Göz Makyajı akmayan göz kalemi lütfen

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sevimlikartanesi

El-Latif,El-Cabbar,El-Mucib-Es-Semi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
1.716
489
arkadaşlar galiba benim gözlerim sorunlu. clinic marka göz kalemi bile akıyor bende. lütfen bana hiç akmayan bir göz kalemi önerin.

Mac kalemlerini öneriyorlar ama konya da bu marka yokmuş sanırım :KK43:

Ben flormar kullanıyorum yalnız gözümün altına iyice pudra sürüyorum akmıyo

Yakışıklı oğlum yakışıklı kocam yakışıklı kardeşim :)

essence'in asansörlü kalemi hem ucuz hem de diğerleri gibi akmıyor. en azından akşam eve geldiğimde gözlerimin altı siyah olmuyor öyle diyeyim.

arkadaşlar galiba benim gözlerim sorunlu. clinic marka göz kalemi bile akıyor bende. lütfen bana hiç akmayan bir göz kalemi önerin.

Mac kalemlerini öneriyorlar ama konya da bu marka yokmuş sanırım :KK43:

Akmayan göz kalemine dünyanın parasını vermek yerine, kullandığın kalem hangisiyse onun ucunu 2-3 saniye çakmakla yak.(Biraz da bekle) Akmadan akşama kadar kalıyor. Denendi onaylandı.

Akmayan göz kalemine dünyanın parasını vermek yerine, kullandığın kalem hangisiyse onun ucunu 2-3 saniye çakmakla yak.(Biraz da bekle) Akmadan akşama kadar kalıyor. Denendi onaylandı.

ilginç denicem ben bunu :rolleyes:

Yakışıklı oğlum yakışıklı kocam yakışıklı kardeşim :)

essence'in asansörlü kalemi hem ucuz hem de diğerleri gibi akmıyor. en azından akşam eve geldiğimde gözlerimin altı siyah olmuyor öyle diyeyim.

Kullanmadigim marka kalmamisti benim de.
Bir tek hint/arap adi bilinmeyen bi kalem bulmustum o fena degildi. Cok da ucuza almistim ama birdaha bulamadim.

Zaten cok kullanan biri degilim, kullanip da akinca daha cok dikkat cekiyor. Canli yayinda agliyorlar yine de akmiyor yahu!

Essence denememistim alacagim...
Cakmakla yakma isine de simdiden baslayacagim, gelismeleri yazarim...
Ikinize de cok tesekkur ederim:)

Kullanmadigim marka kalmamisti benim de.
Bir tek hint/arap adi bilinmeyen bi kalem bulmustum o fena degildi. Cok da ucuza almistim ama birdaha bulamadim.

Zaten cok kullanan biri degilim, kullanip da akinca daha cok dikkat cekiyor. Canli yayinda agliyorlar yine de akmiyor yahu!

Essence denememistim alacagim...
Cakmakla yakma isine de simdiden baslayacagim, gelismeleri yazarim...
Ikinize de cok tesekkur ederim:)

Rica ederim. Sonuçları yazarsın... :21:

Bende ne sürsem akıyodu.yüzün çok terliyosa olabilir.ben şmdilik Flormar ultra yı kullanyrum akmıyor

Yves Rocher marka al hem ürünleri bitkisel içerikli cilde , göze zarar vermiyor hem de akmiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ucunu yakmak duydugum en ilginc cozum ama ise yariyorsa gayet ucuz bir yontem 😂

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Watsons'da rimmel marka asansörlü kalem var eyeliner diye geçiyor. Siğer herşey yalan bu gerçek:) denendi uzun arayışlardan sonra şansa buldum. Aglayınca akmaz duştan çıkınca oldugu gibi kalır :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X