aklım ve duygularım karmakarışık..(

duygusalzezecik

sabır, tevekkül...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2018
239
234
Güncelleme : cuma günü geldi hatta abim görmek istedi geldi bize mesela ben bir eve ilkkez gitsem elim boş gitmem bu garibime gitti yani bir meyvesuyu bile olsa getirirdim en azından bizde adet böyle, önce dedim parası yoktur belki ama o zaman da nasıl evlenecek bu kadar maddi sıkıntı ile borç vs ödüyorda mesela kardeşimin nişanlısı ilk ilk tanışmaya geldiğinde tatlı getirmişti oradan kıyas yaptım neyse hadi bunu da geçtim olabilir. neyse konuştular abimle hatta abim bize uymaz gezmek vs yüzük takın dedi, ben erken dedim bir şekilde kapattırdım konuyu, sonra ya KONUŞMA tarzı hoşuma gitmiyor argo konuşuyor. Sinirli bir yapısı var bana karsı sinirli değil O kadar içim daralıyor bir yanım sana değer veriyor buraya kadar geliyor diyor bir yanım ise evlenmek hata olur uyum yok sanki diyor kırmadan bitirmeli miyim?

Selam güzel bayanlar nasılsınız? umarım iyisinizdir. Daha önce aslında burada konu açmıştım benle evlenmek isteyen kişi hakkında.. Bana lütfen yardımcı olur musunuz ? benim hayatımda sevgilim olmadı beceremedim hiç ben bu duygusal işleri.. genelde uzaktan sevdim tertemiz çocukken oda sonrasında ömrüm eğitim ilim ile geçti.. Konuma gelecek olursam evet huy olarak bana düşkün, evet önem veriyor. Evet çaba harcıyor.. Duygularını günümüz kelimeleri olan aşkımlı vs ifade etmez buda benim için artı güzel bir sey.. Irkçı demiştim bu konuyu onla kendi içimde kapattım buda tamam .. şuan tatildeyiz ayrı şehirlerdeyiz aynı şehirde iken bir şeyler hisettiğimi düşünüyordum ama uzakta iken bende heyecan vs olmuyor ya da sanki istediğim gibi değil konuşmaları vs ama sonra düşününce UZaKTA MI DİYE BÖYLE HİS EDİYORUM AMA ÇOK İYİ DAVRANIYOR SADAKATLİ GÖZÜKÜYOR DEYİP KENDİMİ BASTIRMAYA ÇALIŞYORUM neye karar vericem bu ilişkiyi nasıl ne şekilde yönlendireceğim bilmiyorum ... 2 hafta sonra buluşacağız siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? bana cehaletime sığınıp akıl verir misiniz? şayet ben çok yetersiz ve kararsızım bilmiyorum ne yapıcam.. Ne kimsenin hakkına girmek isterim ne de kimseyi üzmek bu yüzden kararımın ne olacağını bilmiyorum sonra diyorum hadi yanlış karar verirsem onu kaybedersem diyorum.. Yani ben içimde bu çatışmalar ile debelenip duruyorum..

Son düzenleme:
Selam güzel bayanlar nasılsınız? umarım iyisinizdir. Daha önce aslında burada konu açmıştım benle evlenmek isteyen kişi hakkında.. Bana lütfen yardımcı olur musunuz ? benim hayatımda sevgilim olmadı beceremedim hiç ben bu duygusal işleri.. genelde uzaktan sevdim tertemiz çocukken oda sonrasında ömrüm eğitim ilim ile geçti.. Konuma gelecek olursam evet huy olarak bana düşkün, evet önem veriyor. Duygularını günümüz kelimeleri olan aşkımlı vs ifade etmez buda benim için artı güzel bir sey.. Irkçı demiştim bu konuyu onla kendi içimde kapattım buda tamam .. şuan tatildeyiz ayrı şehirlerdeyiz aynı şehirde iken bir şeyler hisettiğimi düşünüyordum ama uzakta iken bende heyecan vs olmuyor ya da sanki istediğim gibi değil konuşmaları vs ama sonra düşününce UZaKTA MI DİYE BÖYLE HİS EDİYORUM AMA ÇOK İYİ DAVRANIYOR SADAKATLİ GÖZÜKÜYOR DEYİP KENDİMİ BASTIRMAYA ÇALIŞYORUM neye karar vericem bu ilişkiyi nasıl ne şekilde yönlendireceğim bilmiyorum ... 2 hafta sonra buluşacağız siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? bana cehaletime sığınıp akıl verir misiniz? şayet ben çok yetersiz ve kararsızım bilmiyorum ne yapıcam.. Ne kimsenin hakkına girmek isterim ne de kimseyi üzmek bu yüzden kararımın ne olacağını bilmiyorum sonra diyorum hadi yanlış karar verirsem onu kaybedersem diyorum.. Yani ben içimde bu çatışmalar ile debelenip duruyorum..
benim bildiğim uzaktayken daha çok özlenir:)

