Akıntım var korkuyorum

kızlar mrb. pek karşılaşamıyoruz. çalışmalar yoğun heralde

bu arada kızlar bat 27 ekim. ama hiç bişey yok şu anda.

bu arada kızlar doymak bilmiyorum yaa. yemiyim diyorum bu sefer de migrenim var başım ağrımaya başlıyo. bende anladım.

şekerimi ölçtürdüm 90 çıktı. normal yani.

arkadaşlar var mı böyle bi belirti yaşayan hamileliğinde? yani 4. 5. haftalarda iştahında artış olan var mı

arkadaşlar var mı böyle bi belirti yaşayan hamileliğinde? yani 4. 5. haftalarda iştahında artış olan var mı

cnm seni sevndrmk istemm ama ben hamileliğimin ilk haftalarında 2-3. hftası kadr öle bi yemek yiyodum ki deli gibi resmen gece uykudan uyanıyodum aclıktan :) böle hep canım et kavurma böle bahartlı şeyler istiyodu canım :) inşllh hamilesndr canım :) işanlahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

cnm seni sevndrmk istemm ama ben hamileliğimin ilk haftalarında 2-3. hftası kadr öle bi yemek yiyodum ki deli gibi resmen gece uykudan uyanıyodum aclıktan :) böle hep canım et kavurma böle bahartlı şeyler istiyodu canım :) inşllh hamilesndr canım :) işanlahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canım kendimi bende umutlandırmak istemiyorum. o yüzden aklıma ilk şeker geldi
ölçtürdüm hemen normalmiş.

ayyyy ama inşalllahhh dediğin gibidir hayırlısıyla olsun artık isteyen herkesin. inş

canım bende adetim geçmemişti ama baya yakın bi tarihti.midem öyle bi kazınmıştıki sabah 5 te uykudan uyanmıştım.o günü hiç unutmuyorum.değişik bişi olduğunu oradanda anlamıştım.allah gönlüne göre versin.

canım kendimi bende umutlandırmak istemiyorum. o yüzden aklıma ilk şeker geldi
ölçtürdüm hemen normalmiş.

ayyyy ama inşalllahhh dediğin gibidir hayırlısıyla olsun artık isteyen herkesin. inş

işnlh cnm dualrm sizlerle :) hayrlı habr alman tek dileğimmm :)

yagmurcum, Allah iyiligini versin

ayy cnm napım ya burası cidden soğuk :) rizedeyim anacıma geldim ay ne çok özlemişim :) süpriz yaptım şaşırdı kaldı meleğimmm :) yaa tatlım bu arada eşim ayın 3ünde gelck o gelnce evimize gcicez bn şmdi geçip o boş evde duramam :) ilişki yok diyorum banyo yapmak cidden sorun ben çok üşüyorum ama yapmaktan başka çarem yok yumrtlama zamanım burda oldugum zamana denk geliyo elmahkum yapcaz artık bişiler

offff kızlar regl dönemime 5 gün var ama yemin ederim meraktan geçmez oldu o 5 gün acaba regl olmadan yapsam testi kesin negatif mi çıkar?

inşallah canım yaa benim de seninki gibi olur da hamile kalırım.:26:

bu arada batım 27 ekimdi. hala gelen giden yok çok şükür ki. inşallah gelmezler

inşallah canım yaa benim de seninki gibi olur da hamile kalırım.:26:

bu arada batım 27 ekimdi. hala gelen giden yok çok şükür ki. inşallah gelmezler

bişi kalmamış bekleme süren bitmiş.yarın filan yapsana.muhtemelen çıkar varsa.bende 1 gün geçince yapmıştım çıkmıştı.

bişi kalmamış bekleme süren bitmiş.yarın filan yapsana.muhtemelen çıkar varsa.bende 1 gün geçince yapmıştım çıkmıştı.

olmazsam inşallah, haftasonu yapayım diyorum.

bu arada dila sende aşırı bi uyku isteği de oluştu mu

olmazsam inşallah, haftasonu yapayım diyorum.

bu arada dila sende aşırı bi uyku isteği de oluştu mu

hayır canım bende hiç bir belirti olmadı halada yok.ama dün öyle bir kanamam olduki neye uğradığımı şaşırdım.o kadar kötü oldum.hemen gittik hastaneye.eşimle aramızda kan uyuşmazlığı var.iğne yapıldı.bir sürü ilaç verdi dr.dünden beri psikolojim alt üst ama çok şükür bebek ve kese iyiydi.allahım herkese hamileliğini sağlıklı bi şekilde yaşamak nasip etsin.sizlerede en kısa zamanda miniklerinize kavuştursun.

amaaann dikkat ett canım ya. çok geçmiş olsun. moralini bozma bebişte etkilenmesin.

inşallah canım ya herşeyin hayırlısını istemek lazım.

bu arada kızlar yarın sabah test yapıcam. dua edin lütfennn. artık olsun istiyorum

sarımsı bir akıntı kahverengi tonlarını anımsatan adet ım 2 gün sürdü adetmiiydi oda belli değil 8 tane test yaptım hamileyim. şimdi sanırım 1 2 haftalık felan

sarımsı bir akıntı kahverengi tonlarını anımsatan adet ım 2 gün sürdü adetmiiydi oda belli değil 8 tane test yaptım hamileyim. şimdi sanırım 1 2 haftalık felan

cnm öncelkle tebrk edrm. hamileğin ilk haftalarında kahrerngi lekelenmeler görmek normal olbiliyo ama 2 gün adet şeklinde sürmesi tartışılr... nomal adet knaması şeklnde mi oldun yksa akıntı şeklinde mi ? doktora görünseydin ya canım ...

akıntı hafıf dı 1 saat öncesine kadar çok tedirgindim ama şimdi onu istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…