Göz Makyajı akmayan siyah göz makyajı yapamıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
B

black__devil

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi black__devil
merhaba kızlar benim sorunum siyah far veya kalemle yapılan koyu yoğun siyah göz makyajı siyah far sürdüğümde dağılıyor adi bir markada kullanmıyorum kalemde akıyor siyah makyaj yapan arkadaşlar veya bilenler bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim :Saruboceq:

siyah göz makyajı yapan yokmu yoksa :))

Bu konudan bende muzdaribim.İyi markada akıyor dediğin gibi.Biri bize fikir versin.

Bu konudan bende muzdaribim.İyi markada akıyor dediğin gibi.Biri bize fikir versin.

inşallah biri görürde yazar hihoyyyt siyah makyajı çok severek yapıyorum ama akıyo kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

valla ben gözüme siyah far kullanarak kalem gibi çekiyorum,hem yapması daha kolay hemde far daha kalıcı öyle akmıyorda..ama kalem kullanınca kesinlikle akıyoo..

valla ben gözüme siyah far kullanarak kalem gibi çekiyorum,hem yapması daha kolay hemde far daha kalıcı öyle akmıyorda..ama kalem kullanınca kesinlikle akıyoo..

walla canım farıda kullanıyorum kalemide kalem akıyor farda dağılıyor belki kullanan arkadaşlar varsa kullandığı ürünleri yada püf noktalarını söylerler diye soruyorum kaydirigubbakcemile5

canım ben de yapıyorum bazen, akma olmuyor. senin cildin yağlı mı? gözkapakların falan yağlıysa ondan akıyor olabilir. akmaması için makyaja başlamadan önce baz sürebilirsin, farı onun üstüne sürersin. a.s.

lancomenin suya dayaıklı siyah gözkaleminden çok memnunum çıkması zor oluyor ama güzel....

canım ben de yapıyorum bazen, akma olmuyor. senin cildin yağlı mı? gözkapakların falan yağlıysa ondan akıyor olabilir. akmaması için makyaja başlamadan önce baz sürebilirsin, farı onun üstüne sürersin. a.s.

öncelikle teşekkür ederim baz uygulayıp da yapıyorum ama lanet olası dağılıyo yağlı olucağını sanmıyorum çünkü cildim kurudan karmaya dönüyo sadece ben değil annemdede aynı şey geçerli galiba beceriksiziz dicem ama makyajıda güzel yaptığımı söylüyorlar şakkıdı ama işte gel gör siyah göz makyajını çok seviyorum ama olmuyor...:a015::a015::a015:

bende hep her renk makyasi severerek yapiyorum bende de far la bde kalemlen yapiyorum eye liner lan yapiyrum ama bende bisey olmuyor akmiyorda ama biraz böyle hafiften 6 saaten sonra gidiyor ondansonradanda tazeliyorumm bence sen bir doktora görün bakalim o ne diyecek

yok bendede siyah kalem durmuyor :KK43::KK43: 1 saat sonra akıp gidiyo resmen

benim cildim yaglı olsada makyajım akmıyo.. renkli yapınca ucup gidiyo ama siyah yapışıp kalıyo nedense... oysa sadece far ve kalem sürüyorum...

akmayan toparlanmayan bi far almakla başla işe sonrada iyi bir kalem gözlerin çok mu kapaklı?eğer öyleyse yağlanma yapıyo olabilir..kızlar varmı toparlanmayan akmayan marka öneriniz bu kızcağıza bi yardım ediverin:)

benim de çok akıyor...kalemi sürüyorum 5 dk sonra dağılyo......

buarada göz kalemi demişken :lepi:
bugün makyaj malzemelerimi düzenlyordum, emily kalemlerimi gördüm, acayip akan bir kalem.
üstünde waterproof yazıyormuş :roflol:
insan yazmaya utanır, ben hayatımda böyle akan kalem görmedim :teytey:

buarada göz kalemi demişken :lepi:
bugün makyaj malzemelerimi düzenlyordum, emily kalemlerimi gördüm, acayip akan bir kalem.
üstünde waterproof yazıyormuş :roflol:
insan yazmaya utanır, ben hayatımda böyle akan kalem görmedim :teytey:

evet katılıyorum....goldenrose kalemleri cok kuru emilyde bi kadar yaglı...

canım selam, ben siyah göz makyajı yapıyorum herzaman. ve bunu günlük makyaj olarak kullanıyorum :KK70: napim çok hoşuma gidiyor. ilk zamanlar kajal ın siyah kalemini kullanıştım ama akıyordu. şimdi ise hint sürmesi kullanıyorum. o makyajla denize giriyorumçıkıyorum aynı. toz sürmeyi gçz içine uyguluyorum. hafiften altlara dogru dağıtıyorum, sonrada kutudaki çubugu bademyagına veya hint yagına batırıp göz üzerine eyeliner,yada dagıtarak far olarak kullanıyorum. bu toz sürme hem kirpiklerimi uzatıyor hemde çok yarar sağlıyor. bence bunu da bir dene bakalım. ama her toz sürmeyle de bunu elde edemeyebilirsin. kimi yaglımsı oluyor,kimi kömür tozu gibi. seçici olman lazım. örnegin ben 4 yıldır aynı markadan şaşmam.umarım yardımcı olabilmişimdir...

merhaba kızlar benim sorunum siyah far veya kalemle yapılan koyu yoğun siyah göz makyajı siyah far sürdüğümde dağılıyor adi bir markada kullanmıyorum kalemde akıyor siyah makyaj yapan arkadaşlar veya bilenler bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim :Saruboceq:

fondoten sürdükten sonra göz altlarına ve goz kapaklarına transparan pudra sür black_devil. ve mümkünse kauçuk bir sünger kullan. ayrıca yumuşak kalem kullanıldığında da akıyor, biliyorsundur ama hatırlatayım dedim :)

X