aklım karıstı

oNcA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.168
12
43
sabah doktorumla randevum vardı...hastaneye gittik...nstye baglandım...sonra doktorun yanına gittik...çatı muaynesi yapacağını söylemişti zaten...çatı muaynesi olurken canım çok yandı...sonra ultrasyonla baktı...vaginamın dar oldugunu, çok hassas oldugumu söyledi...çatımın doguma uygun oldugunu ama vaginadan dolayı dogumda problem yasayacağımı söyledi...çok fazla dikişin olur dedi, hatta yırtık olabilirmiş...su en alt seviyeye inmiş...bebeğin kafası çatıya girmemiş...%40 sezeryan,%60 normal dogum olabilirmiş...çarsamba gunune kadar sancım tutmazsa sabah yine aynı işlemleri uygulayacakmıs...cumaya kadarda dogum gerçekleşmezse sezeryana alacakmıs...

tavrı bana çok soguk geldi...şimdiye kadar 3 yıllık doktorum benim...çok memnunum ama bugunki tavrı çok etkiledi beni...

ben diğer odada çatı muaynesi için hazırlanırken eşime nst sonuclarını begenmedim demiş...

kızlar dua edinde herşey yolunda gitsin...kafam çok karısık...

Canım inşallah hayırlı sorunsuz bir doğum gecirirsin,allah yardımcın olsun,bebeğine kavuşman dileğiyle,

canım endişelenme hiç. zaten bi çok şey doğum başladığı an belli oluyor. ben o kadar normal doğum niyetiyle gittim ama olmadı işte. kızım son anda aşağı ineceğine yukarı çıktı. eğer suyu iyiyse çarşambaya kadar beklemekten bişey çıkmaz. sen gönlünü ferah tut ve olumlu düşünmeye çalış.

akıl karıştırmaya bire birler zaten , stres yapma herşeyi akışına bırak o ne zaman nasıl geleceğini bilir..... hayırlı ve kolay bir doğum dilerim..

canim endişelenme zatenn riskli bişey olsa doktor o sorumluluğu alirmi direk seni sezeryana alir
benimde nstelerimi doktor hiç beğenmedi hatta bigün hastanede yattim herşey yoluna girdi hiç endişelenme

allah yardımcın olsun canımm..rabbım onun nezaman geleceğini kararlamıştır...senın doktor uykusunu alamadı heralde malum hafta sonından çıktık o nedenle soğuk davranmıştır...herşey gönlünce olsunnnn..

endiselenme canim, zaten gunun az kalmis, bundan sonrasi Allaha kalmis sen moralini iyi tuttukca hersey guzel olur bak a.s.

teşekkür ederim kızlar...
kafayı vurdum uyudum...rabbimden herseyin hayırlısını istiyorum...bakalım zaman ne gösterecek..

pekçok dr un sezeryan kolayına geliyo ve daha çabuk bittiği için onlarda zamandan tasarruf yapıolar bide bu yonlu düşün belki uğrasmak istemiodur.ama işini sansa bırakma derim ben.yinede drun dediklerini dinle istersen

canım rahat ol bişey olmaz, benimde çatım darmış birde doğuma kadar son 2 aydır hep suyum az yarına kadar yeter şeklinde geldim gittim doktora, tamamen bittiği an ise sezeryana alındık dert etme sen bişi olmas Allah'ın izniyle, inşallah sağlıkla kucagına alırsın canım

rahat davranmış dr un biraz o kadar .. sanırım alışıktır o böyle durumlara.. bebğin ve senin için sağlıklı olana karar verilir nasıl olsa canım ... sağlıklı bi doğum olur inşallah

allah yardimcin olsun insallah rabbim hangisini nasip gorduyse o olcaktir zaten korkma iyi dusun de iyi olsun bak bende bekliyorum catim bi iyi diolar bi kotu bende bilmiyorum artik
bende normal denicem ilk sezaryenden sonra bakalim benim nasil olcak rabbim yardimcimiz olsun hepimizin insallah

icini ferah tut canim. ii düsün ii olsun ..
allah yardimcin olsun .. insallah hic bisey olmaz.. kafani takma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…