Akıntım var korkuyorum

merhaba kızlar

üzülmenizi hiç isteiyorum inanın ben çok mutluyum baba evinde olmatan

en azndan can güvenliğim yoktu...

en ufakbirşeyde kavga çıkıyordu ve hakaretleri hat safhadaydı...

bebeği bir umut olarak düşünüyorduk.. ama olmadı...

herşeyin hayırlısı...

canım ya çok üzüldüm okuyunca. inşallah çözersiniz problemleri. hayırlısı olsun senin için umarım.üzme kendini ve çok dua et . allahım yadımcın olsu

nerede huzurluysan orada olmakla cok iyi yapmissin o zaman. daha gencsin, onunde kocaman hayat var...

canım ya çok üzüldüm okuyunca. inşallah çözersiniz problemleri. hayırlısı olsun senin için umarım.üzme kendini ve çok dua et . allahım yadımcın olsu

senin için en iyi ve hayırlı yer neresiyse orda kal cnm... belki çocuk olmayarak yol başındayken dönmüş oldun...allahım hayırlısını versinn..inş eşinin aklı başına gelir..

Cemrecim sabah test yaptım 15 dk icinde silik ciZgi cikti hic beklemiyodum hatta sabah uyandım adetmi oluyorum diye baktım neyse hastahaneye gittim kan testi verdim hemen saat 1 de sonuc alcam umarım tet doğrudur eğer hamile deilsrm bidaha hamilelik teyi almiycam dua et nolur

ay canim benim, insallah mujdeli haber verisin bize. zaten 1 saat kalmis sonuclari almaya di mi?
sonuc olumluysa sevincten buraya yazmayi unutma, birlikte ciglik atacagiz...
negatifse de musterih ol, uzulme sakin, Allah izin verirse nasil olsa gelcek bebis...

Allahım isteyen herjese nasip etsin negatif olursa üzülsem ama. Hayırlısı duydan umarım ayaklarım Totoma vura vura gelirim müjdeli haber veririm senin adet gunüne ka gün kaldı cnm

Allahım isteyen herjese nasip etsin negatif olursa üzülsem ama. Hayırlısı duydan umarım ayaklarım Totoma vura vura gelirim müjdeli haber veririm senin adet gunüne ka gün kaldı cnm

2 gun...kasik agrisi daha dogrusu sizisi var sadece...baska da bisey yok

2 gun...kasik agrisi daha dogrusu sizisi var sadece...baska da bisey yok

cnm benimde hiç belirtim yoktuki sadece 9 gün önce kusmuştum onun arkasından agır gripoldum dedim grip olcam diye ksutum inan şuanda gögsüm hiç agrımıyor normalde adet olcagım zaman agrırdı şimdi yok.sadece arada sızı oluyor hani adet olcagın zaman olur ya öle.. eger bilki hamileysem kesinlikle belirti diye olaylara bakmayın derim.. 45 dk sonra belli olcak telden arıycam kalbim agzımdan çıkcak gibi

ya ben de acaip heyecan yaptim simdi.

mrb kızlar başıma gelenleri bir bilseniz erkek kardeşim motorla kaza yaptı 3 gün yogun bakımda kaldı hayati tehlikesi vardı dün servise çıkardık şükür durumu çok iyi şimdi.şekerlik canını sıkama iyiki hamiş kalmamışın yol yakınken dönmüşün canım üzüldüm yinede ama hayatım güvende degildi dedine göre kendini nerde güvende huzurlu hissediyorsan orda ol hakkında hayırlısı olsun canım.

meryem geçmiş olsun cnm kardeşinin iyi olmasına sevindim allah bidaha göstermesin inş...

minikgelin canım yaptın mı test? sonucu yazmamışın merak ettim. inşallah iyi haberler verirsin yaa

cnmmmm sabahhhh test yaptım silik çizgi çıktı hamileyim diye kan testi ayptırdım negatif çıktı.. bebe time diye bi test kulandım azizligine ugradım yanlış sonuc verdgigi çok oluyormuşş.. sabah resmen silik ikinci çizgiyi gördüm inan netten okdr çok bakmıştımki benimkinden daha soluk çizgiler bile hamile oluyordu.. kısmet allahtan ümit kesilmez

canım geçmiş olsun. allah şifa versin. bu arada sen ne yaptın var mı gelşmeler

evet senin gibi olanlar var. ama canım şu da var kan testinde bile negatif çıkıpta bi kaç gün sonra pozitif denilenler de var. eğer adet olmadıysan hala inşallah umut var. hayırlısı olsun

senin için en iyi ve hayırlı yer neresiyse orda kal cnm... belki çocuk olmayarak yol başındayken dönmüş oldun...allahım hayırlısını versinn..inş eşinin aklı başına gelir..

benim içn en hayırlısı oldu diyebilirim...

gerçekten ben cok mutlu ve huzurluyum...

sizler naptınız kızlar herşey yolunda mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…