Akıntım var korkuyorum

kizlar cokkk tesekkur ediyorum. simdi gittim klinige. kan testi yapmalarini bekledim, idrar yaptilar:KK14:...zorunlu olmadikca yapilmiyormus burda:44:
neyse, idrar testinde hamileleik cikti, 5 gun sonra tekrar gidecekmisim, tekrar idrar yapilcakmis. eger idrar testinde renk bugun yaptigima gore aciksa kan testini o zaman yapacaklarmis dusuk mu oluyor diye:KK43:
yalvarmam fayda etmedi, zaten dusuk ya da kimyasal ise yapicalak bisey yokmus, o yuzden stres yapmamaliymisim...
iste onun haricinde yememem gereken seyleri saydi falan...5 gun sonra gelismeleri tekrar yazagim....
zaten sanirim burda 12 haftalik olmadan doktor da gormuyormus, ebe ya da hemsire ilgileniyormus...:KK50:
Ama hemsireye suanda kendimi gebe olarak kabul edebilir miyim dedim, elbette dedi...
bu arada daha yeni yeni kasik ve karin agrilari basladi ve bugun ya da bu yarin bat tarihi benim...
Allah'im insallah bebisini sabirla bekleyen anneleri bir an once dilegine kavusturur....:KK49:

kızlar bu topik eskisi giib aktif olmasada birileri yazınca hemen bakıyorum hamiş haberi vamıdır diye:)
çok şükür bu bakmamda cemrecik hamile allahım saglıkla kucagına almayı nasi etsin cnm hamişssin hamiş keyfini çıkar:)
b ay neyaptın bakim hamile kaldın:)

minikgelinim, yaptigim tek farkli sey, ilgisi var mi bilmiyorum ama, folic acid ve diger vitamin haplarini almayi birakmistim...yine bu forumda okudum, nerde okudum hatirlamiyorum ama doktoru soylemis sanirim, erkenden alma, gebeligini ogrendigin zaman alirsin folic acid'i diye...ama diyorum ya, belki ilgisi yoktur, sadece oyle denk gelmistir...
kafama da taktim, ya cocugum olmazsa dedim. zaten kafama takmiycam diyince kafaya takilmamazlik yapilmiyo...ama sua var, surekli aklimda degildi bu olay...is nedeniyle cok yogunduk aralik ayinda...sabah aksam dusunmuyordum gebeligi ama geceleri yataga yattigimda aklima geliyordu...hatta burda yeni topik bile actim hamilelerin ilk hamilelik belirtileri diye...
belki de onemli olan bi ugras bulmak...bu ay da olmasaydi klinik yardim alacaktim...ve bu arada kendime yeni bi ugras bulacaktim, ev dekorasyonu, orgu gibi...

minikgelinim, yaptigim tek farkli sey, ilgisi var mi bilmiyorum ama, folic acid ve diger vitamin haplarini almayi birakmistim...yine bu forumda okudum, nerde okudum hatirlamiyorum ama doktoru soylemis sanirim, erkenden alma, gebeligini ogrendigin zaman alirsin folic acid'i diye...ama diyorum ya, belki ilgisi yoktur, sadece oyle denk gelmistir...
kafama da taktim, ya cocugum olmazsa dedim. zaten kafama takmiycam diyince kafaya takilmamazlik yapilmiyo...ama sua var, surekli aklimda degildi bu olay...is nedeniyle cok yogunduk aralik ayinda...sabah aksam dusunmuyordum gebeligi ama geceleri yataga yattigimda aklima geliyordu...hatta burda yeni topik bile actim hamilelerin ilk hamilelik belirtileri diye...
belki de onemli olan bi ugras bulmak...bu ay da olmasaydi klinik yardim alacaktim...ve bu arada kendime yeni bi ugras bulacaktim, ev dekorasyonu, orgu gibi...

bende 3 ay kulandım 20 gün ara verdim şimdi yeniden başladım..eczacı ve ebe arkadaşım var kesinlikle kulan diyorlar hatta ben folik asit içmekten sıkılmıştım kasten bıraktım ilaçım bitmişti almıycaktım hamile kalana kdr eczacı arkadaşım kızdı bize gelirken getirmiş öle olunca başladım geri:)
düzenli ilişkiye giremiyıoruz eger öle olsaydı hiç bşy düşünmezdim. eşime kalsa haftada bir yapar o derece:) ondan sürekli ısrar ediyorummm öle oluncada bebek aklıma geliyo:) iş yerinde kafam rahat unutuyorum eve gelince aklıma gelio:)bu ay olmassa eşimle anlaşmıştık 8. ayda doktora gitcektikk ama ben ısrar etcem önümüzdeki ay gidelim diycem olmassa:) 6. ayımdayım:)
inşş bizde hamiş kalırız hep birlikte bebişleri byüütürüz göbüşte:) dua et cnm bnmmm bizlere:)

