Akıntım var korkuyorum

İnş canımya :)doktorum adetin 1hafta geçince gel demişti ama ben 1 hafta daha beklicem

İnş canımya :)doktorum adetin 1hafta geçince gel demişti ama ben 1 hafta daha beklicem

hayırlısı olsun tatlım...

canım ben yavastan kaçar. hayırlı akşamlar diliyorum. malum PC basında fazla duramıyorum mide bulantılarım baslıyo fena

kendine ve bebişine dikkat et

kızlar artık siz yazana kadar yazmıcam meraktan öldürüyorsunuz insanı he. her şey hamile kalana kadarmış demek ki !!

herkes birden gitti iyi bakalım öyle olsun !!​

kızlar artık siz yazana kadar yazmıcam meraktan öldürüyorsunuz insanı he. her şey hamile kalana kadarmış demek ki !!

canım benim ya, ben bütün gün okuldayım. o kadar yoruyo ki beni anlatamam, şimdiden böyleysem valla yaza doğru ne yapacam bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun inş ya.
bi de progestan kullanıyorum o da çok uyku yapıyo. kısacası pek vakit bulamıyorum yoksa hep aklımdasınız benim.

bu arada nasıl gidiyo hamilelik var mı bulantı falan

aaa, sen iki ay yazmadin nerdeyse, biz sana kizmadik ama nerdesin diye
saka bir yana, benim tam ovulasyon gunlerim, yeni calismalara basladik...ben de degisik bi haber yok yani...gebelik testi yapmaya basladigim zaman yazarim...
esas haberler sizde yahu, anlatin neler yiyip iciyorsunuz, kilo aldiniz mi vs?

büyük geçmiş olsun cnm merak ettim valla geçtiğimiz ay tansiyonum düsüp duruyo demiştin ondan meraktan öldüm vallama. hamilelik iyi işte ne olsun. bugun 10+2 deyiz. artık 2 hafta sonra ikili tarama testine gidicez hayırlısıyla inşaAllah güzel sonuçları alırız. Rabbime sükürler olsun ki bu sefer bebişin gelişimi cok güzelmiş dr. öyle söyledi...

ilk gebeliğime göre iki dr.a gidiyorum kontroller için. bulantılarım yeni yeni azalmaya basladı ama yine aynen devam çok sükür ki istifralarım cok yok haftada bir en fazla iki gün o da yememe fazla dikkat etmezsem oluyor. kilo aldım sanırım göbüşüm cıkmaya basladı artık uyandığımda da ortada yani sanırım pek gaz değil ve tahminime göre erkek bebiş geliyor :) herşeyin hayırlısı bakalım...

tatlım ceviz ye hergün. acı geliyorsa eğer 1 gece boyunca suda beklet simsiyah bir su salıcak acısını yani. sonra ertesi gün yıka cevizleri iyice kurut öyle ye ben öyle yapıyorum. ayrıca 9. haftadan itibaren catlaklara karsı yağlanmaya basladım. hergün sabah aksam tatlı badem yağı sürüyorum. dustan sonra da bebe yağı kullanıyorum. kaşınmalarım basladı cünkü...

anam benim o iki ay içinde internetim yoktu. bosanma davaları bilmem ne ortalık cok karısıktı. cok sükür ki herşey yoluna girdi suan bebişimizi bekliyoruz sağlıklan :)

yatıs pozisyonlarında dediklerimi unutma bak :) işe yarıyor unutma dilerim bu ay hamiş kalırsın dileğim bundan yana. Rabbim tüm hamiş olmayı isteyenlere, bebiş isteyenlere nasip eylesin inşaAllah

kilo alıyorum sanırım pek dikkat etmiyorum acıkcası bu aylar önemli cünkü. son zamanlarda dikkat edicem kilo almamaya bu aylar kilo için benim adıma önemli değil zaten 7 kilo eksiktim normalimden :) anca normalime döndüm diyelim.

canim agzindan bal damliyor, insalah 7 ay sonra da bebisinle bal gibi mutluluk haberlerini okuyacagiz...o gunler cok sukur bitti...
bu yan yatma olayina gelince...o isi direk yan yatar pozisyonda yapsak daha garantili olmaz mi?? anam sapittim ben iyicene bu bebis muhabbeti yuzunden di mi?
teacher, yorulmaman lazim bu uc ay, aman dikat et kendine gozunu seviyim...

Son düzenleme:
mrb kızlar dün doktora gittim size süper haberlerim var 1cisi kesemizi gördük şükür 2ci haberimde 2 tane bebişim geliyor ikizlerim 2 hafta sonrada kalp atışlarını duymaya gidecez:)) dün şoktan gece bile uyuyamadım eşimin tarafında var ikiz birde bu çatlama ignesi %90 ikiz olma şansı yüksekmiş.ama gün boyu midem bulanıyor herşeyden tiksiniyorum ya halsizim hep ileriki aylarda napıcam bilmiyorum kızlar

tatlısımmmmm tebrik ediyorum seni :) ayyy çok mutlu olduuuuuum inan Allah gönlüne göre verir inşaAllah. ikiz bebişlere bak sen durdular durdular geldiler Allah nazarlardan saklasın ikiz gebeliklerde bizimki gibi tek gebelik yasayanlardan fark olarak bildiğim iki haftada bir kontrole gitmen gerektiği. aman tatlısım dikkat et ilk üc ay kendine emi. dr.umun dediği gibi ( ikiz hamişlere ) bırak bulasıklar yığılsın elbet toplanır, etraf pislensin elbet temizlenir. artık senden ve bebeklerden önemli birşey olmamalı... Ayyyy sabah sabah aldığım en güzel haber buuuuuuuuu

