Akıntım var korkuyorum

ben ne zaamn yazcm acaba hamileyim diye:44:

çok istiyorum ya bi bebeğim olsun artık.

normalde de çocukları çok severim hiç dayanamam. evlendikten sonra ise bilmiyorum tuhaf bi duygu anne olmak istiyor insan, kendi çocuğunu sevmek öpmek koklamak istiyo

allah ım inşallah hayırlısıyla bana ve isteyen bütün kadınlara annelik duygusunu yaşatır.

cnm aynı şeyi bnde kendime diyorum bu ay azda olsa bi umudum vardı doktrda rahimde kalınlaşma var deynce pek bi sevınmiştim ama rahimde ki kalınlaşma adetten miş bugun kırmızı kartı gördüm =( kaç ay oldu denemeye başlıyalı cnm bnm bu 3. ayım ama halaa yok...

üzüldüm canım yaa. ama herşeyde bi hayır vardır umarım en hayırlı vakitte gelir meleğin. bizde tatilde farklı yerlerde hep misafirdik falan pek çalışamadık adam akıllı bu ikinci ayımız. batım da 27 ekim. çok az kaldı ve çok heyecamlıyım.

zamanda geçmek bilmiyo

arkadaşlar merhaba başlığı görünce yazmadan geçemedim.

benim iki gündür beyaz yoğun akıntım var.ıslaklık oluyor.bu normal mi? 20 haftalık ikizlerime gebeyim.

benim iki gündür beyaz yoğun akıntım var.ıslaklık oluyor.bu normal mi? 20 haftalık ikizlerime gebeyim.

ayy canım benim ya çok sevindim RABBİm kucağına almayıda gösterir inşallahh...=) hamilelikte akıntı olması çok normal canım hamilelik ilerledikçe akıntı miktarıda artar endişelenicerk bişey olmadığını düşünüyorum..

allahım esirgesin inşallah canım bebeklerini

ilk dönemlerde oluyor diye duydum ama sonra da devam ediyo mu bu akıntı bilmiyorum. ama dikkat et canım su kaybetmek tehlikeli. doktoruna mutlaka danış. allah korusun. dikkat et

cnm inşallh hayallern gercek olur hamilelik haberyle sevinrsin benim gibi bu ayda hayallerine çöpe atmak zorunda kalmazsın inşllah ...

teachercnn ve yağmur gülü sağolun arkadaşlar allah razı olsun rabbim sizlere de nasip etsin inşallah.

gebelikte akıntı oluyor ama iki gündür beyaz akıntı geliyor iç çamaşırımda ıslaklık oluyor.bugün dr. umu aradım ulaşamadım.
başlığı da görünce "akıntı " diye yazayım dedim.yarın dr umu arar söylerim artık.zaten geçenlerde de yanma şikayetiyle dr. a gittim fitil ile melhem vermişti.aman çok zor ya gebelikte sorun olması zaten nefes sorunu yaşamaya başladım daralıyorum bi de böyle ekstradan şeyler çıkınca sinir oluyorum.bi de gebeliği grip olmadan geçirsem yeterli diyodum meğer ne sorunlar çıkıyormuş

saol cnm inşllh bizlerede nasip edr RABBİM tabi doktorunu ara kesin net bir bilgi al canım hayrlısyla kucagına alırsın bebeklerini inşllh cnm

cnm inşallh hayallern gercek olur hamilelik haberyle sevinrsin benim gibi bu ayda hayallerine çöpe atmak zorunda kalmazsın inşllah ...

inşallah. canım sende umudunu kaybetme, allahım sağlık sıhhat versin daha önümüzde aylar var. adetten sonra sizde başlarsınız çalışmalara

meryeeemm nerelerdesin yaaa. valla merak ediyorum seni haberdar et bizi deee :18:

mrb kızlar napıyorsunuz bakim.cevap yazamadım size kusura bakmayın kardeşim hastaneden çıkınca anneme gittim net yoktu orda bugün döndüm eve. malesef pazartesi sabahı kırmızıları gördüm nezaman hamileyim diye yazacam acaba yaa benden sonra bebiş düşünenler doguracaklar nerdeyse 5ci 6cı aylarındalar offff offf

sen de miii?

neyse sağlık olsun yılmak yok, yola devam

inşallah kavuşuruz yakında bebişlerimize hayırlısıyla

olsn cnm hayal kırıklığı yaşadın doğal olark ama olsun durmk yok yola devam :=) RABBİm bizlerede vereck sadece zmanı gelmedi daha :=)

Cemre cnm müjdeli deil kötü haberim var 9 gün gecikmenden sonra bugün adet oldum malesef çalısmaları bu ay hizlandircam ama tam ovulasyon zamanı bayrama denk geliyo:)

iyi de bayram da calisma yapamiyor musunuz? anlamadim ben?

ya yapmk yapılıyo canım ama ben bayramda memlekete gitcem gerçi eşimde gelcek ama orası çok soğuk :) banyo yapmaya üşeniyo insan soğuktan bide ordaki evimz açılmamış ne zamndr buz gibidr şmdi :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…