Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Canım benimkiyle tanışmıyorduk daha ama aynı sınıftaydık.2 ay bana yaklaşma bile yaklaşamamıştı.Daha sonraları ben bunun bakışlarını yakalamaya başladım.Taş olsa çatlar artık :26: Dayanamadı herhalde .. Sınıfta bi şekilde benimle alaka konu açmaya çalışırdı. Dur ben şuna bi yaklaşayım dedim,derdi neymiş anlayayım dedim.Facebookta ekledim.İlk facebooktaki konuşmamızda numaramı istedi(İlk konuşmamız sayılır).Ertesi günkü yüzyüze konuşmada da sinemaya davet etti ama halaa duygularını açıklayamamıştı. Yani anlayacağın karşımda kıvranıp duruyordu ben ona adım atana kadar.Muhteşem derecede ilgiliydi tabiki o zamanlar.Evlenmek istediğini söylerdi :KK4:

Ama gel gelelim sonrası .. Benden uzaklaştı.Her anı benle geçirmek isteyen insan gitti.Ne kadar zıt olduğumuzu farketti :KK45: Ben ona en başta demiştim halbuki ama bu engel değil seni seviyorum ve bırakmam peşini derdi.Çevrem geniştir,kendimi geliştirmeyi severim ama o ilk başlarda verdiği sözleri de tutmamaya başladı ve kıskanç biri olup çıktı.Hatta paranyk diyorum o daha uygun oluyor onun için .. Bu sadece bi örnekti.

Şimdi nolacak peki .. Sadece birbirmizi sevdiğimiz için birbirmize katlanıyoruz :KK43:

Unutma canım: bi ilişkide sen ne hissedersen karşındaki de onu hisseder.

Kendi ilişkine göre ölç tart artık tatlım :KK68:

ben de anlatmak istiyorummm :nazar: 11 yıldır aynı ortamdayız birbirimizi çok iyi tanıyoduk, tanıyoruz.samimiyetimize güvenerek olsa gerek bana direk hayatımın devamını seninle geçirmek istiyorum demişti.

ilk başlarda kıskanç değildi farkediyodum ama kendini frenlemeye çalışıyodu kıskandığını bana pek belli etmek istemezdi ama sonra dayanamadı ve o günden beri hayatımda gördüğüm en kıskanç insan oldu.hatta dreamss'n de söylediği gibi parnyk derecesine geldi.şuana kadar Allaha şükür ona küçücük bi yanlışım olmadı, güvenini hiç bi zaman sarsmadım ama herhangi bi film de bi aldatma sahnesi görsün yada benzer şeyler görsün hemen morali bozulur.sakın sen yapma bana der.ya sen de bana böyle şeyler yaparsan der... bu konularda çok tedirgindir.bu yönünü öğrendiğimden beri zaten birlikte izliceğimiz filmleri seçerken bile özen gösteririm :KK61:

Son düzenleme:
sevgilileriniz ne konuda kıskançlık yapıyor size?zor adam demişsiniz ne konuda zor?ben yükselen akrepim ve neredeyse tüm özelliklerini taşırım.emin olun ki herkes güven ve sadakat ister ilişkisinde ama akrep bunun kaşarlısını ister.yemin ederim.çaktırmadan takip eder ettirir.nefesi ensenizdedir her daim eğer sizi ciddi düşünüyorsa.sevmiyorsa sallamaz zaten.gerçi erkeklerini tam bilemiyorum ama akrep aşağı yukarı böyledir.

sevgilileriniz ne konuda kıskançlık yapıyor size?zor adam demişsiniz ne konuda zor?ben yükselen akrepim ve neredeyse tüm özelliklerini taşırım.emin olun ki herkes güven ve sadakat ister ilişkisinde ama akrep bunun kaşarlısını ister.yemin ederim.çaktırmadan takip eder ettirir.nefesi ensenizdedir her daim eğer sizi ciddi düşünüyorsa.sevmiyorsa sallamaz zaten.gerçi erkeklerini tam bilemiyorum ama akrep aşağı yukarı böyledir.

