Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

ne güzel işte hiç monotonlaşmaz evlilik :) ara ara satranç oynayın sen yenersin kesinde olsun onunda hırsı onu yer :)

evet hırslı ,cok hırslı ,sasırıyorum bazen ..artık bellı etmıyor kızıyorum dıye

bne hırslı degılım mesela onun hırsı azımlı oluşunu kıskanıyorum bazen :)

editledim valla utandım :)

eywah eywah :) ama senin iktidarın ve hakimiyetin onu bağlamıştır sana.

hee ne bağladı emın ol
iktidarda hak getire anca inadımla başa çıkabiliyorum
onun ıcın cırkef , ınatcı, huysuz ve anca ısıne gelınce tatlı olan biriyimmm:hulya:

:)) burçlara merakım çok ama genelde de uyuyor özellikler. astrolojiyi seviyorum :)

hee ne bağladı emın ol
iktidarda hak getire anca inadımla başa çıkabiliyorum
onun ıcın cırkef , ınatcı, huysuz ve anca ısıne gelınce tatlı olan biriyimmm:hulya:

al bendende o kadar :) inadımla başa çıkıyorum bide dominant olmamla. yoksa sinir sahibi olucam :) az önce eve gidiyoıruz dedim calısıyorum dedi eve gidiyruz dedim calısıyorum dedi bu diolog birkaç kez geçti. yüzümü görmek istemiosan açık söyle dedim eve gidiyoruz dedi P

herşeyin mukemmel olması konusunda ikiside uyumlu. Terazi arkadaş canlısıdır ama akrebin sadece izin verdiği insanlardan oluşan bir dünyası vardır. gerisi boş insandır. teraziye bu garip gelir. Hatta belkide sırf o istediği için görüşemediğin ne çok arkadaşın vardır. terazi duygusal ve dengelidir. akrep duygularını içinde yaşar ve denge sorunu vardır. zıt kutuplar birbirini çeker diyelim :)

ay ben de ıstıyorum ozellıklerımızı ..ikizler-akrep

sadece ıkızler bayanı ..

bkalım tutacak mı .cok bimiyorum bn uyumuzu ..

ikizler kadını çok zeki ve hisleri kuvvetlidir. akrep erkeğide hisleri kuvvetlidir zekidir ama paranoyaktır biraz :) yalnız denge konusunda akrep ikizlerden daha dengelidir. yani ikizler hiç beklenmedik bir anda aşırı reaksiyon gösterebilir ama akrep biriktirir. dediğim gibi zeka bakımından eğlenceli bir ilişki :) sürekli şah-mat var :)

ben yengeç o akrep
herşey çok güzel
bi çook kıskanç bi de istekli hep sarılmak canım cicim ilgi istiyor

canım çok doğru yazmışsın bakıyorumda çevremde hep eşimin tanıdıkları var. eski arkadaşlarımın hiçbiriyle görüşemiyorum çünkü kendisini bir şekilde onlardan soğutuyor

çok kıskanç aşırı derece hemde çok poh pohlanmak ister ve ilgi bekler kısacası bebekmiş gbi dvrnılmasnı ister

sinirlenince kaçıcak delik arıyorum amaa çok fena oluyo....
bide hep iyi olunsun istiyo, sürekli ilişki güzel gitsin istiyo. canım cicim diceksin sürekli.

Bizim uyussda benim eski arkadaşımdı , sonradan bana aşık oldu hıyarcan :dilcikar:
Bende onun geçmişini biliyorum , o da benim
Hatta arkadaşken sevgililerimi anlatırdım , kıskanırdı , çatlasın uyuss:mymeka:

Son düzenleme:

fazla kıskandırmaa :)) benimde biliodu ama sonra yol su elektrik olarak geri döndü onlar bana. hiç unutmuyorlar hiiiçççç. başkasıyla yemege giderken giydiğim kıyafeti bile hatırlıyo :)

canım çok doğru yazmışsın bakıyorumda çevremde hep eşimin tanıdıkları var. eski arkadaşlarımın hiçbiriyle görüşemiyorum çünkü kendisini bir şekilde onlardan soğutuyor

arkadaşım kalmadı diyebilirim. hem içi ısınmıyo herkese KIL oluyomuş. hemde sürekli ilgi istediği için kimseyle görüşemez oldum bireysel hayat SIFIR :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…