Akıntım var korkuyorum

regl oldun mu ? idrar testlerine pek güvnme cnm ya ben hamile olduğum halde negatf çıkıyodu idrar testleri eger regl olmadıysn gününde geçtyse kanda bktr bnce kesn sonç. bnm de 4 gün geckti idrar testi ypmadım kanda bktrcm cuma günü artk hyrlısı...

keşke bi test yapsan canım
bişey kaybetmessin negatifse de negatif

keşke bi test yapsan canım
bişey kaybetmessin negatifse de negatif

cnm çok ypmk istedim dün eczanenın önünden geri döndüm ilk hamileliğimde varken yok çıkınca etkilndim herhlde ne biliyim ypmaya korkuyorm negatf çıkr diye almadım o yüzden cuma gününe randovü aldım bakalım ne çıkıck sonç artk hyrlısı canım işnlh hayl kırıklığı olmaz... sen napıyosn cnm nasılsın bi gelişme vrmı ?

yaaaa yağmurgülü ağlayacam şimdiii.. değilimmmm. keşke olsaydım

neyse canım cumaya alırsın o zaman inşallah güzel haberi
bende bir değişiklik yok
bugün yarın regli günüm bekliyorum

kıyamam özür dilerim canım ya nerden geldi aklıma bilmiyorum öyle htrlıyorum off üzdüm seni belki ALLAH söyletmiştir canım işnlh en kısa zmnda nasip edr RABBİMMM...

inşallah canım ya ALLAH razı olsun.inşallah isteyen herkese hayırlısıyla.

yagmur cnmmm vala mşlh nsl merak etmiyosun:)
ne yalan söyleyeyim ben önce hamile oldugumu idrar testinde ögrenmek istiyorum o çift çizgiyi görmek istiyorum:) ondan sonra kan testi yaptırım:) ben merak ettim valla yarın evde test yapsana:) bak benim adet günüm perşembe ben cuma sabah adet olmadıysam yapcam yine test son 1 hafta içinde 4. testim olcak

ya cnm nasıl merk etmem içimde bi kurt var sürekli içimi kemiriyo ama söylediğim gibi beklmk zorundayım... RABBİM işnlh senide sevndirir ve testi yapınca bende oldugu gibi olmaz da çift çizgiyi net ve gzl bir şekilde görürsün canım...

merhaba kızlar nasılsnız ?

uzun zamandır size yazamıyordum...

kızlar maalesef bebek olmasından daha kötü bir haberim var

boşanıyorum...

15 kasımda duruşmam var

daha sonra anlatırım

Allah'a emanet olun

minikgelin, yazmadigina gore sonuc negatif(
cnm kaç akşamdır eve geç geliyoruz ondan yazamadım kusura bakma:)regl günüm bugun ve ben yaırn bidaha test yapcam:) reglme 3 gün kala test yapmıstım negatifti

nsl yanii yaaaa nerden çıktı bu şimdi bebek hayalleri kuruyordukk bu olmadı ama yaa.. anlatmak istersen dinlerim cnmm ama gerçekten sabah sabah çok üzüldüm bunu okuduguma ben herzaman burayı açınca belki bugun birisi hamiledir diye bakıyorum heycanla

canim, eger mumkunati varsa anlat bize. birlikte dertleselim. belki duzelebilecek birseydir, belki yapilabilecek birsey vardir. siddet ve aldatma harici herseyin iyi dusunulup tartisilmasi gerekir.

Son düzenleme:
canim, eger mumkunati varsa anlat bize. birlikte dertleselim. belki duzelebilecek birseydir, belki yapilabilecek birsey vardir. siddet ve aldatma harici herseyin iyi dusunulup tartisilmasi gerekir.

aynen cnmmm anlatınca insanın içi rahatlıyor..
yalnız bebek düşüncek kdr önemli bi olayı yaparken hangi olay boşanma nedeni olur..çok üzüldüm cidden allahımm yardım etsin nediyim

aynen cnmmm anlatınca insanın içi rahatlıyor..
yalnız bebek düşüncek kdr önemli bi olayı yaparken hangi olay boşanma nedeni olur..çok üzüldüm cidden allahımm yardım etsin nediyim

cok canim sikildi birden ya. ben buraya guzel haberleri gormek icin giriyorum birden dumur oldum
en hayirlisi ne ise o olsun, yarabbim....

cok canim sikildi birden ya. ben buraya guzel haberleri gormek icin giriyorum birden dumur oldum
en hayirlisi ne ise o olsun, yarabbim....

aynen bende sabah öle oldum cnmmm morailm bozuldu ..ben herzaman güzel haberler duyarım diye geliyorum ama bukdr kötü bi haber duycagımı düşünmedim.. allahımm yardım etsinnn haklarında ne hayırlısı ise öle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…