mrb cemrecik hayırlı olsun canım ALLAH saglıkla kucana almak nasip eder inş. senin adına çok çok sevindim bizlerede dua etmeyi unutma hamişlerin duası çabuk kabul olur.üstünüzden uzak olsun çok hastayım kemiklerim sızlıyor bogazım agrıyor kızımda benim gibi ana kız yatıyoruz saolsu kocacım bakıyor bize bütün iş ona kaldı:-))

kizlar, zaten surekli aklimdasiniz...birbirimizi tanimasak da destek olduk, moral olduk...simdi heyecan sirasi sizlerde...hepinizin onumuzdeki aylarda gebelik haberlerini alacagim zaten de bakalim bayragi kim teslim almis benden sonra:KK16:...ama lutfen degisik seylerle de ugrasmayi ihmal etmeyin firsat buldukca...pastalar yapin, degisik tatlilar deneyin...vs...kafaniza takmamaniz icin degisik seylerle ugrasmak lazim...strese girmeyecegim dedikce daha cok stres oluyor insan, ters tepiyor...
Allah sizi biran once guldursun arkadaslarim...
Meryem, dikkat et canim kendine...ilac kullaniyor musun?kullaniyorsan 2-3 gunde bir gebelik testi yapip oyle kullan, neme lazim...

Son düzenleme:
inş hepimiz en kısa zamanda güzel haberler veririz.dayımın hanımıda hamileymiş çook sevinçliyim yumurtalıkları çatlamıyordu tadaviye başlıyacaklardı bir kızları var onda da tüp bebek olacaktı bekleme arasında gelmişti şimdi bir yenim daha geliyor süpriz yaptı :)bugün doktora gittim antibiyotik,öksürük şurubu verdi çok kötüyüm ya. sordum gebelik varsa bişe olurmu diye ilaçtan çok hastalık zarar verir dedi adetim 19 una günün geçerse ilaçları bırak dedi

kızlar nerdesiniz neler yapıyorsunuz hiç kimse ugramıyormu buraya cemrecik hamişlik nasıl gidiyor canım.teachern sen nerelerdesin anacım hiç sesin solun çıkmıyor?

valla ne olsun canım ya, malum tatil evde değildim pek giremedim foruma. pek bi haber yok yani olsa paylaşıcm hemen burda inşallah hepimz yaşarız o zevki yakında. senden ne haber var mı gelişmeler

merhaba kızlar nasılsınız :) uzun zamandır yazamıyordum..

cemrecik tatlım hayırlı olsun bebişin... Allah 3 nefeste kurtarmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin...

kızlar bosanmaktan vazgeçtik ve evliliğimizi devam ettirme kararı aldık... bakarsınız önümüzdeki gün ya da aylarda benden de güzel haberler alırsınız belli mi olur :)

güzel haberlerinizi bekliyorum :) çoook kocaman öptmmm

Son düzenleme:
kızlar nerdesiniz neler yapıyorsunuz hiç kimse ugramıyormu buraya cemrecik hamişlik nasıl gidiyor canım.teachern sen nerelerdesin anacım hiç sesin solun çıkmıyor?

sizler buraya ugramayinca ben de yazma geregi hissetmedim. canim maalesef benim bos gebelikmis. iki gun once kurtaj oldum:KK14:

cemrecik tatlım hayırlı olsun bebişin... Allah 3 nefeste kurtarmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin...

kızlar bosanmaktan vazgeçtik ve evliliğimizi devam ettirme kararı aldık... bakarsınız önümüzdeki gün ya da aylarda benden de güzel haberler alırsınız belli mi olur :)

cok sevindim ya, insallah bebisiniz de yakinda size eslik eder:emir_bebek:
bir onceki mesajda da dedigim gibi, yasadigim cok buyuk bir hayal kirikligi ve uzuntu olsa da Allah'a siginmaktan baska yapacak bisey yok...Biliyorum ki biz kalbimizi temiz ve ferah tuttukca, iyi seyler dusundukce o bize en hayirli olan ne ise onu verecek...
benim uc aylik bir korunma surem var...sonrasinda maraton baslayacak:)))
hadi kizlar sirayla bekliyorum gebelik haberlerinizi...