kısa ve öz olarak tam anlamıyla anlatmışsın diyebilirim.en azından kendi erkek arkadaşım için konuşmam gerekirse... zorluğu çok kıskanç olması (gerçi ben de çok fazla kıskancımdır) dedğin gibi her an nefesini ensemde hissederim yanımda olmadığı zamanlar bile.hatta bazen yalnız dolaştığımda yada arkadaşlarımla birlikteyken sağa sola bakındığım çok olur.bi anda bi yerlerden çıkıp gelmelerine alıştım diyebilirm

birde sahiplenme olayı çok fazladır acayip benimseme huyları var.sen benimsin mesela.hayır başka türlüsü olamaz benimsemezse sevmez.eğer seviyorsa varsa canından parça gibisin. o yüzden hatalarını affetmez büyütür de büyütür.sallamadığı biri olsa ne yaparsa yapsın umursamaz zaten.sen ne konuda kıskançlık yaşıyorsun mesela?kılık kıyafet gezme tozma erkek arkadaşlar?akrepler sadakat takıntılıdır diğer burçlardan farklı olarak.

birde sahiplenme olayı çok fazladır acayip benimseme huyları var.sen benimsin mesela.hayır başka türlüsü olamaz benimsemezse sevmez.eğer seviyorsa varsa canından parça gibisin. o yüzden hatalarını affetmez büyütür de büyütür.sallamadığı biri olsa ne yaparsa yapsın umursamaz zaten.sen ne konuda kıskançlık yaşıyorsun mesela?kılık kıyafet gezme tozma erkek arkadaşlar?akrepler sadakat takıntılıdır diğer burçlardan farklı olarak.

kılık kıyafet gezme tozma topuklu ayakkabı giymeme kendi kuzenimden bile kıskanır.ellerimdeki ojeye bile takıktı bi ara ama o konuda ikna etmeyi başardım :KK61:
hep söyler zaten sevdim mi tam severim diye :KK9: gerçekten de öyle.sevgisini her türlü hissettirir bana.tek çocuk olarak büyümeme rağmen ailemin benimle ilgilendiğinden daha çok ilgilenir.bi hatam olursa affetmeyeceğini affetse bile asla unutmayacağını bildiğim için adımlarımı çok sağlam ve düşünerek atarım.mesela bazıları vardır.sevgilisini kasıtlı olarak kıskandırır..ben bunu asla yapmadım yapamam da. çünkü bu durum benim lehime değil de aleyhime olur.

Son düzenleme:

kendimi gordum bi an ,cok guzel ozetlemissin arkadasim..

terazi burcuyum ama yukselenim akrep fazlaca etkiliyor, sikayetciyim ,mahkemeye basvurup yukselenimi nufusumdan sildircem:KK53:

akrepin aşkını kaldırmak çok zordur haycecim.o tutkunun ihtirasın altından kolay kalkılmaz.öpmesi koklaması sarılması bile herkesten farklıdır.kolay güvenmez ama bir güvensin dayasın sırtını sana gözünü bile kırpmadan.. o kapalı kutunun altından ne derinlikte ne incelikte şeyler çıkacak tahmin edemezsin.çok fedakardırlar kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği manyaklığı yapar seviyorum dediği kişi için.öyle şeyler yaparlar ki karşısındaki o özel insan için karşısındaki mihnet duyguları altında ezilir.(tabi akrebin değerini bilen insansa..)hani Allah sınıyor ya bu dünyada bizleri zor ve çetin imtihanlar sonrası mükafat öyle büyük olur ya.işte aynısı akrebin aşkı içinde geçerli.önce derin sularda yüzeceksin.biraz özgürlüğünden feragat edeceksin.ama kendini ezdirmeden. ayakları üzerinde kuvvetle duran güçlü insanı sever akrep.

o akreplerden biriyle biraz önce tartıştım
farklı tellerden çalıyoruz bazen o akrep ben yay
bi kelime söylüyo çık çıkabilirsen işin içinden altında kaç tane anlam yatıyo kimbilir

akrepin aşkını kaldırmak çok zordur haycecim.o tutkunun ihtirasın altından kolay kalkılmaz.öpmesi koklaması sarılması bile herkesten farklıdır.kolay güvenmez ama bir güvensin dayasın sırtını sana gözünü bile kırpmadan.. o kapalı kutunun altından ne derinlikte ne incelikte şeyler çıkacak tahmin edemezsin.çok fedakardırlar kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği manyaklığı yapar seviyorum dediği kişi için.öyle şeyler yaparlar ki karşısındaki o özel insan için karşısındaki mihnet duyguları altında ezilir.(tabi akrebin değerini bilen insansa..)hani Allah sınıyor ya bu dünyada bizleri zor ve çetin imtihanlar sonrası mükafat öyle büyük olur ya.işte aynısı akrebin aşkı içinde geçerli.önce derin sularda yüzeceksin.biraz özgürlüğünden feragat edeceksin.ama kendini ezdirmeden. ayakları üzerinde kuvvetle duran güçlü insanı sever akrep.

