Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Merhaba Arkadaşlar,
Yazılan tüm mesajları tek tek okudum. Kafam karmakarışık ancak siz cevap verirsiniz diye düşündüm, akrep erkeği bu kadar yakından tanıdığınız için. Benimde hoşlandığım kişi bir akrep burcu. Kendisini 2 yıldan fazladır tanıyorum, iyi arkadaşım. Ama hareketlerini arkadaşlıkla karıştırıyo muyum diye kafam karmakarışık. 1 yıl öncesine kadar evliydim, o dönemlerde haliyle çok ilgili değildi.(o da eşinden ayrılmış:) çok eskiden). Ama ben boşandıktan sonra beni her gördüğünde iltifat etmeye başladı:) hatta ben içimden derdim beni eski eşim bile görmüyo böyle iltifat etmiyordu, ama arkadaşım yapıyo derdim. Her gördüğünde bugün çok güzelsin, bu kıyafetin çok yakışmış, kilo mu verdin sen çok güzel görünüyorsun gibi sözler söylüyordu. Aynı iş yerinde çalışıyorduk, ben şehir değiştirmek zorunda kaldım, o da şimdi çalıştığımız yerden ayrıldı. Sürekli etrafımda buluyordum, şirket semineri yemeği olur yanımda bitiverirdi. Başka masaya oturmak zorunda kalsa bile yanıma gelir sohbet eder giderdi.

Ondan hoşlanmaya başladığımı en son şirketimizin verdiği seminerde farkettim. 50 küsür çalışan varken ne zaman baksam ya yanımda olup benim sohbetime katılıyordu ya da bana bakarken yakalıyordum. Bu akrep erkeklerinin bakışları hep böyle etkili mi olur :) En son bizim şirketten ayrıldı bende ana ofise gittim işlerimi halletmek için. Gündüz face e istanbuldayım yazmıştım. Bi baktım akşama doğru şirkete gelmiş, ufak bir işim vardı diye. Oturduk konuştuk. Sanki etrafında başka bir insan yokmuş gibi bana dönük benimle uzun uzun sohbet etti bakışları beni mahvetti :) (seni seviyorum gibi bakıyolardı). Telefonda hep bir kahve içelim der, istanbula geldiğinde. Ya ben mi yanlış anlıyorum kızlar yoksa onunda bana karşı ilgisi var mı :) ne olur yardım edin. Bu akrep erkeğini anlamak çok zor.

Bu arada ben yay burcuyum yükselenim yengeç, o akrep :)

Ahh şu akrep erkekleri , bir kadını büyülemesini çok iyi biliyorlar
Zamanla o tavırları hödükleşmeye başlıyacak hiç canızı sıkmayın
Akrep erkekleri normalda asla öyle değildir
İlk başta ilgilidir , sonrada odun
Heleki ilişkiniz başladıktan sonra , birde sizden seni seviyorum sözcüğünü duyduktan sonra kesinikle sizinle ilgilenmez
Şuanda elde etme aşamasında oldukları için bu tavırlarda
Akrep erkeğiyle el şıkışmadan arkana bile bakmadan kaçacaksın
Yoksa hayatının hatasını yaparsın
Akrep burcu erkeğinden cacık olmaz ..
Bu arada akreple yengeçte anlaşamaz

Valla akrebin erkekğindan kaçacaksın kadınıyla arkadaş olacaksın
Kendimden biliyorum mükemmeldir bu burcun kadınları

Hakikaten de bu akrep erkeklerinde var bişi. Sevgilim akrep. Öyle bi bağladı ki beni kendine. Ama ne yalan söyliyim erkek gibi erkek yaa :KK23:

Yalnız öylesine ters ve sert bir tarafı var ki; o tarafına henüz rast gelmedim. Bana göstermiyor ama ben hissediyorum. Allah göstermesin, bence kavga anında çok kırıcı olur bu akrepler. Acaba şiddete meyilleri var mı kızlar :KK30:
Ahh şu akrep erkekleri , bir kadını büyülemesini çok iyi biliyorlar
Zamanla o tavırları hödükleşmeye başlıyacak hiç canızı sıkmayın
Akrep erkekleri normalda asla öyle değildir
İlk başta ilgilidir , sonrada odun
Heleki ilişkiniz başladıktan sonra , birde sizden seni seviyorum sözcüğünü duyduktan sonra kesinikle sizinle ilgilenmez
Şuanda elde etme aşamasında oldukları için bu tavırlarda
Akrep erkeğiyle el şıkışmadan arkana bile bakmadan kaçacaksın
Yoksa hayatının hatasını yaparsın
Akrep burcu erkeğinden cacık olmaz ..

