Akıntım var korkuyorum

bu arda netten adet döngüsü hesaplama programına göre bat ım 27 ekim. azkaldı. yine umutlar başladı, inş hüsran olmaz sonu

teşekkür ederim kızlar inş birdaha böle acılar yaşatmaz ALLAH'ım.salı günü eve çıkacak artık hayırlısıyla canım kardeşimdaha adet olmadım hastanede kardeşime koşturmaktan aklama bile gelmedi bebiş sadece ara ara sancılandım olacam heral dedim ama olmadım daha kaç günden beri.ama akşamdan beri sanki olacakmışım gibi hissediyorum hayırlısı artık :44:

gözünüz aydın. özlettin kendini ya. evde deneseydin keşke bi test. inş iyi haberler verirsin

aldım test ama negatif çıkarsa :18:birde sitresten geciktiyse şimdi normalde 4 5 gün gecikebiliyor benimki bebiş düşündümden buyana adet dengem degişti:44:

cnm korunmayı bıraktıktan snra zaten değişir adet döngüsü olası gebelk için kendini hzrlamaya bşlr her ay döllenme yoksa adet oluyorz zaten o yüzden bekle birz daha test yapmk için acele etme tek çizgiyi görünce çok üzülüyoruz sonra işnlh bklenen adetn glmez cnm dualarn kabul olur...

bu arda netten adet döngüsü hesaplama programına göre bat ım 27 ekim. azkaldı. yine umutlar başladı, inş hüsran olmaz sonu

ayy cnm ya az kalmş işnlh regl olmazsınnn işnlh umutların yıkılmaz ve güzl haberler verirsin bizlere.... bu arada bnde hala adet olmadım :) bugun 9 gün gecti.. dün doktora gttim kan tahlili verdim sonuç kaç çıksa beğenirsin tabiki deee 0.1 alıştm yani :) ama rahmde kalınlaşma varmış doktr 10 gün beklememi söyledi eğer adet olmazsam tekrar kan tahlili yaptırcam belki gebelk olr die. ama şu da bi gerçek ki rahm kalınlaşması hem hamilelik hem gebelk belirtisiymişş... bnde 24 ekimi bekliyorum 24 ekim dogum günüm belki RABBİM bir süpriz yapar bana vee hamile oldugumu öğrenirimmmm :)

Son düzenleme:

bugünüde sayarsam 6 gün geçti bakim hakımda hayırlısı olsun.

4 gün oldu gecikeli.. bugun yaırn olurum böle arada bi agır geliyo wc ye gidiyorum kesin oluyorum diyorum ama şimdilik yok.. gec döllenme olurum inş amaaa bende şans yok ondan imkansız:)olup bitsemde çalışmalara başlasam adam akıllı

üzme canını ya bnm bugun 10 gün oldu gecikeli :) bnde işnlh geç döllenmedir diyorum senın gibi ama nerde bende o şans... ya blki de bu sefer şans bizden yana olur ne dersin

Meraba arkadaşlar. Ben 10 gün önce bir rahim filmi çektirdim. Rahim filminde her hangi bi sorun çıkmadı. Rahim filminden sonra 2-3 kez ilişkiye girdik dün hafif kahve rengi lekenme oldu. İlşkiye girdikten sonra da arttı. Bugün hala devam ediyo. Adetin son günlerinde olan kanamaya benziyo. Çok canım sıkldı. Doktoru aradım dinlen bişey olmaz dedi ama ne bileyim ya korktum doğrusu. Adetime 10 gün var bu arada. Neden olmuş olabilir bir fikri olan var mı?

yani 9-10 gun once iliskiye girdiyseniz yerlesme kanamasi olabilir gebelik anlaminda...

kızlar bat 27 ekim az kaldı yine yaaaaa.

bu arada akıntım başladı bugünlerde, adetime 8 gün kala.

sıvımsı yumurta akı olur ya onun gibi.

bi arada şeffaf kaygan bir akıntım oldu

sizce hamilelik belirtisi olabilir mii:26:

olabilir tabi canım
akıntı yaşayan çok hamile var

TeachEr cnm az kalmış tariflerin hamilelik akıntısı :)bendede bu iki gündür akıntı var ama senin ki gibi deil koyü beyaz sarı arasi bsy . Beklemek sınır ediyor ins hamileyizdir :)

TeachEr cnm az kalmış tariflerin hamilelik akıntısı :)bendede bu iki gündür akıntı var ama senin ki gibi deil koyü beyaz sarı arasi bsy . Beklemek sınır ediyor ins hamileyizdir :)

canım inş yaaa

senin günün geçmiş inşallah hayırlı haberler alırsın

bu arada doymak nedir de bilmiyorum ya. habire açıkıyorum.

hamilelikte iştah açılır ama bu kadar erken başlar mı bu

CNm adetine 1hafta var eğer hamileysen 3 haftalık demek :)herkesinbunyesi farklı sende belirti olabilir:)benimde yarın 1 hafta olcak gecikeli bı mucize olurda hamile olurum ins:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…