tamamiyle duygularıma düşüncelerime tercüman oldun :KK61: ben normalde özgürlüğüme çok düşkün bi insanım,kısıtlanmayı pek sevmem.ama senin anlattığın onun aşkını gördükten sonra bana olan ilgisi sevgisi sadakati herşeyin içine beni koyması ve bana bunları hissettirdiği için hayatımda yaşamadığım yaşayamadğım tüm güzellikleri yaşattığı için ve onun gibisinin dünyaya sadece 1 kez gelebildiğine inandığım için onunlayım ve onun için kendimden fazlasıyla ödün verdim hala daha veriyorum.şuana kadar beni hiç pişman etmedi... hayatıma girdi gireli bi çok şeyden vazgeçtim... iyi ki de vazgeçmişim.çünkü vazgeçtiğim şeyler sayesinde mutluyuz , huzurluyuz... hatta onun bana olan sevgisine karşılık az yapıyomuşum gibi hissediyorum...

Son düzenleme:
canım benim sen nelerden vazgeçtin ki öyle?ama seni sen yapan değerlerden uzaklaşma onun için soruyorum.

canım benim sen nelerden vazgeçtin ki öyle?ama seni sen yapan değerlerden uzaklaşma onun için soruyorum.

yanlış anlamadım zaten merak etmen normal :KK61: belki küçük şeyler belki büyük şeyler ama benim için yapması çok zor şeyler değildi.insan gerçekten sevdiğinde herşeyi görmezden gelebiliyor çünkü :KK61: mesela dedğim gibi ben özgürlüğüme düşkün bi insandım ve şuan 20 yaşındayım gençliğimin baharındayım daha :KK61: o beni kısıtlamadan kendimi kısıtlamaya çalıştım açıkçası.eski halimden çok farklı bi hale geldim.tabi ki iyi anlamda bence... geçen seneki arkadaşlarım bu hallerimi duydukların da çok şaşırıyorlarmış hatta.kısacası özgürlüğümden fazlasıyla vazgeçtim.onunlayken zaten kendimi çok mutlu hissediyorum, özgür hissediyorum.hiç erkek arkadaşım kalmadı mesela benim.hatta çok sevdiğim yırtık bi kotum vardı o da hiç hoşlanmazdı o kotumdan.bi gün kendi isteğimle eline verdim parçala dedim.o olmadan gece dışarı çıkmıyorum asla.. ve kendisi denizci, 4 buçuk aydır seyirde.onu bekliyorum :KK61: bu aşkı , onu fazlasıyla hakediyorum bence.daha sayamadığım, aklıma gelmeyen dünya kadar vazgeçtiğim şeyler var.belki basit şeyler ama her insanın da yapamayacağı şeyler bunlar... vazgeçtiğim şeyler için mutsuz muyum? tabi ki hayır aksine mutluyum.eğer bu durumdan mutsuz olsaydım o zaman dedğin gibi beni ben yapan değerlerden vzgeçmş olurdum...

hayatım bak çok gençsin.arkadaş çevrenden vazgeçme.biliyorum akrepler özellikle erkekleri çok muhafazakardırlar.fazla kalıplara girme.evet gençsin hayatının baharındasın başında kavak yelleri esiyor aklınız bir karış havada.. ne olursa olsun bir başkası için yaşama başkası için çevreni bir anda bırakma.daha da genişletmen gerek çevreni çünkü ileriki yaşamında iş bulurken birinden destek alırken hep sana lazım olur.tamam şimdi iyi güzel ama hayatın ne getireceği hiç belli olmaz.insanoğlu çiğ süt emmiş be güzelim.bak ben 27 yaşındayım bunlar sana abla tavsiyesi. kendi annemdende gördüm birine gereğinden fazla fedakarlık yapıp vazgeçilmezmiş gibi davranırsan ilk vazgeçeceği sen oluyorsun.erkek akrep te olsa erkektir:KK50:

