Akıntım var korkuyorum

beklemekten başka çaremiz yokbakalım bu ay nolacak hamiş kalmassam doktora gidecem.bu 8ci ayımız artık olsun istiyorum kızım anne benim ne zaman kardeşim olcak diye soruyor herkeşin kardeşi olacakmış benim yok diye canı sıkılıyor kuzumunbeklenmeyen adet tarihim 21 i inş gelmez artık....

Son düzenleme:

benimde 5. ayım cnmmm 5 ay daha bekleyip tedavi olurummm.. doktora 10 aydır dneiyoruz dememde 1 sene oldu derim.. inş gerek kalmaz hamile oluruz. negüzle bir melegin varmış bende görcekmiyim acaba anne olmayı:)

benimde 5. ayım cnmmm 5 ay daha bekleyip tedavi olurummm.. doktora 10 aydır dneiyoruz dememde 1 sene oldu derim.. inş gerek kalmaz hamile oluruz. negüzle bir melegin varmış bende görcekmiyim acaba anne olmayı:)

evet bir melegim var ikinciside olsun istiyoruz ailecek.inş sende annelik duygusunu tadarsın canım benim hep dua ediyorum isteyen herkese nasip et ALLAH'ım diye inş en kısa zamanda dualarım kabul olur :)

evet bir melegim var ikinciside olsun istiyoruz ailecek.inş sende annelik duygusunu tadarsın canım benim hep dua ediyorum isteyen herkese nasip et ALLAH'ım diye inş en kısa zamanda dualarım kabul olur :)

inş cnm rabbim isteyen herkese versin:) aralık ayı topgine gel cnmm benimde bat 27 :) bu ayın sonuna inş ikimizde güzel haber alırıs:)

teachern naptı acaba dün adet günüydü. inş bu ay hepimiz sevinçli haberlerimizi veririz umudumuzu yitirmeyelim birgün mutlaka olacak ALLAH nasip edecek inş. kur'an okuyun biliyorsanız ,bilmiyorsanız yasini türkçesinden okuyun, şükür namazı kılın bol bol dua edelim elimizden başka bişe gelmez...

5 gun kaldi bat'ima ama hic umudum yok herzaman ki gibi...
güzel haberlerle gel hafta sonu bize:)

valla cnm elimden geleninen fazlasını bu ay yapıyorum olmassa artıkkk yapcak bşyim yok.. kısmet diycem ama çok üzülürüm bu ay olmassa...rabbim nasip eder inş:)

cnm adet oldum bende. kısmet değilmiş. hayırlı vaktinde olsun inş hepimizin

üzülme cnmmm aralıkta hamiş kalırsın inşş.. her ay daha uzak geliyor bebek olayı ama bu ay çok çabalıyorummm hayıt tohumu içiyorum.ovulasyon testi yapıyorum..ateş ölçüyorum.. inş olur nediyimmmm :)

ben onumuzdeki ay da olmazsa artik klinik yardim icin basvuracagim. yumurta catlatma, mikroenjeksiyon, vs...yani artik doktor ne tavsiye ederse

Son düzenleme:
ben onumuzdeki ay da olmazsa artik klinik yardim icin basvuracagim. yumurta catlatma, mikroenjeksiyon, vs...yani artik doktor ne tavsiye ederse

valla cnm bendeee 8. aya kdr beklerim olmassa gitcem çalama ignesi için falan.. doktorada 1 senedr deniyoruz diycem.. 8 ay dersem yapmaz 3 ay daha dene gel der..
ondannnn 3 ay daha zaman biçmişim kendime bakalımm dedigin gibi ignelere falan baş vurcam artık

kızlar canınızı sıkmayın aslında biz hep kafaya takıyoruz tutumu tutacakmı diye ondan hormonlarda etkileniyor tabi takmamakda elde degil işimiz zor komşum anlattı dün akrabasını 12 sene bebişi olmamış kafaya taktından yaşıda 40 olmuş doktor bundan sonra olmaz kendini yıpratma demiş oda artık bıkmış ugraşmaktan bunca seneden beri olmuyor napim demiş ALLAH nasip etmicek bana diye bebek düşüncesini bırakmış umudunu yitirmiş ve bir kaç ay sonra kadın hamiş oldunu ögreniyor şok oluyor sevinçten:))doktorda kafasına takmasın diye olmaz artık demiş :)birde kızlar bir dua var yasin kitabında cuma süresi diye.cuma günü sela ile ezan arasında 2 rekat ALLAH rızası için namaz kılıyorsun ardına cuma suresini okuyorsun ve dileni diliyorsun birdaki cumaya kadar kaçtane okuyabilirsen şukadar okuyacam diye ada dilegin kabul olurmuş türkçeside var okuya bilirsiniz 1 sayfa çokta degil süre, bence deneyin kızlar ben bugün başladım bakim.bayada uzun yazmışım :))

cnm benimde bu ay 2 kez oldu evet hamileyim çok yogun bi akıntıydı hatta ama çalışmları bırakma yumurtlama belirtiside olabilir ben beklenen adet gunu yumurtladı adet olana kadar çaı
lışmaya devam

adet iki gun gecikti. aksam idrar testi yaptim, ikinci cizgi yoktu...bekleyelim bakalim, neler olacak...

cnm benim benimde bu ay öle olmuştu meger o gun yumurtlamışım gec yumurtlamışım adet olana kadar çalışmaya devam et ben hamile kaldım ama malesef kimyasal bebebğimi kaybediyorum

cnm benim benimde bu ay öle olmuştu meger o gun yumurtlamışım gec yumurtlamışım adet olana kadar çalışmaya devam et ben hamile kaldım ama malesef kimyasal bebebğimi kaybediyorum

hadi yaa. inşallah hayırlısıyla gelir bebeğin. bende artık öyle yumurlama günü yok bilmem ne günü hesaplamıyorum. olursa olur. Rabbimn ol demesi yeter.

hayırlısı artık.

bu arada kimyasal gebelik nasıl oluyo, nasıl kaybediliyo sonra,

arkadaşım korkma hamile olabilirsin bende yeni hamileyim benimde sarı akıntım oluyor doktor ilk üç ay normal dedi inş. sende beklediğin haberi alırsın

kızlar dün sabah kırmızılarım geldi sabah sabahcemrecik adet oldunmu yoksa güzel haberlermi var nerdesin bizi haberdar et???m

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…