Valla akrebin erkekğindan kaçacaksın kadınıyla arkadaş olacaksın
Kendimden biliyorum mükemmeldir bu burcun kadınları

Hakikaten de bu akrep erkeklerinde var bişi. Sevgilim akrep. Öyle bi bağladı ki beni kendine. Ama ne yalan söyliyim erkek gibi erkek yaa :KK23:

Yalnız öylesine ters ve sert bir tarafı var ki; o tarafına henüz rast gelmedim. Bana göstermiyor ama ben hissediyorum. Allah göstermesin, bence kavga anında çok kırıcı olur bu akrepler. Acaba şiddete meyilleri var mı kızlar :KK30:

Benim eski sevgilim akrepti ama şiddete meyilli filanda değildi
Ama babasıda akrepti ve annesini dövermiş zamanında o yüzden ayrılmışlar
Benim sevgilim zaten hödüktü , korkağın tekiydi

En çok kırıcı ve hayvan olmasından korkuyorum. Ben ona iyi davranmasam o bana davranmaz eminim. Var hamurunda bi kazmalık ama henüz bana yansıtmadı :KK5:
Benim eski sevgilim akrepti ama şiddete meyilli filanda değildi
Ama babasıda akrepti ve annesini dövermiş zamanında o yüzden ayrılmışlar
Benim sevgilim zaten hödüktü , korkağın tekiydi

En çok kırıcı ve hayvan olmasından korkuyorum. Ben ona iyi davranmasam o bana davranmaz eminim. Var hamurunda bi kazmalık ama henüz bana yansıtmadı :KK5:

Hadi ya. O zaman onu yontmaya çalışsanız iyi olacak
Ama bunu yüzüne direk söyleyerek değil , alttan alta , hiç fark ettirmeden
Misal ben hassas biriyimdir , beni kırma , beni üzme diyip sırnaşarak yapabilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
ahh şu akrep erkekleri , bir kadını büyülemesini çok iyi biliyorlar
zamanla o tavırları hödükleşmeye başlıyacak hiç canızı sıkmayın
akrep erkekleri normalda asla öyle değildir
ilk başta ilgilidir , sonrada odun
heleki ilişkiniz başladıktan sonra , birde sizden seni seviyorum sözcüğünü duyduktan sonra kesinikle sizinle ilgilenmez
şuanda elde etme aşamasında oldukları için bu tavırlarda
akrep erkeğiyle el şıkışmadan arkana bile bakmadan kaçacaksın
yoksa hayatının hatasını yaparsın
akrep burcu erkeğinden cacık olmaz ..

valla akrebin erkekğindan kaçacaksın kadınıyla arkadaş olacaksın
kendimden biliyorum mükemmeldir bu burcun kadınları

akreple yengeç anlaşamaz mı

bir bakın derim en iyi anlaşna burçlardandır
tek dezavantajı herikisinde duygusal oluşudur

kısacası 2 tarafta hemen küsmeye meyillidir

Ben yengeç burçlarından ölesiye nefret ederim
Akrep burcundan olupta anlaşanını görmedim daha

bi akrep burcuyla nasıl baş edebilirimmm :KK43:( :KK43:(
nişanlım akrep burcu erkeği..beni çok üzüo :KK43:

Çevremdeki yengeç burcu kadınların %80 i akrep burcuyla evli...En uzun sürenler de yine bu burçların evlilikleri..:KK19:Bakışarak bile anlaşıyorlar..O kadar yani arada konuşuyorlar tabii..:KK52:

Döner ama pişman olduğu için dönmez
Eğer aramazsınız sormazsanız , hiç bir iletişiminiz olmazsa
Merakından döner..

çevremdeki yengeç burcu kadınların %80 i akrep burcuyla evli...en uzun sürenler de yine bu burçların evlilikleri..:KK19:bakışarak bile anlaşıyorlar..o kadar yani arada konuşuyorlar tabii..:KK52:

kesinlikle akrep yengeç çok iyi anlaşıyor

bnm yengç burcu erkeği ile bir ilişkim olmadı
amma velakin arkadaşlıklarım oldu

en iyisi onlarla olanlardı

aynen göz temasımız bile yetiyordu anlaşmamız için

ben yengeç burcuyum sevgilim akrep biz her gün konuşmuyoruz bazen 2 günde 1 bazen 4 -5 gün bile konusmuyoruz ben bu durumdan hiç memnun değilim bir akrep arayıp sormuyosa araya bu kadar mesafe koyuyosa sebebi ne olabilir

size katılıyorum inatçıyız maalesef ama iliskimizin baslarında çok ilgiliydi simdi biraz odun sevdiğini yanımdayken belli ediyo gelecekten konusuyo falan ama ben ondan ayrı kaldıkca aklma bisürü sey geliyo beyfendi ilgilenmediği icin

X