Saol canım benim evet durdu durdu gelirken anneme süpriz olsun bir kardeş daha yanımda gelsin dedi heral:))inş hamilelimde sorunsuz geçer.kızım diyorki 1 kız 1 erkek olacak banada öle geliyor bu gittimde doktorum yatışından bilir ne derse çıkıyor kızımda da ona gitmiştim:)kendime dikkat ediyorum 2 erkek kardeşim var saolsunlar onlar arada geliyorlar temizle sen yegenlerimize iyi bak yaparız biz yorulma diyorlar eşimde yardımcı oluyor rahatım yani)

kızlar 2 satır karalayıp çıkıcam şuraya. belki uğurunuzdan nasibimi alırım:))) baştan sona okudum hikayelerinizi. şimdi sıra minik gelin, cemre ve bende:) Allah yavrularınızı sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. dua edin bize hamilelerin duası kabul olur. 6 aydır bekliyorum bende yan yattım ilk defa bu ay bakalım nolcak:) :18:

mrb canım ALLAH bebiş isteyen herkese çifter çifter versin inş aklıma geldikçe dua ediyorum:)inş bu ay güzel haberlerle dönersin buraya:)

canımmmmm ikiz mi? bak Allah ım sesini duydu bak bir değil iki kardeş geliyo kızına. inşallah Allah ım sağ salim kucağmıza almayı nasip eder. kendine dikkat et, seninki daha zor olur şimdi

hoşgeldin canım aramıza. okuduysak yazdıklarımızı görmüşsündr ilk başlarda çok umutsuzduk, çünkü tecrübesiz olduğumuz için korunmayı bırakınca olacak diye düşünürdük hep.

ama en önemlisi sabır ve stresten uzak olmak. yan yatmayı ihmal etme, tecrübeme dayanarak söylüyorum. inşallah hayırlı haberlerle dönersin

canımmmmm ikiz mi? bak Allah ım sesini duydu bak bir değil iki kardeş geliyo kızına. inşallah Allah ım sağ salim kucağmıza almayı nasip eder. kendine dikkat et, seninki daha zor olur şimdi

Evet canım dualarım kabul oldu :)zor olacak iki bebiş beslicem karnımda birde ben 3 kişi nasıl olacak bilmiyorum

cemrecim seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz inşalllah canım, Allah ım isteyen herkese verir inşallah.

şekerlik progestan baş dönmesi yapıyo, bi doz küçük olanı kullan dedi doktor. şimdi baş dönmesi yok şükür. ama midem bi tuhaf kusmuyorum ama canım bişey istemiyo. zaten uyku hat safhada yine. kiloda değişiklik yokta. pantolonlarım sanki sıkıyo gibi artık. daha erken değilmi ya kkıyferlere sığmama:26: sende durumlar nasıl?

bende başlıyim artık badem yağına?badem yağımı iyi olur kremimi acaba?

Evet canım dualarım kabul oldu :)zor olacak iki bebiş beslicem karnımda birde ben 3 kişi nasıl olacak bilmiyorum

ya iyiki en büyüğü kız. kızlar daha sorunsuz oluyo çünkü. sen ikizlerle ilgilenrken pek yormaz seni. Allah yardım eder canım ya, kimseye omuzlayamayacağı yük vermez.

bu arada söyledin mi kayınvalidene

ben sadece annem ve kardeşlerime söyledim. bi de siz biliyosunuz.

Babam ilk çocun kız olursa elinden tutar, arkadaş olur sana demişti kızım oldunda çok sevinmişti şimdi büyüdü eziyeti kalmadı bebişler dogdunda ufak tefek yardım eder haziranda 4 bitecek 5 yaşına girecek cimcimem.kayınbabam biliyor ikiz bebiş geldini ama kaynanam ikiz oldunu bilmiyor azı durmaz etrafa söler hemen nazar eden kişiler çok etrafımızda bebişler büyüsün sonra etrafa deriz görümcelerim annemgil biliyor sadece

selamlar
topiğinizi zaman zaman okuyordum
şimdi baktım ki nerdeyse hepiniz hamile kalmışsınız ne güzel
bebişlerinize sağlık versin rabbim

meryemgulmira tebrikler ikiz bebeğin geliyormuş
ne güzel bir duygudur kimbilir
benim de oğlum olacak inşallah
sizin gebelikler daha yeni sanırım
ben 29. haftama giricem yarın

şekerlik kaşıntıdan söz etmişsin
göbeğinin çatlaması için henüz erken
bebe yağı alerji yapıyor olabilir, ona dikkat et, çünkü genelde alerji yapıyor bebe yağı
ben 25. haftama kadar 10. haftadan itibaren badem,kakao,kayısı,buğday yağı karışımı, vazelin ve acıbadem sütü kullandım dönüşümlü olarak
25ten sonra da lierac jele başladım
şimdilik çatlağım yok bakalım ama 30dan sonrası önemli asıl

teachercnn kilo almadım ama göbeğim çıktı demişsin
çok normal bir durum benim de öyleydi
göbek belli değildi ama pantolonlarımın önü zorluyordu
bebeği ilk zamanlar sıkıştırmak iyi değil
hamle pantolonu kullanmaya başlayabilirsin bence
ben de erken başladım kullanmaya
önemli olan rahat etmek

hepinizi tekrardan tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…