hayatım bak çok gençsin.arkadaş çevrenden vazgeçme.biliyorum akrepler özellikle erkekleri çok muhafazakardırlar.fazla kalıplara girme.evet gençsin hayatının baharındasın başında kavak yelleri esiyor aklınız bir karış havada.. ne olursa olsun bir başkası için yaşama başkası için çevreni bir anda bırakma.daha da genişletmen gerek çevreni çünkü ileriki yaşamında iş bulurken birinden destek alırken hep sana lazım olur.tamam şimdi iyi güzel ama hayatın ne getireceği hiç belli olmaz.insanoğlu çiğ süt emmiş be güzelim.bak ben 27 yaşındayım bunlar sana abla tavsiyesi. kendi annemdende gördüm birine gereğinden fazla fedakarlık yapıp vazgeçilmezmiş gibi davranırsan ilk vazgeçeceği sen oluyorsun.erkek akrep te olsa erkektir:KK50:

haklısın ama o olmasaydı da ben arkadaş ortamımdan vazgeçerdim çünkü en yakın arkaşımdan bile kazık yediğim oldu güvenemiyorum ki kimseye.2-3 tane olsun öz olsun diyenlerdenim.erkek arkadaşıma güveniyorum ama elbet tam değil.tam olarak güvenseydim zaten onu kaybetmekten hala korkmazdım.hayatın ne getireceği gerçekten belli olmuyor.yarın bi gün hayatımdan çıkıp gitse bile pişman olcağım bişey yapmadığım için bu konudan yana bi sıkıntım olcağını düşünmüyorum... şuan yaşadığım doğru bi hayat.o da benim bu doğru hayatın içine girmeme vesile olduğu için ona teşekkür bile borçluyum...

haklısın ama o olmasaydı da ben arkadaş ortamımdan vazgeçerdim çünkü en yakın arkaşımdan bile kazık yediğim oldu güvenemiyorum ki kimseye.2-3 tane olsun öz olsun diyenlerdenim.erkek arkadaşıma güveniyorum ama elbet tam değil.tam olarak güvenseydim zaten onu kaybetmekten hala korkmazdım.hayatın ne getireceği gerçekten belli olmuyor.yarın bi gün hayatımdan çıkıp gitse bile pişman olcağım bişey yapmadığım için bu konudan yana bi sıkıntım olcağını düşünmüyorum... şuan yaşadığım doğru bi hayat.o da benim bu doğru hayatın içine girmeme vesile olduğu için ona teşekkür bile borçluyum...

tebrik ederim seni bir çok yaşıtına göre aklı başında şeyler yazmışşın.ben senin çevreni ve ilişkni bilmediğimden genel bir yorum yaptım.inşallah adam gibi bir adamdır.akrep iki türlüdür sürüngen akrep ve kartal akrep.kartalsa ki inşallah öyledir onun gibisi nadir bulunan elmas. o zaman sıkı sıkı sarıl.haklısın arkadaş çevren pisse birkaç tane öz insan yeterli ama herkesle samimi olmak zorunda değilsin.çok yakın arkadaş olmasanızda çevrenin genişliği önemli.kimden ne fayda geleceği belli olmaz.hiç ummadığın bir anda dara düşersin ama ummadığın biri elini uzatır diyeyim sana.adamın iyisi biraz yaşa olgunluğa yaşanmışlığı da bakıyor.eğer 4,5 ay denizlerde aklı sende kalmayacak kdar güvenmesi lazım sana akrebin.o zaman sen aşkı gör.dürüst namuslu insanı buldumu peşinden ayrılmaz.evet kısıtlayıcıdır ama fazla fazla düşünür empati yapar .özgürlükten feragate değer.

tebrik ederim seni bir çok yaşıtına göre aklı başında şeyler yazmışşın.ben senin çevreni ve ilişkni bilmediğimden genel bir yorum yaptım.inşallah adam gibi bir adamdır.akrep iki türlüdür sürüngen akrep ve kartal akrep.kartalsa ki inşallah öyledir onun gibisi nadir bulunan elmas. o zaman sıkı sıkı sarıl.haklısın arkadaş çevren pisse birkaç tane öz insan yeterli ama herkesle samimi olmak zorunda değilsin.çok yakın arkadaş olmasanızda çevrenin genişliği önemli.kimden ne fayda geleceği belli olmaz.hiç ummadığın bir anda dara düşersin ama ummadığın biri elini uzatır diyeyim sana.adamın iyisi biraz yaşa olgunluğa yaşanmışlığı da bakıyor.eğer 4,5 ay denizlerde aklı sende kalmayacak kdar güvenmesi lazım sana akrebin.o zaman sen aşkı gör.dürüst namuslu insanı buldumu peşinden ayrılmaz.evet kısıtlayıcıdır ama fazla fazla düşünür empati yapar .özgürlükten feragate değer.

