Akıntım var korkuyorum

akıntı hafıf dı 1 saat öncesine kadar çok tedirgindim ama şimdi onu istiyorum

valla cnm hamilysen doktora görün derim ne olursa olsun kahrerngi lekelenme bnde de olmuştu doktorum az mktrda olablr demşti eğer açık renkte olursa bana gel demşti.
ama insan tedirgin oluyo ister istemez.. RABBİM hakkında hyrlısını versin yavrunu kucagına almayı nasip etsin..

allah büyük pazartesi günü gidecem allah bizim hakkımızda en hayırlısını versın.

allah büyük pazartesi günü gidecem allah bizim hakkımızda en hayırlısını versın.

öyle cnm RABBİM bizim için doğru olani biliyo o ol dediğinde herşey olur canım sen raht ol çok da strese girme dua et RABBİME o seni geri çevirmez.... ALLAH'ım bebeğini sana bağışlasınn işanlhh.. benm yavrum onun yanında cennetn kapısında beni bekliyodr işnh

kızlar test yaptım paylaşmak istedim sizinle. ikinci çizgi çok ama çok silik ışıkta bakınca belli oluyo. önceki ay test yaptığımda bunu gbi bişey yoktu. şimdi çok silikte olsa var ince bi çizgi.

eşimde ben umutlanmıyım diye heralde o test kısmında altta zaten renki çizgiler olur, sıvı değince bchg taşıyosa renk değiştirip belirginleşiyo dedi. aslında çok da mantıklı geliyo.

hayırlısı kızlar ya. ALLAH ım her neyse en hayırlısı onu eylesin inş

canım hayırlısını nasip etsin allahım.zamanıysa gelmiştir bebişin.yarın bi daha yapsana çizgi daha belirginleşir.

canim dogrudur, cizginin yeri zaten belli oldugu icin, isiga tutarsan belli olur. testi yapmadan once baksan yine gorurdun yani.
kontrol cizgisinin en koyu aninda isiga tutmadan cok silik bile olsa goruyorsan umut var demektir.
hic kendini strese sokma, kafani dagit, baska seylerle mesgul ol, nobetci eczane de arayip yorma kendini.
pazartesi ilk is test al ve sabah ilk idrar ile tekrar et.

bana da mantıklı geldi söyledikleri zaten. zaten kasık ağrılarım da başladı. 27sinde hastalanmam gerekiyodu ama olabiliyo bi kaç gün önce veya bi kaç gün sonra

benim dikkatimi çeken aynı testi daha önce yaptığımda o çizgiyi görmemiştim. offfff neyse ya en iyisi beklemek heralde

kasik agrilari gebe olsan da olurmus. yani yine regl olacakmissin gibi hissedermissin. sen pazartesi sabahi ilk idrar ile yap testi

arkadaşlar benim adetim 5 gün gecikti, şu an adet ya da hamilelik belirtisi yok bende, acaba hamile olabilir miyim? kasık ağrısı, akıntı artışı falan hiçbişi yok, adetim çok düzenlidir normalde, anlamadım yani.

inşallah gönlüne göre olur canım ama stres hava değişimi falan etkiliyo olabilir döngüyü. benimde normalde perşembe olmam lazımdı ama halabişey yok. ki test yapmıştım dün negatif çıktı

inşallah gönlüne göre olur canım ama stres hava değişimi falan etkiliyo olabilir döngüyü. benimde normalde perşembe olmam lazımdı ama halabişey yok. ki test yapmıştım dün negatif çıktı

ben de bugün test yaptım, benimki de negatif çıktı ama güvenemiyom işte

mrb kızlar nasılsınız bakim nezamandır giremiyorum foruma teachercnn canım hakkında hayırlısı olsun inş hamilesindir hayırlı haberlerini bekliyorumkızlar oldunuz adet tarihlerinizi bir köşeye her ay yazıyormusunuz ?ben mayısta bıraktık korunmayı hazirandan beri her ay yazıyorum.bu ayda hamiş kalamasam kesin doktora gidecem artık.adet tarihlerim :haziran 2 ,temmuz 12 ,agustos 10 ,eylül 11 ,ekim 17 .netten yumurlama günü hesaplarken 34 günde bir adet oldum yazıyor.düşükten sonra böle düzeni kaçtı adetimin :44:kasımın 20 olası adet günüm tahminimce nolacak bakim offf offf bir hamile kalsaydık artık ya sevinçli haberler paylaşsak hepimiz ne güzel olur

ya ne bileyim canım geç döllenme, bchg geç karışıyo idrara vs şeyleri okuyunca bende acaba test yanlış mı diye düşünmüyor değilim.
offf offf. yapacak bişey yok en iyisi beklemek.

ya ne bileyim canım geç döllenme, bchg geç karışıyo idrara vs şeyleri okuyunca bende acaba test yanlış mı diye düşünmüyor değilim.

inşallah canım inş yakında paylaşırız hep beraber

canım peki kan testi için erken mi, beklemek mi gerekiyor, salı yaptırmayı düşünüyordum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…