Son düzenleme:

sevindim cnm durumların düzelmesiiine inş bebek haberiyle gelirsin dahada sevinirim:)

sizler buraya ugramayinca ben de yazma geregi hissetmedim. canim maalesef benim bos gebelikmis. iki gun once kurtaj oldum:KK14:

ya ben okuyorum burayı hiç yazılmadıgından bende yazmadım.. cemree çok üzüldümmmmm bebegin büyüktü demiiii kıyamma sana.. rabbim tez zamanda aratmadan hemen nasip etsin inşş...böle haberleri duymak istemiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::

Canım bişey mi oldu bebişine :KK14:
canim bebis daha en bastan eriyip gitmis sadece keseyi tasimisim ben iki ay:KK43:(

sevindim cnm durumların düzelmesiiine inş bebek haberiyle gelirsin dahada sevinirim:)

ya ben okuyorum burayı hiç yazılmadıgından bende yazmadım.. cemree çok üzüldümmmmm bebegin büyüktü demiiii kıyamma sana.. rabbim tez zamanda aratmadan hemen nasip etsin inşş...böle haberleri duymak istemiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::

insallah hepimize saglikli gebelikler olsun canim...sizin topige de takilirim artik:))

canim bebis daha en bastan eriyip gitmis sadece keseyi tasimisim ben iki ay:KK43:(

insallah hepimize saglikli gebelikler olsun canim...sizin topige de takilirim artik:))

cnm gel lütfen ben sen hamilelerin oldugu topiktesindir diyodum.. neyse inşşş birlikte hamilelik devam ederis :)

güzel haberlerinizi bekliyorum :) çoook kocaman öptmmm[/Q

canım sevindim senin adına. inşallah değerini biilir bundan sonra. Allah geçim versin herkese inşallah bi ömür boyu

cemrecim üzüldüm yaaa. Allahım hangisi hayırlısıysa onu versin.
herşeyde bi hayır vardır. umudunu ve inancını yitirme
bak bende hala bekliyorum bu ay olmazsa doktora gidicem. artık rüyalarıma giriyo çünkü bi gün bebek bi gün doktor....:KK50:

cemrecim üzüldüm yaaa. Allahım hangisi hayırlısıysa onu versin.
herşeyde bi hayır vardır. umudunu ve inancını yitirme
bak bende hala bekliyorum bu ay olmazsa doktora gidicem. artık rüyalarıma giriyo çünkü bi gün bebek bi gün doktor....:KK50:

git tabi doktora hocam, ne var ne yok bi baksinlar...insallah bir problem yoktur ve bundan emin olmak moralini arttirir, strese girmeyip gebelik sansini arttirirsin. sorun varsa da tedavi olur halledersiniz...

merhaba kızlar

iyi dileklerınız için çokk tesekkür eder ve guzel haberlerımın devamını getıreyım :)

8 ay sonra teyze oluyosunuz rabbimin izniyle inşaAllah...

bu sefer yeni öğrendiğim birkaç şeyi öğrendim sizinle de paylaşmak istedim.

1-sorunlar yatak odasından uzak ve mutlu bir beraberlik

2- ilişki öncesi eşinize kahve içirin ve rahatlamasını sağlayın

3- eşinizle sadece bebek için değil onunla olmak istediğiniz için cezbedin ( emin olun daha iyi oluyo :KK66: )

4- ilişki sonrasında çyoruldum bahanesiyle sağ ya da solunuza dönük yatın ( unutmayın yumurtalıklar sağda ya da solda :KK66: )

5- poponuzun altına astık koyun ve bir süre yatın ki hedef yerini bulsun...

6 - ki en önemlisi dualarınızı eksik etmeyin...

öptümmmmmm

merhaba kızlar

iyi dileklerınız için çokk tesekkür eder ve guzel haberlerımın devamını getıreyım :)

8 ay sonra teyze oluyosunuz rabbimin izniyle inşaAllah...

bu sefer yeni öğrendiğim birkaç şeyi öğrendim sizinle de paylaşmak istedim.

1-sorunlar yatak odasından uzak ve mutlu bir beraberlik

2- ilişki öncesi eşinize kahve içirin ve rahatlamasını sağlayın

3- eşinizle sadece bebek için değil onunla olmak istediğiniz için cezbedin ( emin olun daha iyi oluyo :KK66: )

4- ilişki sonrasında çyoruldum bahanesiyle sağ ya da solunuza dönük yatın ( unutmayın yumurtalıklar sağda ya da solda :KK66: )

5- poponuzun altına astık koyun ve bir süre yatın ki hedef yerini bulsun...

6 - ki en önemlisi dualarınızı eksik etmeyin...

öptümmmmmm

canııımmmmmm tebrikler. hayırlı olsun inş. allah kucağına almayı da nasip eder inş:nazar::nazar: bizede bol bol dua et. hamile duası kabu olurmuş. kendine de dikkat et

X