öncelikle teşekkürederim :nazar: kartal akrep olduğunu düşünüyorum onu tanımam için yeterli bi süre geçirdiğime de inanıyorum.11 sene yani :KK61: gitmeden önce çok söyledi "n'olur bekle beni geldiğimde herşey çok güzel olacak sana söz veriyorum" diye.ilk seyirine çıktı bi de ilk defa bu kadar ayrı kaldık.limana indiğinde annesini babasını bile aramadan direk beni arar.onun için herşeyden önce ben, benim için de o gelir... kısacası birbirimizin dilinden çok iyi anlıyoruz.ikimizde birbirimizin mutluluğu için uğraşıyoruz :KK61: güven konusuna gelince... hiç bi hatam olmadığı halde yıllarca uğraştım bana güvenmesi için ve sonunda başardım.kısıtlamalara devam ama karşılığını bana fazlasıyla veriyor ve beni çok mutlu ediyor.benim ona yaptığım fedakarlığın altında asla kalmaz zaten :KK61: telefonumdaki son mesajı (seyire çıkmadan önce) "geldiğim zaman aşk ne demekmiş çok daha iyi anlayacaksın" :KK61: bu arada çok fazla sıkmış olabilirim seni ama bi başlayınca duramıyorum :KK1:

Son düzenleme:
Benim akrep te bu sabah sınava giriceği okula gidiyor aynı zamanda telefonda konuşuyoruz..Bende işteyim tabi.. İş telefonum çaldı.. Arayan kişide öteki şubemizin sorumlusu..Vayy efendim artık seslerinden tanıyormuşum kim olduklarını.. Kimsiniz deme gereği bile duymuyormuşum :KK47: Gel de ölme :KK47:

bir erkek akrep burcuysa durma kaç ordan!!!!!!!! hatta akrep kadınından da kaç diyeceğim ama kimse alınmasın üstüne şimdi:KK52::KK52::KK52: :26::26: insanlıktan yoksun oluyorlar....

Benim sevgilimde akrep, gerçekten çok sahipleniyor, çok çok sabırlı anlatamam yok böyle bir sabır, iyiyken melek gibi ama kızdığında gerçekten kaç kurtar kendini çok fazla öfkelenip ne dediğini bilmediği zamanlar oluyor (küfür değil asla).
kıskanıyor biliyorum ama pek göstermez bana, güvenin ilişkide çok önemli olduğunu düşünüyor güveniyor bana, acaba bundan mıdır pek göstermemesi. Bazen son "sözüm bu beni dinlemeyip şuraya gidersen - böyle yaparsan olacaklara katlanırsın" der, bazı konularda da hiç sesini çıkarmaz.
çok açık olmadıktan sonra kıyafetime de hiç karışmaz, ne saçıma ne ojeme ne rujuma, aksine giyim tavsiyelerinde bulunur, sana şu bu daha çok yakışır der. hatta hatta topuklu ayakkabı giysen yakışır sana dedi gittim topuklu aldım giydim yanında beğendiğini ifade etti. normalde erkekler topukluyu istemez ya sevgililerinde... ama benimki karışmıyor bu tür şeylere, rahatım tabi bende, hatta arkadaşlarım şaşırıyolar nasıl bişey demiyor diye...

öfkelendi mi de bi süre uzak kalmayı tercih eder, sanırım kendini bildiğinden daha çok kırabileceğinin farkında olduğundan genelde sinilenince sonra konuşalım uzamasın der kapatır telefonu. düşüncelidir bi çok konuda ama bazen özel günleri unutabiliyor veya süpriz tarzı şeyleri pek yapmıyor... benim akrepte böyle:nazar:

sizinkilere benziyormu peki:KK1:

X