Selam güzel bayanlar nasılsınız? umarım iyisinizdir. Daha önce aslında burada konu açmıştım benle evlenmek isteyen kişi hakkında.. Bana lütfen yardımcı olur musunuz ? benim hayatımda sevgilim olmadı beceremedim hiç ben bu duygusal işleri.. genelde uzaktan sevdim tertemiz çocukken oda sonrasında ömrüm eğitim ilim ile geçti.. Konuma gelecek olursam evet huy olarak bana düşkün, evet önem veriyor. Duygularını günümüz kelimeleri olan aşkımlı vs ifade etmez buda benim için artı güzel bir sey.. Irkçı demiştim bu konuyu onla kendi içimde kapattım buda tamam .. şuan tatildeyiz ayrı şehirlerdeyiz aynı şehirde iken bir şeyler hisettiğimi düşünüyordum ama uzakta iken bende heyecan vs olmuyor ya da sanki istediğim gibi değil konuşmaları vs ama sonra düşününce UZaKTA MI DİYE BÖYLE HİS EDİYORUM AMA ÇOK İYİ DAVRANIYOR SADAKATLİ GÖZÜKÜYOR DEYİP KENDİMİ BASTIRMAYA ÇALIŞYORUM neye karar vericem bu ilişkiyi nasıl ne şekilde yönlendireceğim bilmiyorum ... 2 hafta sonra buluşacağız siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? bana cehaletime sığınıp akıl verir misiniz? şayet ben çok yetersiz ve kararsızım bilmiyorum ne yapıcam.. Ne kimsenin hakkına girmek isterim ne de kimseyi üzmek bu yüzden kararımın ne olacağını bilmiyorum sonra diyorum hadi yanlış karar verirsem onu kaybedersem diyorum.. Yani ben içimde bu çatışmalar ile debelenip duruyorum..
Asik degilsiniz bu cok net..

peki siz benim durumumda olsaydınız ne yapardınız..?
Asik olmadigim insanla evlenmem. Evlilik ömurluktur.. ve bazen esinizle kavga ettiginizde, sacma bir kavga bile olsa nefret edersiniz sogursunuz... en ufak hareketinden nem kaparsiniz mesela.. ama aşıksaniz her hareketi guzel gelir.. kavga bile etseniz o ofkelenseniz bile.. siniriniz cabuk yatisir.. ask baska..

Irkçılık konusu kendi içinde kapatabileceğiniz kadar basit olmamalı bence. Sırf bu yüzden bile bu kişiyle görüşmemenizi öneririm

2 hafta daha düşünün ama çok kendinizi baskı altında bırakmadan açıkçası bir şey hissetmiyor gibisiniz ya da onun davranışlarında gördüğünüz bi durum hoşunuza gitmiyor ve uzakken daha rahatım olayına dönüyor bilmiyorum ama 2 hafta iyi bir zaman ve bu zamanı iyi değerlendirin.

Irkçılığı nasıl hallettiniz ?

Bana o düşüncesinin çok yanlış olduğunu bu düşünceyi açığa vuracaksa asla konuşmamamız gerektiğini söyledim.. Benim gayet hümanist insan olduğumu ileride evladımı asla ırkçı yetişrmeyecgimi söyledim dil döktü sabaha kadar özür diledi onu hadi kapattım dedim ama duygu durumumdan dolayı emin olamıyorum

2 hafta daha düşünün ama çok kendinizi baskı altında bırakmadan açıkçası bir şey hissetmiyor gibisiniz ya da onun davranışlarında gördüğünüz bi durum hoşunuza gitmiyor ve uzakken daha rahatım olayına dönüyor bilmiyorum ama 2 hafta iyi bir zaman ve bu zamanı iyi değerlendirin.

2 hafta sonra bululacagix o zaman yüzyüze konusup duygularıma karar vereceğim.. Tesekkür ederim 😊

X